Zamiana radia na fabryczne navi kia 7 lub 8 cali

Wszystko o car audio w KIA Sportage i elektryce. Porady,awarie, itd.
macc
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 sty 2018, 02:33
Czym jeżdzę: SPORTAGE IV M 1.6GDI

Zamiana radia na fabryczne navi kia 7 lub 8 cali

Postautor: macc » 19 sty 2018, 15:13

Witam,
Od niedawna jestem użytkownikiem 1,6GDI 2017 w wersji M. Czy ktoś wie, czy wymiana standardowego radia na Audio z GPS i kamera cofania jest prostym przepięciem kostek pod CAN busa czy wymaga jakiejś głębszej ingerencji? albo może w ogóle nie jest możliwa bo trzeba wymienić pół auta? Uprzedzam od razu, że chodzi mi o Screen mirroring pod Android, i kamerę cofania, reszta funkcji mnie nie interesuje. Wiem, że są chińskie całkiem niezłej jakości zamienniki ale mam wrażenie że będzie z nimi więcej problemów i znając życie problemy z gwarancją.

Awatar użytkownika
listomek2014
Expert
Posty: 914
Rejestracja: 07 sty 2015, 19:50
Czym jeżdzę: KS FL 1.6 L BL
KS IV L BL 1.6 T
Toyota cross
Lokalizacja: Mrągowo

Re: Zamiana radia na fabryczne navi kia 7 lub 8 cali

Postautor: listomek2014 » 19 sty 2018, 16:12

Też Cię witamy. Jest sporo na temat nawigacji wymiany na forum wystarczy przejrzeć a potem ewentualnie zadawać pytania
W krwi benzyna zamiast Serca turbina

macc
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 sty 2018, 02:33
Czym jeżdzę: SPORTAGE IV M 1.6GDI

Re: Zamiana radia na fabryczne navi kia 7 lub 8 cali

Postautor: macc » 19 sty 2018, 21:02

Tak widziałem i wszystko uważnie przeczytałem....ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie .S tąd mój wpis....Może napisałem niezbyt klarownie wiec postaram się zwięźlej..... Czy fabryczne radio z wersji M można w stosunkowo prosty sposób zastąpić firmową nawigacją KIA z wyświetlaczem 7 lub 8 cali. W wątkach na forum omawiana jest kwestia montażu dedykowanego urządzenia pod Androidem a nie firmowej NAVI. Nie wykluczam, że o czymś nie wiem, ale będę się upierał, że to jednak nie to samo....
chodzi mi o montaż czegoś takiego...
http://allegro.pl/kia-sportage-iv-2016- ... 944974.htm

smali
Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 04 sie 2016, 00:35
Czym jeżdzę: Kia Sportage GT-Line 1.6 T-GDI 7DCT 4WD (MY2017)
Lokalizacja: Lublin

Re: Zamiana radia na fabryczne navi kia 7 lub 8 cali

Postautor: smali » 20 sty 2018, 19:57

Wprawdzie link, który podałeś nie działa, jednakże zuważyłem, że w jego nazwie jest podane "2016". Pamiętaj, że Android Auto montowane jest dopiero w rocznikach modelowych 2017. W MY2016 AA ani CP nie było.
Pozdrawiam,
Piotrek


Wróć do „CAR AUDIO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap