Wreszcie znalazłem MEGA WADĘ Sportage`a IV

Wszystko co dotyczy NEW KIA SPORTAGE od roku produkcji 2015
MAJKI4MOZA
Nasz Człowiek
Posty: 507
Rejestracja: 17 gru 2017, 17:55
Czym jeżdzę: 1.6 T-GDI 7DCT AWD, "L" + Skoda Superb L&K 2.0 TDI 190KM
Lokalizacja: Kraków

Re: Wreszcie znalazłem MEGA WADĘ Sportage`a IV

Postautor: MAJKI4MOZA » 07 lut 2019, 15:19

kjs62 pisze: Ogólnie nie pasuje mi to auto (...) Jak dla mnie korzystniej wypada np Jeep Compass i bardziej mi się podoba zwłaszcza w lepszej wersji.

Samochody przyciągają najpierw wzrok. To co mówisz, to najlepszy przykład.
Kupujemy oczami, a potem dorabiamy do tego piękną racjonalną argumentację :D żeby przekonać innych i utwierdzić siebie w decyzji [hihihi] (redukujemy dysonans poznawczy)
Wybranych finalistów katowałbym długimi jazdami próbnymi, bo od wyglądu ważniejsze (dla mnie) są: wygoda - jak plecy znoszą dane fotele, jakie wyciszenie, jaka widoczność, przyjemność prowadzenia (reakcja silnika, skrzyni).

kjs62
Nasz Człowiek
Posty: 491
Rejestracja: 04 paź 2013, 10:40
Czym jeżdzę: Sportage CRDi 150 KM

Re: Wreszcie znalazłem MEGA WADĘ Sportage`a IV

Postautor: kjs62 » 07 lut 2019, 15:32

MAJKI4MOZA pisze:Wybranych finalistów katowałbym długimi jazdami próbnymi, bo od wyglądu ważniejsze (dla mnie) są: wygoda - jak plecy znoszą dane fotele, jakie wyciszenie, jaka widoczność, przyjemność prowadzenia (reakcja silnika, skrzyni).


Zgadzam się popraktykować zawsze jest dobrze ale też i wygląd nie może mnie irytować a jakoś tak nie znoszę aut, które mają szparę na masce i takich nie kupuję.
Ostatnio sporo takich np bardzo oszpecili tym BMW 4, 5, Mercedesy C, E itd. itp.
A Kia oprócz Sorento wszystkie modele ma tak oszpecone i moim zdaniem wygląda to fatalnie.
Zbierze się tam syf, piach z czasem maska się przekrzywi z jednej strony zapadnie z drugiej bedzie wystawać i od razu powstaje wrażenie ulepa.
Bliźniaczy Tucson jakoś może być pod tym względem elegancko zaprojektowany a przedni pas i grill to przynajmniej 60% oceny prezencji samochodu.

Adek
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 16 maja 2017, 11:43
Czym jeżdzę: KS IV 1.6 GDI M+DFA

Re: Wreszcie znalazłem MEGA WADĘ Sportage`a IV

Postautor: Adek » 07 lut 2019, 17:51

Hmm, jakoś nie zwróciłem uwagi na szparę na masce... Możesz mnie nakierować o czym piszesz?
edit:
Już się domyśliłem, nawet nie zwróciłem na to uwagi ;) Cóż taki design, nie powiem, żeby to oszpecało samochód, ale o gustach się nie dyskutuje ;)

Awatar użytkownika
Tom16v
Nasz Człowiek
Posty: 673
Rejestracja: 12 cze 2016, 09:50
Czym jeżdzę: KS V 1.6 T- GDI 6AT FWD L HEV

Re: Wreszcie znalazłem MEGA WADĘ Sportage`a IV

Postautor: Tom16v » 07 lut 2019, 21:38

Krzywą maskę to mogłeś mieć w polonezie i to po dzwonie sory ale nie moglem się powstrzymać. [hihihi]

zeb
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 04 lis 2018, 08:21
Czym jeżdzę: kia sportage IV 1.6 177 km Awd L+Business Line Black Pearl
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wreszcie znalazłem MEGA WADĘ Sportage`a IV

Postautor: zeb » 07 lut 2019, 23:35

witam
co za chory temat !!!!!!
Czy WY.... cieszycie się, że macie takie super Auto za taką cenę !!!! ,bo mama wrażenie, że zachowujecie się jak Polski Rysiek ,,,,
Miałem w swoim życiu wiele aut i byłem na wielu Forach, ale z czymś takim się jeszcze nie spotkałem...żeby szukać wad.

pozdrawiam

MAJKI4MOZA
Nasz Człowiek
Posty: 507
Rejestracja: 17 gru 2017, 17:55
Czym jeżdzę: 1.6 T-GDI 7DCT AWD, "L" + Skoda Superb L&K 2.0 TDI 190KM
Lokalizacja: Kraków

Re: Wreszcie znalazłem MEGA WADĘ Sportage`a IV

Postautor: MAJKI4MOZA » 08 lut 2019, 00:25

Znajdź mi kogoś tu w tym wątku, kto MA Sportage IV i ŻAŁUJE zakupu.
No i jak? Udało się znaleźć? [zlosnik2]

A dlaczego nie szukać wad??
To mamy być jednomyślni, bezkrytyczni w zachwycie, wręcz wyznawcy marki KIA? Zeb - weź no chłopie idź sobie na jakieś forum religijne. Poza tym jak byś uważnie czytał już pierwszy post, którym otworzyłem wątek, to zrozumiałbyś, że to tytuł ironiczny. Tak, wiem, czasem trudno to złapać.

Nie ma samochodu idealnego. Poza tym samozachwyt by to forum dobił. Stalibyśmy się jak użytkownicy VW ;) :D
Nie ma niczego złego w trzeźwym spojrzeniu na to co KIA mogłaby udoskonalić w tym samochodzie.

To jest mój Sportage i będę go sobie krytykował ile zechcę :lol: [hihihi] :D :zlosnik:

Awatar użytkownika
Bob38
Uzależniony
Posty: 209
Rejestracja: 22 lip 2017, 05:45
Czym jeżdzę: Sportage IV 1.7 crdi DCT Business Line JBL
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Wreszcie znalazłem MEGA WADĘ Sportage`a IV

Postautor: Bob38 » 08 lut 2019, 10:05

Sportage ma swoje wady, ale go lubię - nie, nie uważam, że to najlepsze auto na świecie, ale go zwyczajnie lubię. Lubię nim jeździć, lubię w nim się relaksować - może to dziwne, ale tak, uspokaja mnie.
Co do szpary przy masce i uszczelce tam widocznej, to z tego co pamiętam większość samochodów z maską kończącą się wyżej (element atrapy poprowadzony wysoko) tak ma, a uszczelka po prostu chroni nam maskę i zamek.
Jak dla mnie w aucie liczy się wnętrze - jak siedzę to ma mi być dobrze i miło, a z zewnątrz to go widzę jak stoi na parkingu [hihihi] Jak jadę to mnie nie interesuje czy wygląda ładnie czy brzydko [hihihi]
Dobrego dnia wszystkim życzę [papa]

Adek
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 16 maja 2017, 11:43
Czym jeżdzę: KS IV 1.6 GDI M+DFA

Re: Wreszcie znalazłem MEGA WADĘ Sportage`a IV

Postautor: Adek » 08 lut 2019, 12:15

Bob38 pisze:Sportage ma swoje wady, ale go lubię - nie, nie uważam, że to najlepsze auto na świecie, ale go zwyczajnie lubię. Lubię nim jeździć, lubię w nim się relaksować - może to dziwne, ale tak, uspokaja mnie.
[hihihi]

Przez parę miesięcy po zakupie tak właśnie miałem, czułem się prowadząc dziwnie spokojny ;) Ze mnie taki kierowca, że jadąc w jakieś mi nieznane miejsce to się tym lekko stresuje, a wsiadając do Sportka i ruszając w trasę ten stres znikał, jakoś tak pewniej czułem się za kierownicą :D

Cav
Uzależniony
Posty: 250
Rejestracja: 02 kwie 2017, 09:02
Czym jeżdzę: Sportage III L 1.7 crdi, rocznik 2014
Lokalizacja: Poznań

Re: Wreszcie znalazłem MEGA WADĘ Sportage`a IV

Postautor: Cav » 08 lut 2019, 17:20

MAJKI4MOZA pisze:[b] Nie ma samochodu idealnego. Poza tym samozachwyt by to forum dobił. Stalibyśmy się jak użytkownicy VW ;) :D

Albo Dacii.
Tam wspomnienie o jakiejkolwiek wadzie w posiadanym egzemplarzu, jest dla większości zamachem na ich wartości religijne....

Awatar użytkownika
Bob38
Uzależniony
Posty: 209
Rejestracja: 22 lip 2017, 05:45
Czym jeżdzę: Sportage IV 1.7 crdi DCT Business Line JBL
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Wreszcie znalazłem MEGA WADĘ Sportage`a IV

Postautor: Bob38 » 08 lut 2019, 17:33

Mam jednak wrażenie, że kupujący Sportage, w większości nie są maniakami, czy wyznawcami marki, ale podeszli do zakupu auta bardzo racjonalnie. Nie będziemy się bili z wyznawcami VV czy Audi czy nawet Daci (i tu przyznam, że kupno Dastera jest równiez bardzo racjonalne), nie staniemy w opozycji do każdego jak np. wyznawcy Apple [hihihi]
Dobrego dnia wszystkim życzę [papa]

Cav
Uzależniony
Posty: 250
Rejestracja: 02 kwie 2017, 09:02
Czym jeżdzę: Sportage III L 1.7 crdi, rocznik 2014
Lokalizacja: Poznań

Re: Wreszcie znalazłem MEGA WADĘ Sportage`a IV

Postautor: Cav » 08 lut 2019, 23:33

Wiesz, dla nas może kupno Dustera jest racjonalne (choć IMO zupełnie sytuacja się zmienia gdy kupujesz wersję wysoką, ale o jakości takiej samej jak wersja podstawowa, czyli wykluczającej zadowolenie przy jego cenie).
Ale widać Dacię kupują ludzie na dużym limicie, wcześniej posiadający Tico czy inne Matizy, którym się wydaje, że wydając dużo więcej kasy na nową Dacię, złapali bogów za nogi w momencie zakupu.
A jak bogowie to i świętości i religia, a nie racjonalne myślenie......

Awatar użytkownika
Bob38
Uzależniony
Posty: 209
Rejestracja: 22 lip 2017, 05:45
Czym jeżdzę: Sportage IV 1.7 crdi DCT Business Line JBL
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Wreszcie znalazłem MEGA WADĘ Sportage`a IV

Postautor: Bob38 » 09 lut 2019, 10:23

Moim zdaniem Duster jest bardzo racjonalny - gdybym wybierał samochód za ok. 80 tys. Duster byłby jednym z pierwszych, które bym rozważał. Fakt, że raczej szukałbym maksymalnego wyposażenia, ale jak to mówią: do luksusu się człowiek szybko przyzwyczaja [hihihi]
Co do użytkowników Dacii to znam dwóch i jeden kupił z uwagi na potrzebę auta, które ma pracować, a drugi jako rodzinny suv. No i w relatywnie niskiej cenie ma napęd na 4 koła, a ja dałem kilkadziesiąt tys. więcej i takiego napędu nie mam :niewiem: [hihihi]
Dobrego dnia wszystkim życzę [papa]

Cav
Uzależniony
Posty: 250
Rejestracja: 02 kwie 2017, 09:02
Czym jeżdzę: Sportage III L 1.7 crdi, rocznik 2014
Lokalizacja: Poznań

Re: Wreszcie znalazłem MEGA WADĘ Sportage`a IV

Postautor: Cav » 09 lut 2019, 11:28

Rozumowałem dokładnie tak samo i kupiłem Dustera w najwyższej wersji.
I szybko się wyleczyłem z mojej fascynacji tym rozwiązaniem.

Auto niestety było wykonane bardzo kiepsko i nawet nie chodzi o to co można dotknąć i ocenić.
Chodzi o komponenty zastosowane do budowy.

Tak jak w Kii każdy z nich jest zbudowany z dużym zapasem, tak w Dacii ten zapas nie istnieje, a wręcz zazwyczaj większość elementów jest za słabych do auta gabarytów Dustera.
To co się sprawdza dobrze w Clio (np. klima), w Dusterze po prostu nie daje rady.
A do tego niektóre elementy które w I generacji Dustera były ok, w ramach oszczędności wymieniono już w II (poprzedniej, teraz jest III) na tańsze i wyraźnie gorsze.

Stąd ogromna ilość awarii i niedomagań - przez 3,5 roku posiadania Dustera Dustera w serwisie był chyba z 15 razy, a i tak do końca nie usunięto wszystkich usterek - bo wkurzyłem się i zamieniłem go na używanego Sportage.
Stukające zawieszenie, silnik chodzący jak traktor, który zdaniem Renault była jak najbardziej ok (ale dziwnym trafem po 9 miesiąca walki i odstąpieniu od umowy sprzedaży dało się w nim wymienić oprogramowanie na nie sprawiające tego typu problemów), do totalnie niewydolnej klimatyzacji to typowe problemy z tym modelem.
Klima po "poprawkach" w wersji II Dustera, albo zamrażała parownik w wyniku czego nie leciało z niej nic z wyjątkiem śniegu i lodu, albo po wymianie czujników i oprogramowania, włączała się na 20 sekund, robiła minutę przerwy i znowu włączała się na 20 sekund.
Efekt był taki, że na południe Europy klima musiała chodzić na 3 biegu dmuchawy (czym wyższy bieg dmuchawy tym parownik wolniej się mroził, więc sprężarka mogła pracować dłużej), powodując wycie wiatraka i przeciągi w kabinie, albo w ogóle nie czułeś że ona działa.
I to wszystko połączone z totalnym brakiem izolacji termicznej dachu - w słońcu robił za wielkopowierzchniowy grzejnik, podsufitki nie byłeś w stanie dotykać.
Albo skrzynia biegów terenowa, pakowana bez pytanie o zdanie we wszystkich wersjach 4WD - zamiast dać reduktor to podwyższyli obroty wszystkich biegów, skutek jest taki, że na najwyższym biegu Duster 1.5dCi kręci się o 50% wyżej niż Sportage 1.7 - co powoduje analogiczny wzrost hałasu i spalania, oraz spadek dynamiki przy wyższy prędkościach.
I tak z wszystkim - Dacia ma problemy, niespotykane w normalnych samochodach.

Po powrocie do Kii czułem się jakbym przeaiadał się do Mercedesa - choć kto wie czy różnica w jakości wykonania nie jest jeszcze większa niż między Kią a Mercedesem.

Naprawdę, Duster tylko wygląda jak normalny samochód, ale nim nie jest - to jest wyrób samochodopodobny, który w wersji podstawowej za 39900 jest warto swojej ceny, ale tylko w niej.
Kupując go za 80 tys masz inne wymagania, których on nie jest w stanie spełnić, już lepiej kupić podstawowy model normalnej marki, albo jakiegoś używanego kilkulatka.

A szkoda, bo w lekki teren Duster był świetny, bardzo mi brakuje weekendowych wypadów na turystyczne rajdy 4x4.
Ostatnio zmieniony 09 lut 2019, 21:36 przez Cav, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bob38
Uzależniony
Posty: 209
Rejestracja: 22 lip 2017, 05:45
Czym jeżdzę: Sportage IV 1.7 crdi DCT Business Line JBL
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Wreszcie znalazłem MEGA WADĘ Sportage`a IV

Postautor: Bob38 » 09 lut 2019, 12:56

[zdziwiony] :shock: :? :o
No tego się nie spodziewałem, ale dzięki za przekazanie swoich doświadczeń.
Dobrego dnia wszystkim życzę [papa]

MAJKI4MOZA
Nasz Człowiek
Posty: 507
Rejestracja: 17 gru 2017, 17:55
Czym jeżdzę: 1.6 T-GDI 7DCT AWD, "L" + Skoda Superb L&K 2.0 TDI 190KM
Lokalizacja: Kraków

Re: Wreszcie znalazłem MEGA WADĘ Sportage`a IV

Postautor: MAJKI4MOZA » 09 lut 2019, 14:21

Po przekazaniu takich wieści Cav pewnie ma już maile i telefony z pogróżkami od fanów z forum Dustera :D

zeb
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 04 lis 2018, 08:21
Czym jeżdzę: kia sportage IV 1.6 177 km Awd L+Business Line Black Pearl
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wreszcie znalazłem MEGA WADĘ Sportage`a IV

Postautor: zeb » 09 lut 2019, 23:51

MAJKI4MOZA" Znajdź mi kogoś tu w tym wątku, kto MA Sportage IV i ŻAŁUJE zakupu.
No i jak? Udało się znaleźć?

A dlaczego nie szukać wad??
To mamy być jednomyślni, bezkrytyczni w zachwycie, wręcz wyznawcy marki KIA? Zeb - weź no chłopie idź sobie na jakieś forum religijne. Poza tym jak byś uważnie czytał już pierwszy post, którym otworzyłem wątek, to zrozumiałbyś, że to tytuł ironiczny. Tak, wiem, czasem trudno to złapać.

Nie ma samochodu idealnego. Poza tym samozachwyt by to forum dobił. Stalibyśmy się jak użytkownicy VW ;) :D
Nie ma niczego złego w trzeźwym spojrzeniu na to co KIA mogłaby udoskonalić w tym samochodzie.

To jest mój Sportage i będę go sobie krytykował ile zechcę :lol: [hihihi] :D :zlosnik:[/quote]


Witam
Jestem właśnie w Zakopanym przejechałem autem w dniu dzisiejszym 6500.km . Jechałem z boxem i full Bagaznik +narty uważam ze auto jest mega ciche, i porównuję do (aut które obecnie posiadam) nissan x-traile, skoda yeti. Niejestem żadnym wyznawcom marki Kia, bo namówił mnie żona heeeeee....
Ale żeby szukać wad... To Okej!!! ¡!!!!! To Skonfiguruj auto w tej cenie co masz? Z innymi markami i napisz mi czy udało Ci się coś znaleźć w tej cenie na takim poziomie.. Pozdrawiam z ferii..

Adi
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 13 mar 2017, 22:48
Czym jeżdzę: Sportage MY17, GTline, 1.6 T-GDI 7DCT 4WD (Dark Gun Metal)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wreszcie znalazłem MEGA WADĘ Sportage`a IV

Postautor: Adi » 10 lut 2019, 13:50

To ja coś dodam.
To mój pierwszy nowy samochód. I szukając auta (suva miejskiego) kierowałem się wyglądem, wnętrzem, wyposażeniem i CENĄ. I wiecie co? Za każdym razem jak schodzę do garażu, wychodzę ze sklepu to widzę auto, którego linia wciąż mi się bardzo podoba. I cieszę się, że to moje auto, które odznacza się wśród "zwykłych, bez wyrazu" aut. Ma coś w sobie co przyciąga, designem, nowoczesnością... Mam wersję GTline w kolorze dark gun metal, w kolorze, który bardzo mi odpowiada. I gdy wsiadam do niego, to wszystko mi pasuje. Przy zakupie ważne też jest dla mnie właśnie wnętrze. Bo to w nim mam czuć się dobrze, komfortowo. A że jestem "gadżeciarzem" to wyposażenie bardzo mnie miło zawsze zaskakuje. Znajdźcie auto, które w tej cenie będzie tak dobrze wyposażone... No i te ledy, podobają mi się nieustannie.

Szukając auta nastawiałem się początkowo na Xtraila. Wszystko już miałem ustalone, pozostała tylko jazda próbna. I wiecie co? Coś było nie tak, nie mogłem wyregulować odpowiedniej pozycji za kierownicą, coś mnie drażniło w desce rozdzielczej... Ale pomyślałem sobie, że się przyzwyczaję, że wszystko ok. Dopóki nie wsiadłem do Sportage. Kurczę, tu mi wszystko pasowało. Duży czytelny dobrej rozdzielczości ekran, intuicyjna obsługa, dobra pozycja za kierownicą, wygodne fotele, widoczność i...bajery :lol:

I to był doskonały wybór. Moja siostra kupiła Quashaia (środek taki sam jak w Xtrailu) i ...jejku, jak ja sie ciesze, ze kupiłem mego Sportage [zlosnikok] I jeszcze mi ten zachwyt nie minął. Oczywiście marzę o Mustangu GT v8, ale to w przyszłości. :oki:
Uff...
To tyle z moich odczuć po użytkowaniu 2,5 roku auta. :bigok:
:kierownik:

Awatar użytkownika
Bob38
Uzależniony
Posty: 209
Rejestracja: 22 lip 2017, 05:45
Czym jeżdzę: Sportage IV 1.7 crdi DCT Business Line JBL
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Wreszcie znalazłem MEGA WADĘ Sportage`a IV

Postautor: Bob38 » 10 lut 2019, 15:58

U mnie z wyborem Sportage nie było tak oczywiście. Tak naprawdę szukałem auta mniejszego i po wielu tygodniach rozpoznania różnych marek wytypowałem NIRO. Pojeździłem... i mówiłem tak - przyzwyczaimy się, w końcu tu najważniejsze, że mniej trujemy, że mniej zużywamy paliwa w mieście itd. Ale byłby to wybór za duże pieniądze, ale nie dający satysfakcji ani tej przyjemności z posiadania auta.
Będąc w salonie mieli jeszcze do jazdy ceeda, optimę i sportage. W ceedzie czegoś mi brakowało, pojechałem optimą z tym samym silnikiem i skrzynią DCT którą mam teraz, zrobiło mi się ciepło i rogal wyszedł na twarz - no ale optima za duża, za droga... Na koniec poszliśmy do Sportage i coś we mnie pękło [hihihi] Po jeździe stwierdziliśmy, że albo Sportage, albo nie zmieniamy auta [zlosnikok]
Z wad takich upierdliwych na co dzień, dla mnie mało schowków, brak szuflad pod fotelami, brak schowków w podłodze oraz brak podgrzewania kierownicy. Reszta nie jest tak dokuczliwa i można się przyzwyczaić.
Dzisiaj mam też radość z podróży, ponieważ zrobiliśmy trasę z prędkościami 140-170 km/h i średnie spalanie wyszło 7,5 l/100 więc myślę, że jest dobrze.
Dobrego dnia wszystkim życzę [papa]

Awatar użytkownika
TomaszB
Bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 13 lut 2019, 16:34
Czym jeżdzę: Sportage IV 2018 1.6 T-GDI 7 DTC GT-Line PNS FN2 JBL
Lokalizacja: Poznań

Re: Wreszcie znalazłem MEGA WADĘ Sportage`a IV

Postautor: TomaszB » 14 lut 2019, 18:01

Witam.
Zakupiłem KS IV w czerwcu 2018roku. Zastanawiałem się między Tusonem a Sportage ale wnętrze Kia to inny swiat :D
Jedyna rzecz co mi osobiscie brakuje to elektryczna pokrywa bagażnika ,którą i tak sobie założę ale w przyszłości.
Z auta jestem bardzo zadowolony i cieszę się że dałem się namówić synowi i kupiłem z skrzynią 7 DTC.
Pozdrawiam.

kjs62
Nasz Człowiek
Posty: 491
Rejestracja: 04 paź 2013, 10:40
Czym jeżdzę: Sportage CRDi 150 KM

Re: Wreszcie znalazłem MEGA WADĘ Sportage`a IV

Postautor: kjs62 » 22 lut 2019, 15:49

Adek pisze:Hmm, jakoś nie zwróciłem uwagi na szparę na masce... Możesz mnie nakierować o czym piszesz?
edit:
Już się domyśliłem, nawet nie zwróciłem na to uwagi ;) Cóż taki design, nie powiem, żeby to oszpecało samochód, ale o gustach się nie dyskutuje ;)


A dlaczego nie dyskutować o gustach? Oczywiście ni emożna nikomu narzucać co jest ładne a co nie ale można wyrazić opinię czy nam się coś podoba czy nie.
W tym przypadku jest to jeden z elementów wyglądu nie całość - niemniej ten element dla kogoś może być istotny - dla mnie jest.
Jeżeli miałbym teraz wybierać tak na wygląd zewnętrzny w tej klasie i w tym przedziale cenowym to mi najbardziej podoba się Jeep Compass.
Niemniej podchodząc zdecydowanie do tematu najważniejszą kwestią jest ergonomia i jakość wykończenia wnętrza bo to tam obcujemy zpojazdem.
No ale na razie pomęczę jeszcze 10 letniego raszpelka - tak czy inaczej wątpię czy następca będzie tej samej marki chyba, że wersja 5 czymś oczaruje.

Awatar użytkownika
damian94
Uzależniony
Posty: 250
Rejestracja: 25 wrz 2018, 23:44
Czym jeżdzę: Sportage GT Line S 2.0 CRDi ISG 48V Auto AWD
Lokalizacja: Bristol UK

Re: Wreszcie znalazłem MEGA WADĘ Sportage`a IV

Postautor: damian94 » 23 lut 2019, 00:00

kjs62 pisze:A dlaczego nie dyskutować o gustach?

bo temat jest o wadach Sportage IV a nie o gustach a to co sie komuś podoba czy nie to nie wada samochodu.
Ps. Compas wg. mnie ma ohydne kanciate wycięcia w błotnikach na kola, ale to mój gust a nie wada samochodu.


Wróć do „MODEL SPORTAGE IV OD 2015 roku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap