O wyższości świąt...

Wszystko co dotyczy powłoki lakierniczej i blacharki nadwozia.
recento
Bywalec
Posty: 119
Rejestracja: 03 mar 2011, 23:33
Czym jeżdzę: Toyota
Avensis kombi 1,6 VVTI

Re: O wyższości świąt...

Postautor: recento » 09 mar 2011, 01:56

aBARTh pisze:Ja podobnie jak koledzy powyżej uważam, że te "chromy", bo z prawdziwym chromem to ma nie wiele wspólnego wyglądają tandetnie. To ma niby podnieść prestiż samochodu, ale jak ktoś już zauważył w BMW i Audi najdroższe odmiany mają tzw. "Shadow lub Black line".

Ja jak odbierałem mojego Sportka byłem w 7 niebie jak sie okazało, że mam te satynowane wykończenia zamiast "chromów". Do dnia odbioru byłem przekonany, że "M'ka" ma te "chromowe" wykończenie i w zasadzie pogodziłem się z tym faktem, a tu takie zaskoczenie ( na plus oczywiście ).

Oczywiście nie obrażając nikogo z wersjami L i XL :bigok:

Z waszej dyskusji widze ,ze chyba równie duzo czasu,spędzacie ogladajac samochód jak nim jezdzac.Sam zamówiłem L ,głownie z powodu automatycznej klimatyzacji i dopiero czytajac,wasze wypowiedzi zorientowałem się S i M nie ma chromów ,a Li XL ma .Z chromami czy bez autko wyglada rewelacyjnie.Cały czas marzyłem o Hondzie Accord Tournier ,a tu kijanka .

wiolonczelista
Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 15 sty 2013, 22:56
Czym jeżdzę: 1,6 GDI, M

Re: O wyższości świąt...

Postautor: wiolonczelista » 19 lut 2013, 23:35

po kiego dyskusja , jaki kolor jest naj.... czy jaki pakiet jest naj. Kiedy wszyscy wiedza , ze naj, naj nja, jest pomarańcza i pakiecik M, I wszystko na ten temat :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy: :galy:

Awatar użytkownika
pacior
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 11 lut 2013, 21:06
Czym jeżdzę: Kia Sportage 1.6 GDI
Lokalizacja: Warszawa

Re: O wyższości świąt...

Postautor: pacior » 02 mar 2013, 03:07

Gregor76 pisze:Ciekawy kolor...może troche już nie modny.
http://www.youtube.com/watch?v=l-jH_7Lm9mU&NR=1


Ooo właśnie taki mi się podoba :)


Wróć do „BLACHARKA I LAKIER”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap