Siri "połyka" końcówki zdań

Wszystko o car audio w KIA Sportage i elektryce. Porady,awarie, itd.
Interpilot
Nowy
Posty: 20
Rejestracja: 10 kwie 2017, 15:44
Czym jeżdzę: Sportage IV 1.6 GDI wersja M+Smart

Siri "połyka" końcówki zdań

Postautor: Interpilot » 24 sie 2018, 13:10

Hej

Od jakiegoś czasu, nie wiem czy nie przypadkiem od ostatniej aktualizacji map i stacji multimedialnej, podczas korzystania z CarPlay, Siri "zjada" końcówki zdań, odpowiadając czy potwierdzając komendę. Dosłownie ostatnie słowo jest urywane w połowie wypowiadania przez nią. Nie jest to kwestia kabla czy telefonu, bo wypróbowałem trzy różne kable, dwa oryginalne i jeden zamiennik, oraz dwa różne modele iPhone'ów. Czy ktoś z was też tak ma, bo jest to strasznie irytujące i mimo iż nie umniejsza to funkcjonalności, to bardzo mi przeszkadza. Czy ktoś z was zwrócił może uwagę czy w starszej wersji softu też tak było? Ja niestety zauważyłem to dopiero po aktualizacji softu, podejrzewam więc, że wcześniej tego problemu nie było, ale głowy za to nie dam, bo nie korzystam z pomocy Siri aż tak często. Swoją drogą, straszna z niej "blondynka" i głupota jej odpowiedzi na niektóre polecenia czy pytania jest irytująca :)

Wróć do „CAR AUDIO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap