Dodatkowe oświetlenie KS V - wnętrze, bagażnik, drzwi

Wszytko o dostępnych akcesoriach dodatkowych do KIA SportageL. Dywaniki, mieszki, gałki biegów, emblematy, siatki, uchwyty, schowki, podłokietniki, listwy, relingi - czyli cały kram umilający i indywidualizujący wnętrze twojej Sportage
miki1
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 30 gru 2022, 14:21
Czym jeżdzę: Sportage HEV

Dodatkowe oświetlenie KS V - wnętrze, bagażnik, drzwi

Postautor: miki1 » 09 sty 2023, 18:12

Czy ktoś z Was montował może akcesoryjne a) oświetlenie bagażnika, b) drzwi przednich, c) przestrzeni na nogi z przodu d) i z tyłu. Wszystkie z nich kosztują w granicach 400-450 zł. Ale pytanie jak z kosztem montażu poszczególnych akcesoriów - pamiętacie może ? Dziękuję. Wiem, że są instrukcje i filmy montażowe dostępne natomiast chodzi mi o montaż w ASO pod kątem ew. gwarancji na instalację elektryczną.

Awatar użytkownika
Tom16v
Nasz Człowiek
Posty: 673
Rejestracja: 12 cze 2016, 09:50
Czym jeżdzę: KS V 1.6 T- GDI 6AT FWD L HEV

Re: Dodatkowe oświetlenie KS V - wnętrze, bagażnik, drzwi

Postautor: Tom16v » 09 sty 2023, 22:09

Ja miałem zamiar ale jak mi zaśpiewali za montaż 4 lampek 2k podziękowałem

Awatar użytkownika
michal55yh
MODERATOR
Posty: 876
Rejestracja: 17 mar 2012, 18:19
Czym jeżdzę: 1.6 MHEV GT-Line
Lokalizacja: Lubań

Re: Dodatkowe oświetlenie KS V - wnętrze, bagażnik, drzwi

Postautor: michal55yh » 10 sty 2023, 03:32

Zapraszam do mojej galerii z KSV, gdzie zamieściłem kilka zdjęć prezentując akcesoryjne oświetlenie montowane przez ASO.
Kia Sportage 1.6 MHEV DCT FWD GT-Line
Skradziona :wmur: Kia Stinger GT-Line :niewiem:
EX Kia Optima 1.7 CRDI AT XL
EX Kia cee'd 1.4 CRDI M
EX KS 1.7 CRDI M

jacomir1
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 06 sie 2017, 13:07
Czym jeżdzę: Kia Sportage NQ5 mHEV 180 KM BL

Re: Dodatkowe oświetlenie KS V - wnętrze, bagażnik, drzwi

Postautor: jacomir1 » 10 sty 2023, 11:11

miki1 pisze:Czy ktoś z Was montował może akcesoryjne

Oświetlenie bagażnika plus drzwi przednie- projektory Kia cena z montażem 1560 cena z sierpnia 2022r. Ale możesz sam zamontować tutaj masz instrukcję np oświetlenie bagażnika https://www.mobisparts.eu/accessories/d ... 66652ADE00 Na tej stronie są wszystkie akcesoria wraz z instrukcjami.

miki1
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 30 gru 2022, 14:21
Czym jeżdzę: Sportage HEV

Re: Dodatkowe oświetlenie KS V - wnętrze, bagażnik, drzwi

Postautor: miki1 » 10 sty 2023, 19:57

Tak, bardziej mi chodzi o późniejsze uchylanie się od gwarancji na problemy z instalacją elektryczną jak odkryją montaż samodzielny - w końcu np. dopinamy się (wpinając w żyłę oryginalnej wiązki) albo dolutowujemy.

tomaszw
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 01 paź 2023, 11:23
Czym jeżdzę: Sportage NQ5 BL 180KM

Re: Dodatkowe oświetlenie KS V - wnętrze, bagażnik, drzwi

Postautor: tomaszw » 01 lis 2023, 18:58

No mi nie odpowiada rozwiązanie z podświetlaniem nóg. Chce aby świeciły się cały czas lampki tak jak miałem w Golfie 7. Oryginalne podłączenie jest z lampki w suficie więc takie rozwiązanie jest tylko przy otwarciu drzwi. Niestety nie mam pomysłu na podłączenie tych lampek z innego źródła. Lampki z tyłu chciałbym z zasilania fotela a nie nie mam dokładnych rozpisek gniazd. Przód z konsoli lub gniazd w skrzynce bezpiecznika. W bagażniku zwykłe podłączenie z lamki i rozprowadzenie przez podsufitkę przewodu do podłączenia np. listwy led po drugiej stronie.
Uwaga dla wszystkich. W uszczelkach jest czarna klej (sika) łatwo ubrudzić podsufitkę jak i ręce.


Wróć do „AKCESORIA DODATKOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap