osłona przeciw kamieniom

Wszystko co dotyczy powłoki lakierniczej i blacharki nadwozia.
Awatar użytkownika
Navkol
Uzależniony
Posty: 353
Rejestracja: 02 lut 2012, 14:01
Czym jeżdzę: KS XL: 2,0 CRDI+ATE+AWD+Black Pearl+CP1+APS+SRK+SRN+hak:)
Lokalizacja: 3City

Re: osłona przeciw kamieniom

Postautor: Navkol » 25 cze 2013, 16:20

yanekoktagon pisze:[...]szukałem [...]skórzanych pokrowców na przód maski silnika ale niestety niczego takiego do SPOTAGE nie udało mi się znależć [...][/url]


Szanowni Userzy:
u nas Alledrogo występuje to pod nazwą "osłona bra", "osłona maski bra".
I jest dostępna do KS również (na zamówienie) :)

Zastanawia mnie jedynie czy pod nią nic nie będzie "gniło" jeśli założy się ja "na stałe" i jeździ np. w deszczowej porze roku :?:
Jak już odbiorę swoją KS to na 100% założę taką.
W mieście może i mało przydatna, lecz na trasie przy większych predkościach często się zdarzało, że ten co jechał przede mną "piaskował" mi moją maskę :(

Frugo
Uzależniony
Posty: 158
Rejestracja: 07 lis 2010, 14:14
Czym jeżdzę: 1.6 GDI

Re: osłona przeciw kamieniom

Postautor: Frugo » 25 cze 2013, 22:41

No i co z tego? Co się dzieje z takim odpryskiem nawet przez 5 lat? NIC! Doświadczenie z innych aut, nawet z odpryskami kilkuletnimi. Po co oszpecać auto? Bo lepiej sprzedaż za x lat... nie sądzę, stare to Panie cenka i mechanicznie ok się liczy nie wygląd (gwara giełdowa Lubin) Piknie świecące to od Niemca po prawniku co to tylko po bułki jeździł :)
Zresztą teraz to będzie takich Kijanek pierwszy wysyp, pierwsze leasingi z Niemiec, Belgii itp. zaraz zchodzą.
I tylko oryginalny przebieg 70 tyś, drugi właściciel - Abdul Wisimulacha :) okazja, bo pierwszy to jakaś firma, gdzie prawie nie jeździła, wszystko udokumentowane :)

zenek1749
Uzależniony
Posty: 173
Rejestracja: 13 cze 2013, 20:19
Czym jeżdzę: 1.6 GDI L
Gadu Gadu: 6858024

Re: osłona przeciw kamieniom

Postautor: zenek1749 » 08 lip 2013, 09:43

Witam

Fajna ta oslona na maske pomysle nad kupnem :) [zlosnik2]


Wróć do „BLACHARKA I LAKIER”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap