Brak możliwości wyboru wyświetlania na ekranie navi

Wszystko o car audio w KIA Sportage i elektryce. Porady,awarie, itd.
Awatar użytkownika
kamienno
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 01 sie 2019, 02:04
Czym jeżdzę: 1,6 t-gdi, Black Edition Plus
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Brak możliwości wyboru wyświetlania na ekranie navi

Postautor: kamienno » 14 sty 2021, 23:33

Czy ktoś się może wypowiedzieć dlaczego w najnowszej wersji oprogramowania nawigacji nie ma już podzielonego ekranu ?

Jak dla mnie jest to mega wkurzającego - a wręcz wkurwia.... [zly1] [zly1] [zly1] że mam tylko datę , godzinę jakąś chmurkę i przyciemnioną mapę ?
Przyciemniony ekran wygląda fatalnie , już nie wspomnę o tych kolorach , neonach itp !!

W poprzedniej wersji Sportka z 2019 miałem ekran podzielony na pół, po lewej stronie miałem mapę, gdzie super wyświetlały się znaki drogowe, a po prawej media. I wyglądało to mega fajnie.

Najnowsza wersja to porażka. W ustawieniach ekranu jest opcja – „Wyświetlanie” ale jest zablokowana ! Dlaczego ? Na forum MojaCeed widziałem, że kiedyś była możliwość podziału ekranu. Po prostu zaznaczało się co ma się wyświetlać. Zdaję sobie sprawę, że przy navi 10,25” można było podzielić ekran na 3 części. W sportku navi ma wyświetlacz 8” więc czemu nie można podzielić chociaż na pół ekranu jak to było dotychczas ?
Załączniki
ekran kia .jpg

Awatar użytkownika
kamienno
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 01 sie 2019, 02:04
Czym jeżdzę: 1,6 t-gdi, Black Edition Plus
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Brak możliwości wyboru wyświetlania na ekranie navi

Postautor: kamienno » 23 sty 2021, 08:47

Wyczytałem w instrukcji, że " wyświetlania i format obrazu" są aktywne tylko podczas odtwarzania filmu video ;(

Wyświetlanie]:
Konfiguruje ustawienia sterowania wyświetlaczem.
Możesz dostosować opcję [Jasność], [Kontrast] lub [Nasycenie].
Jest ono dostępne tylko wtedy, gdy odtwarzany jest film wideo.
[Format obrazu]: Ustawia proporcje obrazu obecnie odtwarzanego filmu wideo. Jest ono dostępne tylko wtedy, gdy odtwarzany jest film wideo.[Normalna ]: Zachowaj źródłowe proporcje ekranu.[Pełny ekran]: Wyświetlanie pełnoekranowe.

Co nie zmienia faktu, że brak podzielonego ekranu jest ciężki do zrozumienia ;(

Wysłane z mojego Samsunga s10 przy użyciu Tapatalka


Wróć do „CAR AUDIO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap