Piski w okolicach paska osprzętu

Wszystko co dotyczy NEW KIA SPORTAGE od roku produkcji 2015
Piotrek123
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 lis 2018, 22:04
Czym jeżdzę: Sportage

Piski w okolicach paska osprzętu

Postautor: Piotrek123 » 30 lis 2018, 22:27

Witam wszystkich jestem nowy.
Czy mieliście problem z piskiem w okolicach paska alternatora. Problem występuje tylko po rozgrzaniu silnika. Kia Sportage 2016 1.6 GDi. Proszę o sugestie

Awatar użytkownika
damian94
Uzależniony
Posty: 250
Rejestracja: 25 wrz 2018, 23:44
Czym jeżdzę: Sportage GT Line S 2.0 CRDi ISG 48V Auto AWD
Lokalizacja: Bristol UK

Re: Piski w okolicach paska osprzętu

Postautor: damian94 » 01 gru 2018, 00:49

Może po prostu pasek jest już stary i wymaga wymiany. Co do debilnych odpowiedzi na tym forum, to też się zdarzają, i możesz zgłosić ją klikając na znak wykrzyknika w prawym górnym rogu posta. Niestety moderator na tym forum ma szewską pasję na punkcie ortografii i zasad poprawnej pisowni ale ogarnia tylko brak polskich liter. Wykasował moje posty bo na początku nie używałem tych liter. Są posty pisane bez interpunkcji, zdania zaczynające się małą literą, z błędami i jakoś nikt z tym nic nie robi.....albo to go przerasta albo tego nie ogarnia.

Piotrek123
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 lis 2018, 22:04
Czym jeżdzę: Sportage

Re: Piski w okolicach paska osprzętu

Postautor: Piotrek123 » 01 gru 2018, 08:47

Dziękuję z przydatne wprowadzenie. Serwis nie słyszy problemu. Jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi.

Awatar użytkownika
kzyhu1983
Bywalec
Posty: 140
Rejestracja: 22 wrz 2018, 21:46
Czym jeżdzę: Kia Sportage FL 1.6 GDI M+ Smart
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Piski w okolicach paska osprzętu

Postautor: kzyhu1983 » 01 gru 2018, 11:37

Auto na gwarancji. Podjedź do salonu z prośbą o usunięcie problemu. Jak nie interweniuj przez Kia Motor Polska. Problem jest albo z paskiem albo z napinaczem. Możliwe że napinacz nie uzyskuje poprawnego naprężenia i przy wielu poślizgach pasek przegrzał się przez co zrobił się sztywny. Weryfikacja/ wymiana napinacza i wymiana paska rozwiąże w.w. usterkę.Wątpie żeby problem leżał w symetri kół pasowych itp. Pozdrawiam.


Wróć do „MODEL SPORTAGE IV OD 2015 roku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap