INTER-AUTO Kraków

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.
Awatar użytkownika
mariuszeks
Bywalec
Posty: 141
Rejestracja: 21 lis 2011, 21:02
Czym jeżdzę: KS 1,6 GDI/L/D2A/SRK....
Lokalizacja: KRAKÓW

INTER-AUTO Kraków

Postautor: mariuszeks » 30 gru 2011, 20:24

Witam, [papa]
Zamówiłem w tym salonie swoje autko (oferowali najwięcej), jednakże nic nie wiem o ASO.
Jestem zainteresowany opiniami o tym serwisie (opinie o pozostałych ASO w K-wie znam).

stany
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2011, 21:59
Czym jeżdzę: tdci
titanum0

Re: INTER-AUTO Kraków

Postautor: stany » 30 gru 2011, 22:03

Odebrałem KS w INTER-AUTO w Krakowie.Pomimo bardzo długiego okresu oczekiwania polecam ten salon.Profesionalna obsługa,
dbająca o klienta.Polecam Pana Ireneusza Sańkę jak i kierownika Pana Jerzego Czajkowskiego których serdecznie pozdrawiam.

Awatar użytkownika
mariuszeks
Bywalec
Posty: 141
Rejestracja: 21 lis 2011, 21:02
Czym jeżdzę: KS 1,6 GDI/L/D2A/SRK....
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: INTER-AUTO Kraków

Postautor: mariuszeks » 30 sty 2012, 20:13

Cóż, pojedynczy post nie daje pełni obrazu przedmiotowego ASO, ale lepszy rydz... .
Zachęcam szanowną społeczność do zabrania głosu w temacie.
Przecież nie jestem jedyny TAM kupujący. :swieca:

Awatar użytkownika
mariuszeks
Bywalec
Posty: 141
Rejestracja: 21 lis 2011, 21:02
Czym jeżdzę: KS 1,6 GDI/L/D2A/SRK....
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: INTER-AUTO Kraków

Postautor: mariuszeks » 17 maja 2012, 21:41

Obecnie jestem jeszcze na etapie odbioru autka. Dotychczasowa współpraca z przedmiotowym salonem układała się wzorcowo. Pełna, rzeczowa wymiana informacji bez zbędnego nawijania "makaronu na uszy". Indywidualne i profesjonalne podejście do klienta oraz doradztwo (bez wciskania kitu).
Co do negocjacji, "napiszę tak" - da się - ... reszta to umowa handlowa więc nie będę się rozpisywał - ja jestem usatysfakcjonowany.
Dodatkowo nadmieniam, że konfiguracja wyposażenia odbieranego autka wymagała produkcji od podstaw, które było jeszcze zmieniane po ~2 miesiącach od zamówienia. Pomimo moich obiekcji co do terminu odbioru (połowa czerwca) autko dotarło jeszcze przed terminem.
Osobiście polecam salon dla osób szukających alternatywy w stosunku do pozostałych Krakowskich ASO Patecki i Filipowicz (BTW. w których podejście do klienta - moim zdaniem - jest leciutko "olewatorskie").
Ogółem polecam INTER-AUTO Kraków, gdzie proszę pytać o kierownika Pana Jerzego Czajkowskiego którego serdecznie pozdrawiam.

Co do serwisu -napiszę opinie jak będę miał doświadczenia.

Awatar użytkownika
boso49
Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 03 kwie 2012, 01:31
Czym jeżdzę: KS 1,6 GDI "L" Phoenix Silver
Lokalizacja: Kraków

Re: INTER-AUTO Kraków

Postautor: boso49 » 30 cze 2012, 15:29

Ja również czekam na telefon od Pana Sańki, przy zamówieniu samochodu 18-02-2012 pan Ireneusz bardzo miły i rzeczowy. Doradził mi kilka rozwiązań przy wyborze wersji wyposażenia i ostatecznie zamówiłem "L" Jestem więc jeszcze "przed" i dopiero wtedy przed terminem odbioru nasilę moje wizyty w INTER-AUTO, myślę że nastąpi to w lipcu. Po wypełnieniu procedury odbioru wydam pełną opinię o tym salonie. :)

mint
Nasz Człowiek
Posty: 898
Rejestracja: 05 kwie 2011, 17:56
Czym jeżdzę: Sportek 1.6 Biała xl
Lokalizacja: wawa

Re: INTER-AUTO Kraków

Postautor: mint » 02 lip 2012, 16:21

Masz nadzieję że jak nasilisz swoje wizyty to słowacy szybciej złożą twój samochód? :)
Zamówiona 12 marca 1.6 xl biała a odebrana 07 listopada.

Awatar użytkownika
boso49
Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 03 kwie 2012, 01:31
Czym jeżdzę: KS 1,6 GDI "L" Phoenix Silver
Lokalizacja: Kraków

Re: INTER-AUTO Kraków

Postautor: boso49 » 03 lip 2012, 21:44

Nie o to mi chodziło :)
Pracownicy Salonu 2 tygodnie wcześniej przed odbiorem samochodu już wiedzą, że samochód jest wyprodukowany i jedzie do Salonu. O tym okresie myślałem, wtedy jeszcze można poprosić o jazdę próbną takim modelem który zamówiłeś oraz uzgodnić zakres doposażenia samochodu już na miejscu w ASO. Wtedy jak klient coś chce to dopiero można wyrobić sobie opinie o Salonie i to właśnie miałem na myśli. [papa]

mint
Nasz Człowiek
Posty: 898
Rejestracja: 05 kwie 2011, 17:56
Czym jeżdzę: Sportek 1.6 Biała xl
Lokalizacja: wawa

Re: INTER-AUTO Kraków

Postautor: mint » 04 lip 2012, 16:16

Napisałeś że nasilisz swoje wizyty w aso, więc pomyślałem że w ten sposób będziesz chciał przyspieszyć produkcję swojego sportka :D My cierpliwie czekaliśmy bo żadne nachodzenie czy telefoniczne nagabywanie i tak by nie pomogło, ponieważ nasi dealerzy ani nawet kmp nie mają wpływu na to jak słowacy produkują.
Zamówiona 12 marca 1.6 xl biała a odebrana 07 listopada.

jakubgalos
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2016, 16:25
Czym jeżdzę: KIA OPTIMA 2016 L + NAVI + HARMAN/ KARDON

Re: INTER-AUTO Kraków

Postautor: jakubgalos » 06 gru 2016, 16:36

Moje problemy z salonem ciągną się od 3 miesięcy, odkąd odebrałem nową optimę, zapłaciłem 1500 pln do kwoty leasingu aby szyby były przyciemnione, obsługiwał mnie niekompetentny pracownik Grzegorz H. - nie dość, że wydali auto z opóźnieniem, to ten człowiek nie umiał załatwić przyciemnienia szyb przez 2 tygodnie. Zrezygnowałem, zrobiłem gdzie indziej od ręki i uwaga co następuje: SALON NIE CHCE MI WYDAĆ MOICH 1500 PLN, NIE MOGĘ TAKŻE NIC NABYĆ U NICH ZA TĄ KWOTĘ. Podobno złożyli sprawę w sądzie, czekam na nią. A kierownik jest niewychowany, nie mówi dzień dobry, fatalnie się odzywa do klienta. Mam nadzieję, że go zwolnią. Chyba, że to wytyczne firmy. Kontakt z KIA (centrala) - też beznadziejny, nic nie chcą zrobić, tłumaczą się, że każdy salon sam decyduje. To po co oni są w ogóle? WYŁUDZENIE w biały dzień. Proszę unikać tego salonu i "kierownika". !!!!

geegles
Nasz Człowiek
Posty: 457
Rejestracja: 30 paź 2014, 12:56
Czym jeżdzę: Kia Proceed GT 1.6T 204 KM Full :|
Gadu Gadu: 2382783

Re: INTER-AUTO Kraków

Postautor: geegles » 06 gru 2016, 22:27

Poczytaj na forum Ceeda co ludki przezywali z Intersralnatwojeauto Krakow , to Twoj problem to przy tym pikus.

P.S. za co oni chca Cie sadzic?

W Krakowie tylko Patecki !!!!!
Jest: Kia Proceed 1.6T 204 KM FULL
Było: Kia Stinger 2.0 T-GDI 245KM GT-Line + ECS + RED + TEC + SRF
Było: Kia Sportage 1.6 T-GDI GT-Line
Było: Kia Cee'd JD 2014 1.6 CRDI
Było: Kia ProCee'd 2010 1.4 Pb
Było: Kia Sportage 2014 1.7 CRDI

aro121
Uzależniony
Posty: 208
Rejestracja: 07 kwie 2016, 22:45
Czym jeżdzę: KIA

Re: INTER-AUTO Kraków

Postautor: aro121 » 07 gru 2016, 11:12

Tak, Patecki jak najbardziej. Sam kupiłem auto u Pateckiego a jestem z Częstochowy. Szybko, fachowo, kompetentnie – dodatkowo jeszcze dokupiłem u nich hak wertykalny za naprawdę fajne pieniądze. Pojechałem wymienić olej przy 5k km i przy okazji go zamontowałem. Dziś mimo że mogę zostać uznany za złapanego klienta zawsze jak mam problem to dzwonię do nich z pytaniami. Nigdy nie zostałem potraktowany z buta, zawsze miło i treściwie. Wolę na przegląd zrobić sobie wycieczkę do Krakowa niż jechać do BILEXU w świętym mieście gdzie nawet sprzedawca potraktował mnie z buta bo był piątek po 15 .

geegles
Nasz Człowiek
Posty: 457
Rejestracja: 30 paź 2014, 12:56
Czym jeżdzę: Kia Proceed GT 1.6T 204 KM Full :|
Gadu Gadu: 2382783

Re: INTER-AUTO Kraków

Postautor: geegles » 07 gru 2016, 11:37

Kiedyś w drodze Łódź -> Kraków przez Czewe o 7 rano popsuł mi się samochód w Koziegłowach. Dzwoniłem o 8:00 do ASO do Czewy żeby coś poradzili, nikt nie odebrał, potem się okazało, że pracowali chyba od 8 :D
Ogromny zbieg okoliczności sprawił, że zawiozłem auto do Pateckiego (na lawecie) i uzdrowili je szybciutko i za 2 stówki , bez wymiany żadnej części.
Jest: Kia Proceed 1.6T 204 KM FULL
Było: Kia Stinger 2.0 T-GDI 245KM GT-Line + ECS + RED + TEC + SRF
Było: Kia Sportage 1.6 T-GDI GT-Line
Było: Kia Cee'd JD 2014 1.6 CRDI
Było: Kia ProCee'd 2010 1.4 Pb
Było: Kia Sportage 2014 1.7 CRDI

snajper
Uzależniony
Posty: 229
Rejestracja: 19 kwie 2016, 13:56
Czym jeżdzę: KIA SPORTAGE IV L 1.6GDI

Re: INTER-AUTO Kraków

Postautor: snajper » 07 gru 2016, 15:11

Ja nie mam zastrzeżeń do samego zakupu i obsługi klienta w tym ASO.
Problem robi się po zakupie samochodu.

Ciężko się cokolwiek dowiedzieć.
Na maila to w ogóle nie odpisują.


pozdrawiam

aro121
Uzależniony
Posty: 208
Rejestracja: 07 kwie 2016, 22:45
Czym jeżdzę: KIA

Re: INTER-AUTO Kraków

Postautor: aro121 » 07 gru 2016, 16:39

Bo tak to działa zazwyczaj klient zaliczone = olany

Awatar użytkownika
Tom16v
Nasz Człowiek
Posty: 673
Rejestracja: 12 cze 2016, 09:50
Czym jeżdzę: KS V 1.6 T- GDI 6AT FWD L HEV

Re: INTER-AUTO Kraków

Postautor: Tom16v » 14 gru 2016, 20:03

A co sądzicie o Wadowscy w Gaju pod Krakowem macie jakieś doświadczenie bo się przymierzam do zakupu .Będę wdzięczny za info

gicala6
Nowy
Posty: 21
Rejestracja: 13 paź 2016, 13:35
Czym jeżdzę: Sportage 2,0 AWD CRDi GT Line

Re: INTER-AUTO Kraków

Postautor: gicala6 » 15 gru 2016, 10:46

Kupiłem u nich auto w Czerwcu tego roku, Obsługa sprzedaży jak najbardziej ok. W między czasie miałem kilka pytań, jak na razie bez problemów, widać że nie zostawiają Cię po zakupie auta samemu sobie, nie miałem jeszcze okazji sprawdzić ich od strony przeglądów itd. ale póki co wszystko wskazuje że nie będzie z tym większych problemów.
Kursowałem między Filipowiczem w Krakowie a właśnie nimi przy zakupie, wybrałem Wadowskiego, jasno i czytelnie wszystkie możliwości upustów itd, u Filipowicza robili sobie allegro, jak Wadowski tyle to ja tyle, jak bez konkurencji to brak możliwości upustów, tak że po kilku negocjacjach zdecydowałem o jasnych warunkach zakupu niż pewnych niedomówieniach.
Jak na razie mogę ich polecić, pozdrawiam P. Łukasza Wątor za profesjonalne podejście w trakcie sprzedaży oraz również już po.

Awatar użytkownika
Tom16v
Nasz Człowiek
Posty: 673
Rejestracja: 12 cze 2016, 09:50
Czym jeżdzę: KS V 1.6 T- GDI 6AT FWD L HEV

Re: INTER-AUTO Kraków

Postautor: Tom16v » 16 gru 2016, 20:44

Ok dzięki też byłem u Filipowicz Ale tak jak mówiłeś ciężko z nimi się gada Wadowscy jak na razie dla mnie super pełen profesjonalizm .
Nie byłem jeszcze u Patecki bo mam nie po drodze może ktoś coś podpowie o nich.
Wytrzymałem się z zakupem bo liczyłem na fajne upusty za rocznik a jest kicha tylko lakier gratis .
Patrzyłem na cennik 2017 i. w M pakiet komfort troszkę podrozal Ale dają navi jak w wersji L.
Zobaczymy w styczniu .

cobraa18
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2017, 10:41
Czym jeżdzę: KIA Sportage 1.6 GDI M + SMART 2017

Re: INTER-AUTO Kraków

Postautor: cobraa18 » 20 lis 2017, 10:49

KIA Sportage 1.6 GDI M+Smart zakupione końcem października 2017 w salonie Inter Auto Jasnogórska Kraków.
Salon oceniam dobrze. Dobra cena za auto, auto dostarczone na czas (krócej niż okres 2 tygodni, który widniał w zamówieniu).
Obsługa i jazda testowa OK (odbyły się dwie).

Nie jestem w stanie się wypowiedzieć na chwilę obecną, co do jakości usług serwisowych ASO.

Awatar użytkownika
Kasztelan
Uzależniony
Posty: 350
Rejestracja: 20 lut 2017, 22:55
Czym jeżdzę: KS V 1,6 TGDI 7DCT
Lokalizacja: Kraków

Re: INTER-AUTO Kraków

Postautor: Kasztelan » 20 lis 2017, 12:22

Słyszałem, że INTER-AUTO traci autoryzację KIA, bo nie wywiązywali się ze standardów. Ale zastrzegam, że to info od innego dealera KIA.

snajper
Uzależniony
Posty: 229
Rejestracja: 19 kwie 2016, 13:56
Czym jeżdzę: KIA SPORTAGE IV L 1.6GDI

Re: INTER-AUTO Kraków

Postautor: snajper » 28 lut 2018, 15:36

Czy ktoś może potwierdzić ta informację ?

geegles
Nasz Człowiek
Posty: 457
Rejestracja: 30 paź 2014, 12:56
Czym jeżdzę: Kia Proceed GT 1.6T 204 KM Full :|
Gadu Gadu: 2382783

Re: INTER-AUTO Kraków

Postautor: geegles » 28 lut 2018, 15:53

Nie mogę powiedzieć oficjalnie, ale Kasztelana trzeba słuchać.
Jest: Kia Proceed 1.6T 204 KM FULL
Było: Kia Stinger 2.0 T-GDI 245KM GT-Line + ECS + RED + TEC + SRF
Było: Kia Sportage 1.6 T-GDI GT-Line
Było: Kia Cee'd JD 2014 1.6 CRDI
Było: Kia ProCee'd 2010 1.4 Pb
Było: Kia Sportage 2014 1.7 CRDI


Wróć do „OPINIE O ASO I SALONACH SPRZEDAŻY KIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap