Zawieszony ekran nawigacji (tylko zegar)

Wszystko o car audio w KIA Sportage i elektryce. Porady,awarie, itd.
Awatar użytkownika
adams20go
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 06 kwie 2019, 10:06
Czym jeżdzę: 1.6 T-GDI BL + FN1

Zawieszony ekran nawigacji (tylko zegar)

Postautor: adams20go » 12 lip 2022, 19:02

Czy ktoś wie jak zresetować cały ekran albo naprawić taki problem. Dziś zawiesił się na ekranie wygaszacza (zegar). Nie działa żaden z przycisków radia, media, setup. Nic, tylko widoczny zegar. Wyjmowałem kartę i wkładałem ponownie ale to samo. Startuje zegar. Jestem aktualnie na wakacjach na Kaszubach i tak trochę słabo bez ekranu, nawigacji, itd. Wcześniej dwa razy zwiesił się ekran na AA i mapach googla co nigdy się nie zdarzało. Nie robiłem w ostatnich dniach żadnej aktualizacji systemu. Prośba o wskazówki/pomoc.

Awatar użytkownika
damian94
Uzależniony
Posty: 250
Rejestracja: 25 wrz 2018, 23:44
Czym jeżdzę: Sportage GT Line S 2.0 CRDi ISG 48V Auto AWD
Lokalizacja: Bristol UK

Re: Zawieszony ekran nawigacji (tylko zegar)

Postautor: damian94 » 12 lip 2022, 23:27

Odłącz akumulator na kilka minut. Może twardy reset pomoże....

andrzejp66
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 09 cze 2021, 21:24
Czym jeżdzę: Kia Sportage IV !,6 GDI
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Zawieszony ekran nawigacji (tylko zegar)

Postautor: andrzejp66 » 13 lip 2022, 14:42

Czytałem na "dobrychprogramach.pl", że ostatnio występowały problemy z AA, pojawiał się ponoć pusty ciemny ekran i takie tam różne przycięcia co może być Twoją przyczyną. A czy reset poprzez ten mały otworek pod radiem też nie pomógł ?

Awatar użytkownika
adams20go
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 06 kwie 2019, 10:06
Czym jeżdzę: 1.6 T-GDI BL + FN1

Re: RE: Re: Zawieszony ekran nawigacji (tylko zegar)

Postautor: adams20go » 13 lip 2022, 19:19

andrzejp66 pisze:A czy reset poprzez ten mały otworek pod radiem też nie pomógł ?


Niestety :( kilkukrotnie próbowałem i jak zawisł na zegarze (ale wskazuje godzinę) to nic nie pomaga. Po każdym resecie wraca do ekranu z zegarem i nie reaguje na żaden przycisk. Chyba zostaje odpięcie akumulatora ale daleko od domu boję się trochę tego robić żeby nie wyszło gorzej.


Wróć do „CAR AUDIO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap