Przegląd I - po 15.000km

Wszystko co dotyczy NEW KIA SPORTAGE od roku produkcji 2015
MAJKI4MOZA
Nasz Człowiek
Posty: 508
Rejestracja: 17 gru 2017, 17:55
Czym jeżdzę: 1.6 T-GDI 7DCT AWD, "L" + Skoda Superb L&K 2.0 TDI 190KM
Lokalizacja: Kraków

Przegląd I - po 15.000km

Postautor: MAJKI4MOZA » 11 paź 2018, 23:09

Cześć,
w najbliższy poniedziałek wybieram się z moim pojazdem na przegląd po 15.000km, tyle przejechałem w 7 m-cy.
Prócz standardowych rzeczy czyli olej+filtr (i pewnie ten przegląd blacharski czy jak się tam zwie? ten żeby gwarancja trwała 240 lat ;) ) wymienię jeszcze filtr kabinowy/pyłkowy, filtr powietrza w silniku, przeważenie i zmiana miejsc opon (wielosezonowe).
Zamierzam poprosić też o (i tu właśnie prośba do Was) zamianę (?) działania przycisku trybu pracy silnika(+skrzyni aut.) = teraz za każdym razem jak wsiadam muszę włączyć "Sport", a chciałbym aby odwrócić działanie tego przycisku, że standardowym jego ustawieniem jest właśnie włączony tryb "sport" (a naciśnięcie go spowoduje wyłączenie tego trybu ; coś takiego wydaje mi się, że czytałem, że jest możliwe). Jak to opisać mechanikom?
Wiecie może gdzie takie ustawienie się zmienia?
Jak zadzwoniłem do ASO KIA Wadowscy (Gaj k/Krakowa) to twierdzili, że coś takiego nie jest możliwe.
A gdy to samo pytanie zadałem dzwoniąc do ASO KIA InterAuto (Kraków, ul.Jasnogórska), to zdziwienie było mniejsze i podsumowali "zapytamy kolegę od elektryki".

Tak w ogóle jeszcze jakieś rady od Was na pierwszy przegląd ?

mojawielka
Bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 01 mar 2018, 23:15
Czym jeżdzę: 1,7 CRDI Sportage 2017 L +BL

Re: Przegląd I - po 15.000km

Postautor: mojawielka » 14 paź 2018, 12:50

Sprawdź uszczelki na drzwiach czy są w dobrym stanie, lotkę na tylnej szybie, czy się nie odkleja.


Wróć do „MODEL SPORTAGE IV OD 2015 roku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap