Czujniki ciśnienia TPMS

Wszystko o elektryce i elektronice w KIA Sportage.
polin
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 25 wrz 2020, 19:16
Czym jeżdzę: 1.6 CRDI SCR 115 KM 6MT M+smart

Re: Czujniki ciśnienia TPMS

Postautor: polin » 25 cze 2022, 14:07

Dzięki za odpowiedź tmato2.
Mała aktualizacja. Podjechałem wczoraj raz jeszcze do mojego wulkanizatora, odczytał i zainicjował połączenie czujników i nic, dalej wywalał błąd, mimo że przejechałem wczoraj ok. 20 km kilka razy gasząc auto. O dziwo dziś po przejechaniu kilku km w końcu połączył się z czujnikami i zaczął pokazywać wartości. Także d4100 też pasują.

Bialy
Uzależniony
Posty: 184
Rejestracja: 05 sie 2019, 06:59
Czym jeżdzę: Kia Sportage IV

Re: Czujniki ciśnienia TPMS

Postautor: Bialy » 12 lis 2022, 12:17

Ja w zimowych mam cały czas problem - czujniki (zamienniki z allegro) po roku przestały działać. ASO coś tam robiło, nawet policzyli mi za kodowanie przy ostatnim przeglądzie ale nadal nic. Teraz byłem ponownie i wyszło im, że jeden czujnik jest uszkodzony. Ale nie mogą wymienić jednego bo nie wiedzą jaki to typ czy rodzaj. W dobie łączności bezprzewodowej nie wiedzą jaki tam czujnik siedzi - ściema czy prawda? Każą mi jechać do wulkanizatora, który zakładał te czujniki, ja jednak nie mam już rachunki więc nie wiem co to za czujniki były.
Czeka mnie wymiana kompletu czy można ten jeden wymienić?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Tom16v
Nasz Człowiek
Posty: 673
Rejestracja: 12 cze 2016, 09:50
Czym jeżdzę: KS V 1.6 T- GDI 6AT FWD L HEV

Re: Czujniki ciśnienia TPMS

Postautor: Tom16v » 13 lis 2022, 12:18

Sprzedam czujniki tpms kpl do sportage IV używane w stanie idealnym bo zmieniłem auto
Zainteresowany napewno się dogadamy


Wróć do „ELEKTRYKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap