Skórzana kierownica

Wszystko co dotyczy NEW KIA SPORTAGE od roku produkcji 2015
Awatar użytkownika
Arturecki
Uzależniony
Posty: 191
Rejestracja: 22 sty 2019, 19:11
Czym jeżdzę: KS IV 1,6 T-GDI, L+Business Line 2018
Lokalizacja: Gołdap

Skórzana kierownica

Postautor: Arturecki » 16 wrz 2021, 08:00

Mam taki temat a'propos trwałości obszycia kierownic wielofunkcyjnych. A mianowicie nie chciałbym porównywać trwałości materiałów do innych marek aut ponieważ ogólnie nieraz to przebrzmiewa w różnych tematach...Jest i wątek obszycia kierownicy, u mnie właśnie zaczął pruć się ścieg obszycia po lewej stronie. Pewnie gwarancja nie obejmuje tego!? Jak tam w Waszych autach ta sprawa wygląda? Jak sobie z tym radzicie? Nowe obszycie, nakładki... Planuję sam spróbować odtworzyć ścieg, zobaczę. :kierownik:

Awatar użytkownika
Czestek1
Nasz Człowiek
Posty: 406
Rejestracja: 30 sty 2021, 18:27
Czym jeżdzę: Kia Sportage QL 1.7 Crdi,

Re: Skórzana kierownica

Postautor: Czestek1 » 16 wrz 2021, 08:09

Robiłem, opisałem, znajdź mój wątek i innych. To nie jest skóra. Najważniejsze czy masz grzana kierownicę jak ja-to wtedy problem. Jak nie, to mogą ci ładnie obszyc za 2stowy. Próbuj złapać nić i zabezpiecz przed dalszym odpruwaniem.
Sport Utility Vehicle Kia Sportage QL 1.7 crdi

Awatar użytkownika
tyka47
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 22 mar 2020, 14:57
Czym jeżdzę: 1.6 T-GDI Sportage IV (2020) v. L+Business Line+FUN

Re: Skórzana kierownica

Postautor: tyka47 » 16 wrz 2021, 16:53

W moim niewielkim mieście funkcjonuje całkiem spoko firma która ma w ofercie między innym obszywanie kierownic.
Można załatwić sprawę wysyłkowo, na wymianę.
Nawet jeśli nie skorzystasz, to warto zerknąć na ich stronę - zapoznać się z tematem a ceny wcale nie są powalające.
Korzystałem i doceniam ich solidność (i nie jest to nikt z rodziny czy znajomych ;) )

https://pfi.global/oferta/obszywaniekierownic.html
Uważajcie na ludzi którzy się nie śmieją - są niebezpieczni...


Wróć do „MODEL SPORTAGE IV OD 2015 roku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap