Lakiernia w serwisie KIA- woj.śląskie

Wszystko co dotyczy powłoki lakierniczej i blacharki nadwozia.
dagaada
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 15 paź 2010, 21:47
Czym jeżdzę: M 1,6
Lokalizacja: śląsk

Lakiernia w serwisie KIA- woj.śląskie

Postautor: dagaada » 23 lis 2011, 22:31

Miał ktoś " przyjemność" malowania jakiegoś elementu w sportage?
Muszę pomalować- tylko gdzie?
Podobno w Katowicach na Paderewie nie mają swojej lakierni!
po 178 dniach wyczekiwania odebrana biała M 1,6

Awatar użytkownika
kijaS
MODERATOR
Posty: 438
Rejestracja: 09 sty 2011, 22:39
Czym jeżdzę: Zależy do czego wsiądę

Re: Lakiernia w serwisie KIA- woj.śląskie

Postautor: kijaS » 23 lis 2011, 22:48

Wiele serwisów nie ma swojej lakierni - korzystają z "zaprzyjaźnionych". I wcale nie oznacza to, że są gorsi od tych co mają własne. Ale najlepiej podpytać rzeczywiście kogoś kto był zmuszony skorzystać z takiej "przyjemności".
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------kijaSPORTAŻ------

dagaada
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 15 paź 2010, 21:47
Czym jeżdzę: M 1,6
Lokalizacja: śląsk

Re: Lakiernia w serwisie KIA- woj.śląskie

Postautor: dagaada » 11 gru 2011, 23:04

Samochód pomalowany.
po 178 dniach wyczekiwania odebrana biała M 1,6

Awatar użytkownika
kijaS
MODERATOR
Posty: 438
Rejestracja: 09 sty 2011, 22:39
Czym jeżdzę: Zależy do czego wsiądę

Re: Lakiernia w serwisie KIA- woj.śląskie

Postautor: kijaS » 13 gru 2011, 18:31

Cosik skąpo :( Gdzie, jak długo i z jakim efektem? Możesz innym coś polecić albo odradzić? Lepiej, żeby potrzebne nie było, ale ot tak, na wszelki wypadek
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------kijaSPORTAŻ------

Awatar użytkownika
Wandal
Bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 06 lis 2010, 22:03
Czym jeżdzę: M 1,7 D orange
Lokalizacja: Płońsk

Re: Lakiernia w serwisie KIA- woj.śląskie

Postautor: Wandal » 06 wrz 2012, 21:28

nie uwierzycie, ale miałem przyjemność malować 2 drzwi które przytarłem i pogniotłem troche robiłem to w dziupli w stodole kosztowało mnie to z lakierem 270 zł, a robota jest tak zrobiona, że sąsiad wiedząc że uszkodziłem auto przyglądał się przygladał i stwierdził, że malowana była druga strona ta nieuszkodzona :) jedyny minus to bałem się czy auto dostanę spowrotem, albo czy nie zginie mi następnej nocy :strzelac: w aso pewnie usługa kosztowałaby mnie o 1500 zł więcej
M 1,7 orange

andonikos
Nowy
Posty: 24
Rejestracja: 04 sty 2012, 09:21
Czym jeżdzę: SPORTAGE 1,6 GDI L Techno Orange + CP1
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Lakiernia w serwisie KIA- woj.śląskie

Postautor: andonikos » 07 wrz 2012, 08:09

No to WANDAL masz już po gwarancji na lakier. [zlolta]
Domyślam się, że skoro kupiłeś nowy samochód, to wykupiłeś także ubezpieczenie AC, więc po co było korzystać z usług lakiernika w stodole? Parę złotych za zwyżkę składki kosztem wieloletniej gwarancji?
Dla mnie to jakieś totalne nieporozumienie, a jeśli sąsiad nie widzi śladów lakierowania w stodole, to myślę, że ma poważną wadę wzroku i powinien czym prędzej udać się do dobrego okulisty [zlosnik2]
Zamówiona 14.02.2012r., odebrana 29.06.2012r. 1,6 GDI "L" Techno Orange + orange premium

Qbass
Administrator
Posty: 84
Rejestracja: 01 sty 2011, 09:51
Czym jeżdzę: Sportage 3, 2.0 DOHC XL, Techno Orange

Re: Lakiernia w serwisie KIA- woj.śląskie

Postautor: Qbass » 07 wrz 2012, 08:14

Może kolega bał się malowania w ASO?, ja mam kilka bardzo negatywnych przypadków, jak w ASO potrafią spieprzyć malowanie...

andonikos
Nowy
Posty: 24
Rejestracja: 04 sty 2012, 09:21
Czym jeżdzę: SPORTAGE 1,6 GDI L Techno Orange + CP1
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Lakiernia w serwisie KIA- woj.śląskie

Postautor: andonikos » 07 wrz 2012, 08:25

Na naprawę lakierniczą ASO daje 3 lata gwarancji, więc zawsze można reklamować i będą poprawiać, a fabryczna wieloletnia gwarancja na lakier przepadła bezpowrotnie, bo nie wierzę, że jak przyjdzie co do czego, to się nie skapną, że wcześniej dwoje drzwi było lakierowanych poza serwisem. Oni z pewnością nie będą mieli wady wzroku :lol:
Zamówiona 14.02.2012r., odebrana 29.06.2012r. 1,6 GDI "L" Techno Orange + orange premium

Awatar użytkownika
soul
Administrator
Posty: 1224
Rejestracja: 04 kwie 2010, 22:00

Re: Lakiernia w serwisie KIA- woj.śląskie

Postautor: soul » 07 wrz 2012, 12:48

Nawet w ASO elementy lakierowane nie maja gwarancji producenta a tylko rzemieślnika który to robił-czyli z 2-3 lata od roboty.
Obrazek


Wróć do „BLACHARKA I LAKIER”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap