Problemy z łącznością z iphonem

Wszystko o car audio w KIA Sportage i elektryce. Porady,awarie, itd.
bart354
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 wrz 2022, 17:15
Czym jeżdzę: KIA SPORTAGE 1.6

Problemy z łącznością z iphonem

Postautor: bart354 » 27 wrz 2022, 17:35

Kupiłem w tym roku sportage rocznik 2022 i trochę jestem załamany, gdyż dałem za auto trochę i system carplay łączy się tylko bezprzewodowo, wydawało by się fajnie ale czasem samoistnie się to rozłącza, czytałem ze android auto idzie po kablu i tu nie ma problemu. W serwisie wgrali nowy soft i nic to nie pomogło, powiedzieli że może mam za starego iphona i dla tego się mi rozłącza. Mam iphona 8. Czy ma ktoś podobny problem z łącznością mając iphona. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz! [panna] [panna] [panna] [panna] [panna] [panna] [panna]

Awatar użytkownika
Kasztelan
Uzależniony
Posty: 350
Rejestracja: 20 lut 2017, 22:55
Czym jeżdzę: KS V 1,6 TGDI 7DCT
Lokalizacja: Kraków

Re: Problemy z łącznością z iphonem

Postautor: Kasztelan » 28 wrz 2022, 10:55

To, że leci po kablu, to na razie normalne w wersjach z fabrycznymi mapami, czyli od L w górę. Coś tam się mówi o zmianie w oprogramowaniu, ale się mówi..... Wczoraj wgrywałem nowy soft, ale nie sprawdzałem czy mam połączenie bezprzewodowe. Raczej nie, bo pisaliby o tym.
Spróbowałbym zmienić kabel na dobrej jakości ( u mnie pomogło na Android Auto) oraz uaktualniłbym oprogramowanie telefonu.


Wróć do „CAR AUDIO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap