SKRZYPIENIE przy 1km/h

Wszystko co dotyczy zawieszenia. Najczęstsze awarie, opinie, porady.
bodek91
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 24 paź 2014, 20:31
Czym jeżdzę: KIA SPORTAGE
1.6 135PS
EXLUSIVE

SKRZYPIENIE przy 1km/h

Postautor: bodek91 » 30 sty 2015, 14:25

Witam

Moj Sportage ma 3300km przebiegu, po kilku wizytach w ASO w koncu wymienili mi skrzynie biegów bo ayskakiwal mi najpierw bieg 4 a po wymianie synchronizatorow bieg 3 . W końcu wymienili na nową i jest jak byc powinno ale moj problem teraz leży gdzie indziej a mianowicie :

Skrzypi mi z przodu ! Podczas jazdy jest normalnie i super , gdy jade i hamuje gwaltownie też nic nie słychać ale gdy np jade 1km/h wcisne pedal gazu gwaltownie to skrzypi ! To samo jak zatrzymuje się na swiatlach jadac bardzo powoli. WTRAKCIE JAZDY LUB PRZY WIEKSZEJ SZYBKOSCI NIC NIE SŁYCHAĆ [zly2] . Wyraznie słychać gdy ayto przy hamowanou na niskich predkosciach ( prawie ze sie toczy ) idzie do przodu i powraca. Czy to amory ? Dodam ze jak jestsucho to ten efekt znikl. Mam go tylko jak pada śnieg , jest mokro i zimno. POMOCY !

mint
Nasz Człowiek
Posty: 898
Rejestracja: 05 kwie 2011, 17:56
Czym jeżdzę: Sportek 1.6 Biała xl
Lokalizacja: wawa

Re: SKRZYPIENIE przy 1km/h

Postautor: mint » 30 sty 2015, 22:49

A co ASO na to?
Zamówiona 12 marca 1.6 xl biała a odebrana 07 listopada.

bodek91
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 24 paź 2014, 20:31
Czym jeżdzę: KIA SPORTAGE
1.6 135PS
EXLUSIVE

Re: SKRZYPIENIE przy 1km/h

Postautor: bodek91 » 31 sty 2015, 10:27

Nic , bo jeszcze nie bylem :) Mowie ze jak sloneczko jest problem z nika , nie wiem , moze sie woda gdzies dostaje pod gumy ? Nie mam pojecia ... :shock:


Wróć do „ZAWIESZENIE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap