wlew paliwa

Wszystko o elektryce i elektronice w KIA Sportage.
Awatar użytkownika
Owca007
Kia Masta
Posty: 3387
Rejestracja: 12 sie 2015, 07:35
Czym jeżdzę: A4 B9 Quattro Avant lepsze od kia :D
Lokalizacja: Jaźwina- dolnośląskie

Re: wlew paliwa

Postautor: Owca007 » 31 sty 2017, 15:04

Tak, tak pisałem jak jest w 3 może macie tak samo. Ale KIA widzę ma politykę na linii montażowej zakłada co jest pod ręką i potem w tym samym roczniku są różnice :).
Kierowca bombOWCA fanatyk przeróbki i modernizacji motoryzacji :)

marcinch
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 23 sie 2016, 15:11
Czym jeżdzę: KS IV 1.6 GDI + TE1

Re: wlew paliwa

Postautor: marcinch » 02 lut 2017, 09:32

Szanowni Koledzy, to czy drzwi się odblokowują od strony kierowcy czy wszystkie ustawiane jest w komputerze z kierownicy. Wiec może macie, że po naciśnięciu pilota otwierają się tylko drzwi kierowcy. Tak jak powiedziałem problem został rozwiązany tylko nie wiadomo co było przyczyną. Z moich obserwacji wynika, ze wlew albo był "żle zamkniety" podczas poprzedniego tankowania, albo ktoś grzebał przy nim, bo klapa nie przylegała tak jak teraz. Co więcej jak zgłosiłem, że od czasu do czasu coś sierdzi paloną gumą z klimatyzacji to po otwarciu maski miły Pan stwierdził, że po silniku chodziły zwierzątka i jak poprzegryzały kable to nie podlega gwarancji. Moje pytanie jest następujące czy to ja projektowałem ten samochód i pozostawiłem nie osłonięty silnik, żeby się wietrzył i spełniał normy Euro6?


Wróć do „ELEKTRYKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap