Dzień dobry !!!
Mam Kie z 2015 roku 1,7 CRDI po wymianie sprzęgła przy ruszaniu drga . Czy ten samochód ma koło dwumasowe bo opinie słyszałem różne. Jeśli nie to co może być przyczyną . Dziekuję
Drgania po wymianie sprzęgła - dwumasa
- diselboy
- Kia Masta
- Posty: 1820
- Rejestracja: 09 kwie 2011, 08:55
- Czym jeżdzę: KIA Sportage III 1,7 CRDI "M", 7 rowerów
- Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Re: Drgania po wymianie sprzęgła - dwumasa
o, i tu może być różnie, jedni twierdzą, że nie ma dwumasy, inni , że jest. W mojej nie ma ale mam o cztery lata młodszy egzemplarz od Ciebie. Co wetkali później myślę, że tylko VIN odpowie.
1,7 CRDI "M' ka" Srebrna - wypatrzona: 25-03-2011, zamówiona: 01-04-2011, odebrana: 08-04-2011+ Ssangyong Korando D20T
"Śmigamy po okolicach Roztocza"
"Śmigamy po okolicach Roztocza"- kenez1
- Uzależniony
- Posty: 175
- Rejestracja: 23 sie 2019, 01:31
- Czym jeżdzę: kia sportage 1.7 d 2012
- Lokalizacja: southampton UK
Re: Drgania po wymianie sprzęgła - dwumasa
Witam.
Miałem też zmieniane sprzęgło i nie mam dwumasy.kia sportage 1.7 crdi 2012r
Miałem też zmieniane sprzęgło i nie mam dwumasy.kia sportage 1.7 crdi 2012r
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika