Komputer pokładowy - średnia prędkość

Wszystko o car audio w KIA Sportage i elektryce. Porady,awarie, itd.
Awatar użytkownika
Legal
Bywalec
Posty: 80
Rejestracja: 07 mar 2013, 22:07
Czym jeżdzę: Sportage IV 1.6 GDI M+SMT full LED
Lokalizacja: Bydgoszcz

Komputer pokładowy - średnia prędkość

Postautor: Legal » 09 sty 2020, 12:49

Mam pytanie do użytkownikow wersji KS po FL 2018.
W trybie pracy ekraniku LCD (wersja mono) mam następujące ekrany komputera pokładowego: Zużycie paliwa, Skumulowane dane, Informacja o jeździe, Prędkościomierz Cyfrowy, Zużycie roztworu mocznika (przy Dieslu)

Na żadnym z tych ekranów nie ma średniej prędkości jazdy. Wszędzie tylko średnie spalanie. Czy to da się jakoś skonfigurować?

Kiedyś chyba było tak: Zużycie paliwa, Podróż A, Podróż B i Prędkościomierz cyfrowy. I tam były podawane średnie prędkości.


Właściwie to moje pytanie jest trochę bezsensowne, gdyż sam już zauważyłem, że zmiana oprogramowania wyświetlacza 3,5" LCD nastąpiła w momencie liftingu z 2018 roku.
Skoro jest to wynik zmiany softu i jednocześnie brakuje możliwości konfiguracji tego w menu użytkownika, to coś zrobić można tylko ingerując w ustawienia od strony serwisowej.
I tu pytanie, czy ktoś ma wiedzę na ten temat?
Trochę dziwne, że na wszystkich ekranach jest wyświetlane średnie spalanie a nigdzie nie dali średniej prędkości :(
Nigdy nie wiesz wszystkiego ... Inni wiedzą więcej i mogą się tym podzielić z Tobą.

Awatar użytkownika
automaciek
Kia Masta
Posty: 1516
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:50
Czym jeżdzę: KIA Rio IV XL, w drodze Sportek 1.6 T-GDI 7DCT BL+

Re: Komputer pokładowy - średnia prędkość

Postautor: automaciek » 10 sty 2020, 17:02

Nie ma żadnych opcji...


Wróć do „CAR AUDIO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap