Drgania po wymianie sprzęgła - dwumasa

Wszystko co dotyczy układu przeniesienia napędu.
Skrzynia przekładniowa, sprzęgło.
DAV998
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 maja 2025, 09:48
Czym jeżdzę: Kia Sportage 3

Drgania po wymianie sprzęgła - dwumasa

Postautor: DAV998 » 03 cze 2026, 09:17

Dzień dobry !!!
Mam Kie z 2015 roku 1,7 CRDI po wymianie sprzęgła przy ruszaniu drga . Czy ten samochód ma koło dwumasowe bo opinie słyszałem różne. Jeśli nie to co może być przyczyną . Dziekuję

Awatar użytkownika
diselboy
Kia Masta
Posty: 1820
Rejestracja: 09 kwie 2011, 08:55
Czym jeżdzę: KIA Sportage III 1,7 CRDI "M", 7 rowerów
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Drgania po wymianie sprzęgła - dwumasa

Postautor: diselboy » 03 cze 2026, 11:22

o, i tu może być różnie, jedni twierdzą, że nie ma dwumasy, inni , że jest. W mojej nie ma ale mam o cztery lata młodszy egzemplarz od Ciebie. Co wetkali później myślę, że tylko VIN odpowie.
1,7 CRDI "M' ka" Srebrna - wypatrzona: 25-03-2011, zamówiona: 01-04-2011, odebrana: 08-04-2011+ Ssangyong Korando D20T :kierownik: "Śmigamy po okolicach Roztocza"

Awatar użytkownika
kenez1
Uzależniony
Posty: 175
Rejestracja: 23 sie 2019, 01:31
Czym jeżdzę: kia sportage 1.7 d 2012
Lokalizacja: southampton UK

Re: Drgania po wymianie sprzęgła - dwumasa

Postautor: kenez1 » 03 cze 2026, 13:30

Witam.
Miałem też zmieniane sprzęgło i nie mam dwumasy.kia sportage 1.7 crdi 2012r


Wróć do „UKŁAD NAPĘDOWY”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap