Uszczelki drzwi KS IV

Wszystko co dotyczy NEW KIA SPORTAGE od roku produkcji 2015
Awatar użytkownika
Arturecki
Uzależniony
Posty: 191
Rejestracja: 22 sty 2019, 19:11
Czym jeżdzę: KS IV 1,6 T-GDI, L+Business Line 2018
Lokalizacja: Gołdap

Uszczelki drzwi KS IV

Postautor: Arturecki » 19 sty 2021, 08:21

Chciałbym podzielić się pewnym spostrzeżeniem i poznać Wasze opinie. A mianowicie chodzi o uszczelki drzwi oraz sposób zaprojektowana ich. Spadł śnieg jest go mnóstwo, super ale zauważyłem jeżdżąc, że śnieg dostaje się między drzwi aż pod uszczelki. Bardziej narażone są drzwi tylne w przedniej oraz tylnej części. Śnieg jak śnieg ale jest też i sól sypana po drogach. Po paru latach może być różnie? Jeszcze w temacie to wyciszenie drzwi, jadąc po mokrym słychać pracę opon (i nie piszcie tu proszę że złe opony itd.) sami wsłuchajcie się. W porównaniu do wcześniejszych aut wydaje się być to gorzej doszczelnione. Czytałem gdzieś o magikach którzy wklejają uszczelki w dole drzwi aby uszczelniła przerwę między nimi a progami...!? Czy zauważyli Panowie u siebie ten szkopuł?

Awatar użytkownika
Czestek1
Nasz Człowiek
Posty: 406
Rejestracja: 30 sty 2021, 18:27
Czym jeżdzę: Kia Sportage QL 1.7 Crdi,

Re: Uszczelki drzwi KS IV

Postautor: Czestek1 » 30 sty 2021, 19:18

Ja zauważyłem kiedy miałem akurat dwa auta. Kie i VW, wyciszenie w Kia nie umywa się do wyciszenia 10letnego VW. Tam były też aksamitne uszczelki zamykające szczeliny między drzwiami itd. To na minus dla kii. Pokusiłem się o zakup różnego rodzaju uszczelek żaby zamknąć te szczeliny błotnik przedni/drzwi, drzwi przednie/tylne, drzwi tylne/błotnik ale wywaliłem tylko stówę na gumy, która zdjąłem bo był problem z zamykaniem drzwi. Robiła się taka poduszka powietrza, że jak nie pierdol.... drzwiami to się nie domykały. Dałem sobie spokój. Było ciszej ale to trzaskanie mnie denerwowalo.
Sport Utility Vehicle Kia Sportage QL 1.7 crdi


Wróć do „MODEL SPORTAGE IV OD 2015 roku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap