Końcówki drążka kierowniczego

Wszystko co dotyczy zawieszenia. Najczęstsze awarie, opinie, porady.
Awatar użytkownika
czyzyk64
Expert
Posty: 1178
Rejestracja: 16 sie 2013, 06:45
Czym jeżdzę: kia sportage III
Lokalizacja: 3 miasto

Końcówki drążka kierowniczego

Postautor: czyzyk64 » 19 sty 2017, 15:42

Przeglądając Ruskie forum, natknąłem się na ciekawy artykuł dot. wymiany końcówek drążka kierowniczego. W/g forum ,Rosjanie w momencie gdy wyczuwają stuki na kierownicy , jadą do serwisu i na gwarancji wymieniane mają te końcówki. Zgodnie z niżej zamieszczonym zdjęciem , zamieniają na końcówki nowszej już generacji o odpowiednim numerze, które posiadają rowek na odprowadzenie wody. Sprawdzałem i w naszych sportkach III w/g rozpiski katalogowej posiadamy te stare sworznie. Ciekawe jak do tego podchodzą nasze ASO Kia. Owca, może byś tam u swoich znajomych popytał jak to u nas wygląda. Może ktoś z forumomiczów i innych nas podsłuchujących ma jakąś wiedze na ten temat.
Załączniki
d27a61es-960.jpg
Ostatnio zmieniony 19 sty 2017, 20:22 przez czyzyk64, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Owca007
Kia Masta
Posty: 3387
Rejestracja: 12 sie 2015, 07:35
Czym jeżdzę: A4 B9 Quattro Avant lepsze od kia :D
Lokalizacja: Jaźwina- dolnośląskie

Re: KOŃCÓWKI DRĄŻKA KIEROWNICZEGO

Postautor: Owca007 » 19 sty 2017, 16:00

Ja miałem wymienione przy jakiś 67tys. razem z łącznikami stabilizatora plus zbieżność na jakie to hmmm nie wiem nie patrzyłem ale działają nie stukają.

Byłem przy aucie i nie widzę żadnego numeru gumki odgiąć też nie potrafię aby zobaczyć czy jest rowek. ASO pytałem i oczywiście w Polsce żadnej takiej akcji nie ma. Mi wymienili po znajomości, że niby były luzy bo i tak chciałem robić zbieżność.
Kierowca bombOWCA fanatyk przeróbki i modernizacji motoryzacji :)


Wróć do „ZAWIESZENIE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap