Jak poznaliście waszą ukochaną? ;) Czyli dlaczego wybraliście akurat KS IV?

Wszystko co dotyczy NEW KIA SPORTAGE od roku produkcji 2015
Awatar użytkownika
Przemek1472
Uzależniony
Posty: 373
Rejestracja: 04 kwie 2013, 18:35
Czym jeżdzę: 1.6 T-GDi GT Line 7DCT+ MAX | Orange
Lokalizacja: Nadarzyn

Re: Jak poznaliście waszą ukochaną? ;) Czyli dlaczego wybraliście akurat KS IV?

Postautor: Przemek1472 » 23 gru 2019, 19:00

Kolega kupił "promocyjnie" na firmę q5 za 214 z 250. Ale o tym jeszcze nie myślę. Za różnicę 80 tys pln można przecież kupić naprawdę fajne 2 rowery :D :D :D
Powaga jest zwykle strojem głupców

kleo77
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 26 lut 2019, 11:40
Czym jeżdzę: KIA Sportage IV

Re: Jak poznaliście waszą ukochaną? ;) Czyli dlaczego wybraliście akurat KS IV?

Postautor: kleo77 » 24 gru 2019, 12:21

Ja tam się nie oszukuję. Gdybym mógł wydać 50 tys. więcej nie kupiłbym Kia tylko VW lub Skodę. A to, że w cennikach Audi czy BMW można wydać na dodatki 200 tys nie jest niczym dziwnym w przypadku tych producentów.

MAJKI4MOZA
Nasz Człowiek
Posty: 509
Rejestracja: 17 gru 2017, 17:55
Czym jeżdzę: 1.6 T-GDI 7DCT AWD, "L" + Skoda Superb L&K 2.0 TDI 190KM
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak poznaliście waszą ukochaną? ;) Czyli dlaczego wybraliście akurat KS IV?

Postautor: MAJKI4MOZA » 24 gru 2019, 13:27

Ja, ponieważ najeździłem się VW (różne wersje i generacje Passatów, chwilę też Sharan - miałem szczęście być motoryzacyjnie "nakarmiony" służbowo :D ) to bez cienia zwątpienia wziąłem KIA.
Oczywiście rozumiem, że znaczek VW robi lepsze wrażenie. I żeby było jasne - nie, nie uważam, że każdy kto kupuje VW chce się czuć lepszy od sąsiada czy leczy kompleksy. Niektórzy pewnie tak, sam miałem kolegę, którego gul dusił a żal dupę ściskał na te "moje" (firmowe) Volkswageny.
VW ma obecnie linię silnikową trochę poprawioną, ale jeszcze kilka lat temu wada była wbudowana w niemal każdy ich silnik. Temat - rzeka.

Technicznie: może KIA ma słabsze możliwości konfiguracji np. menu użytkownika, niekoniecznie ma w ofercie najnowsze techniczne nowinki, ale silnikowo-niezawodnością bije VW na głowę.

geegles
Nasz Człowiek
Posty: 459
Rejestracja: 30 paź 2014, 12:56
Czym jeżdzę: Kia Proceed GT 1.6T 204 KM Full :|
Gadu Gadu: 2382783

Re: Jak poznaliście waszą ukochaną? ;) Czyli dlaczego wybraliście akurat KS IV?

Postautor: geegles » 24 gru 2019, 14:16

Jest: Kia Proceed 1.6T 204 KM FULL
Było: Kia Stinger 2.0 T-GDI 245KM GT-Line + ECS + RED + TEC + SRF
Było: Kia Sportage 1.6 T-GDI GT-Line
Było: Kia Cee'd JD 2014 1.6 CRDI
Było: Kia ProCee'd 2010 1.4 Pb
Było: Kia Sportage 2014 1.7 CRDI

kleo77
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 26 lut 2019, 11:40
Czym jeżdzę: KIA Sportage IV

Re: Jak poznaliście waszą ukochaną? ;) Czyli dlaczego wybraliście akurat KS IV?

Postautor: kleo77 » 24 gru 2019, 14:20

MAJKI4MOZA pisze:Technicznie: może KIA ma słabsze możliwości konfiguracji np. menu użytkownika, niekoniecznie ma w ofercie najnowsze techniczne nowinki, ale silnikowo-niezawodnością bije VW na głowę.

Zgadzam się z tobą Kia nie zaliczyła takiej wpadki jak VW (silniki TSI/afera z dieslami) podobnie jak ty miałem kilka VW/Seata/SKoda (octavie mam do dziś). Nie wypowiadam się na temat niezawodności bo przejechałem na razie KIA 50 tys. Jak przejadę bez najmniejszej awarii (jak ostatnią Skodą 200tys.) to będę chwalił KIA również. Choć muszę przyznać że problemy z silnikami mnie ominęły jak miałem benzynę to nie TSI a diesel 1.6 moim zdaniem jest mega udany. I nie przejechałem tymi autami 20 tys tylko każdym pomiędzy 100-250 tys. Ale to moja opinia i bynajmniej nie ma na celu polemiki z twoją opinią, którą szanuję.
Żeby nie było nie żałuję zakupu KIA Sportage - jak dla mnie fajne auto ale tak jak pisałem wcześniej:
- bagażnik niby duży ale ustawność i te dramatyczne plastiki (przy najmniejszym kontakcie rysy) dla mnie dramat - moja stara Octavia (a jest to hatchback) bije bagażnik Kia na głowę.
- plastiki wewnątrz niby ładne - ale to samo co w bagażniku - lekkie przetarcie i ślad (rysa) zostaje - w grupie VW nie miałem z tym żadnego problemu. Przeraża mnie to jak auto będzie wyglądać przy 150 tys.

Podtrzymuje opinię że cena przekonuje najbardziej.....

Awatar użytkownika
Przemek1472
Uzależniony
Posty: 373
Rejestracja: 04 kwie 2013, 18:35
Czym jeżdzę: 1.6 T-GDi GT Line 7DCT+ MAX | Orange
Lokalizacja: Nadarzyn

Re: Jak poznaliście waszą ukochaną? ;) Czyli dlaczego wybraliście akurat KS IV?

Postautor: Przemek1472 » 25 gru 2019, 10:20

Kiedyś pracowałem jako mechanik i szef powiedział mi: Słuchaj pierwszą maszynę sprzedaje dział handlowy, drugą serwis...

Podpisuję się dwoma rękami. Po przejechaniu 140 tys km KSIII popsuła się elektronika od "komfortu" i w całości została wymieniona na gwaranacji. AS Motors Nadarzyn.

Plastiki da się utrzymać, nawet porysowane. Facet który przygotował mi wnętrze przed sprzedażą. Powiedział: " Panie, może i to nie jest pierwsza liga, ale wystarczy prysnąć i przetrzeć, tylko trzeba wiedzieć czym, kilkadziesiąt minut byłą i jak nowa, rzeczywiście !" Poszła jak świeże bułeczki w 20 godzin od wystawienia.

Obdrapania miałem tylko na rączce w konsoli środkowej (polakierowanej).

W sprawie Prania i czyszczenia i prania polecam Pana Grzegorza z okolic południa Warszawy, najlepsza usługa jaką widziałem przez 30 lat zabawy z samochodami. Załączam też tel do niego +48-512-512-520.
Powaga jest zwykle strojem głupców

Micek80
Bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 07 kwie 2019, 09:31
Czym jeżdzę: Vectra C 2.0 dti

Re: Jak poznaliście waszą ukochaną? ;) Czyli dlaczego wybraliście akurat KS IV?

Postautor: Micek80 » 25 gru 2019, 13:42

geegles pisze:Odnosnie Skody polecam : https://www.youtube.com/watch?v=0zZpqt6Rr1c&t=456s

Mocno się zastanawiam nad Superbem po świętach jestem nawet umówiony z delerem żeby dograć szczegóły ale jak obejrzałem filmik to mam wątpliwości no jeszcze naczytałem się o szarpaniu 1,5 TSI 150 KM przy ruszaniu tzw. kangurowanie...Jedyne co dobre w Skodzie to niski leasing w granicach 101-103% zależnie od opcji....Chyba trzeba pomyśleć o Kii tym bardziej że od 2 stycznia rusza wyprzedaż 2019 https://www.kia.com/pl/sprzedaz/promocj ... nika-2019/
Na Sportage 4500zł rabatu tyle co w tamtym roku ale promocyjny leasing 102% tylko do końca grudnia. Najlepiej silnik T-GDI ale spalanie w mieście jak dla mnie za duże ,a głównie 95% będzie jeżdżone w mieście. Chyba jednak pomyśle o zwykłym 1,6 GDI bez turbo i bez żadnych problemów.

gruby220
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 16 wrz 2011, 20:04
Czym jeżdzę: KIA Sportage 1.6 TGDI, GTLine, AWD, 7DCT
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jak poznaliście waszą ukochaną? ;) Czyli dlaczego wybraliście akurat KS IV?

Postautor: gruby220 » 25 gru 2019, 14:21

W moim przypadku rozpocząłem poszukiwania nowego samochodu gdyż użytkowana prze zemnie Kia Sportage III 1.7 Crdi skończyła już 7 lat...
Podstawowym kryterium było ,ze nowy samochód ma być także SUV gdyż dobrze nam się jeździ dużym samochodem z wyżej umiejscowionym miejscem kierowcy. Silnik tym razem benzynowy dość mocny tak aby nie było problemu z dynamika jazdy ,napęd najlepiej na 4 kola skrzynia automatyczna i auto musiało być dobrze wyposażone w kwestii komfortu jazdy jak i bezpieczeństwa.
Pomimo ze od 12 lat użytkowaliśmy samochody KIA wcale nie braliśmy pod uwagę kolejnego auta tej marki za faworyta do zakupu.
Na pierwszy ogień poszedł Lexus NX najpierw w benzynie później w hybrydzie...muszę przyznać ze auto bardzo fajne dobrze wykończone fajnie jeździ super trzyma się drogi ,jest dynamiczne i przyznam ze po pierwszej jeździe zostało moim faworytem do zakupu...niestety cena auta dobrze wyposażonego dodatkowo z napędem hybrydowym to wydatek ponad 200tys...auta oferowane przez dilera za przyzwoita cena nie za wiele oferowało poza tym ze fajnie jeździło...żeby nie było ze miało same zalety ,miało tez i wady...drążek selekcji biegów dla automatycznej skrzyni poruszał sie jakimiś dziwnymi drogami ,wyświetlacz nie jest sterowany dotykowo tylko za pomocą touch pada co moim zdaniem jest mało intuicyjne i dość mocno skupiające uwagę kierowcy.
Kolejny Mercedes GLA okazał się dużo za mały wizyta w salonie 5 min...
Zaraz obok była Mazda wiec od razu udaliśmy się na obejrzeć CX5 auto ładne w fajnych kolorach...niestety na jeździe okazało się mało dynamiczne pomimo silnika 2.5 myślę ze to za sprawa braku doładowania i dość ospalej skrzyni biegów dodatkowo raził bardzo mały wyświetlacz LCD szkoda bo auto ładne i cenowo dość przystępne.
Z ciekawości obejzelismy tez Skode...jakaś taka kanciata w środku bez wyrazu zonie się nie spodobała...w dodatku przez 15 min oglądania auta żaden z pracowników nie zainteresował się nami aby choć zaproponować jazdę próbna...
Hyundai Tucson fajny z wyglądu moim zdaniem w środku gorzej wykonany niż Sportage reszta to to samo z tym ze cena wyższa wiec moim zdaniem nie warto przepłacać kilkunastu tysięcy...
Zainteresowałem się także Toyota RAV4 auto dość fajne o specyficznym wyglądzie...testowałem wersje hybrydowa bo takim napędem zacząłem się mocno interesować po jeździe Lexusem..jeździło bardzo fajnie ,mocny dynamiczny napęd...ładnie wykończone...ale...no właśnie wersja Selection która nam się spodobała w kolorze białym perłowym z czarnym dachem i czarnymi kolami nie mogla być doposażona w nic dodatkowo...dziwna praktyka Toyoty szkoda bo auto w tych kolorach wyglądało bardzo atrakcyjnie...chwile pozastanawialiśmy się nad wersja z pełnym wyposażeniem ale cena poszybowała to poziomu prawie 200 tys wiec nie widziałem sensu płacić tyle za samochód ,który był po prostu tylko dobrym samochodem.
Bardzo dobre wrażenie zrobiła na mnie Honda CRV hybrid. Pomimo krótkiej jazdy testowej podobało mi się auto dynamiczne dobrze wyciszone niezłe wycenione ...cały czas drożnej niż KIA...z minusów jakość wykonania środka i ten nieszczęsny plastik podnoszący się i wyświetlający informacje head up...moim zdaniem lepiej ażeby go nie było...
Wiec przyszedł czas aby zapoznać się z oferta KIA..małżonka zachwyciła się Sorento wiec na pierwszy ogień poszedł ten model auto fajne dobrze wykończone, wyposażone we wszystko co kierowcy w dzisiejszych czasach potrzebne ...niestety dostępne tylko w dieslu ze spalaniem podczas testów prawie 10ltr..sporo...auto fajnie się prowadzi jest bardzo obszerne w środku wygodne ...naprawdę fajne... Odpadło ze wzg na sposób użytkowania auta przez nas głownie w mieście z przebiegami max 15 tys rocznie...gdyby było w hybrydzie ...było by nad czym myśleć...
Jeżeli już poszliśmy w temat hybryd to przetestowaliśmy także takie auto oferowane przez KIA...Niro. Auto trochę mniejsze lecz wystarczająco obszerne w środku...niestety mały bagażnik , klapa otwierana tylko ręcznie...plastiki w środku nie najwyższej jakości ,niezbyt dobrze wyciszone...niestety najgorsze pod wzg napędowym .Oferowany napęd hybrydowy jest moim zdaniem za slaby do tego auta o ile za jazda po mieście auto radzi sobie niezłe o tyle na drodze szybkiego ruchu przy prędkości pow 110 km/h dynamika samochodu nie istnieje...szkoda bo auto naprawdę mi się spodobało...
Na koniec zostało nam Sportage oczywiście GTLine do przetestowania z silnikiem 1.6 TGDI i to był strzał w dziesiątkę . Po ponad 7 latach w Sportagu poprzedniej generacji poczułem się w tym aucie jak w domu...w dodatku jest wyposażone w prawie wszystko co chciałem mieć w nowym samochodzie...fajnie jeździ jest dynamiczne ,ładnie wykonane w środku...tu duży postęp...no i ta cena która wraz z dobrym upustem dla stałego klienta była nie do pobicia dla konkurencyjnych modeli.
Ponownie żeby nie było ze jest to auto bez wad ma je a jakże...pierwsza dokuczliwa wada dla mnie jest brak pamięci ustawienia fotela...jest to uciążliwe gdy dwoje kierowców użytkuje auto...nieosłonięte progi przez drzwi gdzie nie trudno o ubrudzenie spodni podczas wysiadania...myślę ze każdy użytkownik Sportaga wie o czym mowie...kolejna wada to brak doświetlania zakrętów...mieszkam w takim miejscu ze skręcam w wogole nie oświetloną drogę i dopóki nie wyjadę na prosta tak naprawdę nie wiem w co wjeżdżam...w poprzednim modelu bardzo przydatne była funkcja doświetlania zakrętów...chyba juz ostatnia wada jaka jak narazie zauważyłem to brak chłodzonego schowka...w poprzednim modelu było ...fajna funkcja...szkoda. Musze wspomnieć tez o spalaniu...10 ltr hmmm...mogło by być mniej ale wiedziałem co kupuje i z tym się liczyłem.
Najważniejsze żeby auto sprawowało się jak dwa poprzednie modele KIA to będę bardzo zadowolony ...aha...nie mogę zapomnieć tez o 7 letniej gwarancji...
Doczekałem się...

Awatar użytkownika
Przemek1472
Uzależniony
Posty: 373
Rejestracja: 04 kwie 2013, 18:35
Czym jeżdzę: 1.6 T-GDi GT Line 7DCT+ MAX | Orange
Lokalizacja: Nadarzyn

Re: Jak poznaliście waszą ukochaną? ;) Czyli dlaczego wybraliście akurat KS IV?

Postautor: Przemek1472 » 31 gru 2019, 13:23

[rotfl1]
To widzę, nie tylko jak tak kalkulowałem :)

Wady
Ad. Brak pamięci ustawień foteli, też to zauważyłem, choć jeszcze nie odebrałem ...
Ad. Doświetlanie zakrętów, tu jestem zaskoczony
Ad. Brak chłodzenia schowków, tu jestem bardzo zaskoczony
Ad. Brudne nogawki. Tu się przyzwyczaiłem. Opanowałem tajne techniki wsiadania i wysiadania
Ad. Spalanie, poprzednio też mnie straszyli. Wyszło rozsądnie. Maksymalne jakie miałem to 11.2 przy tempomacie na 160 kmh. Na codzień 8-8.5 l.

Podsumowanie przed odbiorem.
Pewnie będę przez 5 lat znów na coś narzekał, co zostanie poprawione w następnej wersji. Na otarcie łez zostanie parę banknotów w kieszeni na wyższe spalanie i kilka wakacji :)
Powaga jest zwykle strojem głupców

piotr_piotr44
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 31 gru 2019, 16:15
Czym jeżdzę: Sportage 1.6 GDI BL2

Re: Jak poznaliście waszą ukochaną? ;) Czyli dlaczego wybraliście akurat KS IV?

Postautor: piotr_piotr44 » 01 sty 2020, 03:18

Osobiście jestem przed odbiorem (początek stycznia 2020) Sportage 1.6 GDI L + BL2. Mnie to auto podobało się już 3 lata temu, ale wtedy tylko wersja GT line (nie zgłębiałem tematu 3 lata temu bo uważałem, że zdecydowanie za dużo jak na mnie musiałbym zapłacić za auto). Wtedy z tego co pamiętam, zdecydowanie nie podobał mi się przód auta (wersje nie GT line - do dziś ten układ świateł mi się nie podoba). Kupiłem wtedy Vitarę za połowę ceny GT lina i jestem z niej bardzo zadowolony. Jednak drugie auto ma już swoje lata i idzie na sprzedaż i stwierdziliśmy z żoną, że zamiast małego miejskiego auta dla niej za 50 tysięcy, będzie jeździć Vitarą a kupimy drugie trochę większe i bardziej komfortowe auto. Nie ukrywam, że nawet nie wiedziałem, że po ostatnim liftingu Sportage dostał takie piękne światła przednie (oczywiście te ledowe ale Porsche) i w dodatku wersje L + BL1 czy BL2 w środku prezentują się już naprawdę premium jak dla mnie. Dostałem auto testowe na 1 dzień do wypróbowania w salonie z silnikiem 1.6 GDI w wersji L + BL1 i w po prostu się zakochałem w tym aucie. Światła LED są niesamowite (miałem też na 1 dzień Renault Kadjara w topowej wersji i tam światła mimo że są ledowe są po prostu tylko lepsze niż w mojej Vitarze w której mam wzmocnione Osramy H11), są sporo jaśniejsze nawet od ledów Kadjara i komfort jazdy w nocy jest bardzo duży. Autem przejechałem 300 km po Śląsku ze spalaniem około 8 litrów, a jeździłem trochę dynamiczniej niż zwykle, co przekonało mnie, że ten silnik jest w stanie spalać do 8 litrów przy moim stylu jazdy (a to mnie w zupełności satysfakcjonuje). Aktualnie wyczekuję na informację od sprzedawcy o terminie odbioru i nie mogę się już doczekać. Auto z tym wyposażeniem i tej wielkości za taką cenę (rabaty wyprzedażowe i na grupę zawodową) jest nie do kupienie u żadnego innego producenta. Obiektywnie jednak ta wersja Sportage podoba mi się niesamowicie z zewnątrz i tak naprawdę myślę tylko o jakiś fajnych felgach 18 i oponach 235/55 do kompletu, gdyż chciałbym uzyskać podobny efekt jak na poniższym zdjęciu.
Załączniki
a1.jpg

MAJKI4MOZA
Nasz Człowiek
Posty: 509
Rejestracja: 17 gru 2017, 17:55
Czym jeżdzę: 1.6 T-GDI 7DCT AWD, "L" + Skoda Superb L&K 2.0 TDI 190KM
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak poznaliście waszą ukochaną? ;) Czyli dlaczego wybraliście akurat KS IV?

Postautor: MAJKI4MOZA » 01 sty 2020, 12:29

Nie ma felg 18". Masz do wyboru 17" lub 19", żadne inne nie są homologowane.

Swoją drogą ja ominąłem GT line właśnie z powodu 19", za niski profil, za bardzo czuć nierówności. Świadomie wybrałem mniej "imponujące" 17", bo w moim wieku ceni się radość kręgosłupa ;)

Awatar użytkownika
automaciek
Kia Masta
Posty: 1513
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:50
Czym jeżdzę: KIA Rio IV XL, w drodze Sportek 1.6 T-GDI 7DCT BL+

Re: Jak poznaliście waszą ukochaną? ;) Czyli dlaczego wybraliście akurat KS IV?

Postautor: automaciek » 01 sty 2020, 12:42

Ale aktywny tempomat z gt-line by się przydał :)

Awatar użytkownika
Przemek1472
Uzależniony
Posty: 373
Rejestracja: 04 kwie 2013, 18:35
Czym jeżdzę: 1.6 T-GDi GT Line 7DCT+ MAX | Orange
Lokalizacja: Nadarzyn

Re: Jak poznaliście waszą ukochaną? ;) Czyli dlaczego wybraliście akurat KS IV?

Postautor: Przemek1472 » 01 sty 2020, 13:30

Jeździem testową GT Line z 19 calami po tych samych drogach co na codzień moją KS3 z 17 calami i było tylko "lekko twardziej" ale za to zawieszenie działało o niebo lepiej, więc strata na komforcie była ledwie wyczuwalna. Na marginesie zamówiłem dodatkowo zimówki na 17 i taką mam za tydzień odebrać. Tak że w marcu będę miał okazję się osobiście przekonać.
Ostatnio zmieniony 01 sty 2020, 14:00 przez Przemek1472, łącznie zmieniany 1 raz.
Powaga jest zwykle strojem głupców

Micek80
Bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 07 kwie 2019, 09:31
Czym jeżdzę: Vectra C 2.0 dti

Re: Jak poznaliście waszą ukochaną? ;) Czyli dlaczego wybraliście akurat KS IV?

Postautor: Micek80 » 01 sty 2020, 13:54

Jaką formę finansowania braliście jak kupiliście auto. Chodzi mi dokładnie o leasing. Jakie warunki ile procent itp. Czy są jakieś ewentualne ukryte opłaty? Jakie dokumenty trzeba przedstawić i jak długo czeka się na decyzję. Na co zwrócić uwagę przy leasingu właśnie. Nigdy nie brałem samochodu w leasing dlatego pytam gdyż być może zdecyduje się na taką formę finansowania.

Awatar użytkownika
Przemek1472
Uzależniony
Posty: 373
Rejestracja: 04 kwie 2013, 18:35
Czym jeżdzę: 1.6 T-GDi GT Line 7DCT+ MAX | Orange
Lokalizacja: Nadarzyn

Re: Jak poznaliście waszą ukochaną? ;) Czyli dlaczego wybraliście akurat KS IV?

Postautor: Przemek1472 » 01 sty 2020, 14:02

Wziąłem Leasing na 5 lat wyszło około + 6.7 % ( W 2013 było to około 12 %)
Powaga jest zwykle strojem głupców

Micek80
Bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 07 kwie 2019, 09:31
Czym jeżdzę: Vectra C 2.0 dti

Re: Jak poznaliście waszą ukochaną? ;) Czyli dlaczego wybraliście akurat KS IV?

Postautor: Micek80 » 01 sty 2020, 14:25

O to ładnie mi na 4 lata wyliczyli 110,16% przy wpłacie 30 % wartości auta, wykup 1%.
Załączniki
30%ow 48mc 1%w.pdf
(634.85 KiB) Pobrany 82 razy

joseph
Nowy
Posty: 20
Rejestracja: 13 cze 2019, 13:08
Czym jeżdzę: Kia Sportage Business Line Plus 2019
1.6 T-GDI 177km 2WD DCT

Re: Jak poznaliście waszą ukochaną? ;) Czyli dlaczego wybraliście akurat KS IV?

Postautor: joseph » 01 sty 2020, 14:27

Ja wziąłem leasing na 3 lata. Opłata wstępna 20% a wykup 1%
Łączna kwota leasingu to 2%
Decyzje miałem jeszcze w dniu złożenia wniosku.

Micek80
Bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 07 kwie 2019, 09:31
Czym jeżdzę: Vectra C 2.0 dti

Re: Jak poznaliście waszą ukochaną? ;) Czyli dlaczego wybraliście akurat KS IV?

Postautor: Micek80 » 01 sty 2020, 14:34

Dokładnie ale promocyjne 102% było tylko do końca roku. A teraz jest więcej ale za to 4500 zł taniej za auto z wyprzedaży. A dokumenty jakie z tego co mi mówili to tylko oświadczenie o dochodach.

Awatar użytkownika
Przemek1472
Uzależniony
Posty: 373
Rejestracja: 04 kwie 2013, 18:35
Czym jeżdzę: 1.6 T-GDi GT Line 7DCT+ MAX | Orange
Lokalizacja: Nadarzyn

Re: Jak poznaliście waszą ukochaną? ;) Czyli dlaczego wybraliście akurat KS IV?

Postautor: Przemek1472 » 01 sty 2020, 14:42

No właśnie w grudniu było jeszcze 102 % dla 3 lat, ja też brałem w promocji. Hmm kalkulacja rzeczywiście "coś nie teges". Takie warunki były ok 7 lat temu.

Ja zamówiłem pod koniec listopada 2019, biała być czerwona na 15 grudnia, a będzie pomarańczowa na ... teoretycznie 7.01.2020.
Tzw duży rabat, dał podobną cenę jak promocji, wyszło na to samo.
Powaga jest zwykle strojem głupców

Awatar użytkownika
Przemek1472
Uzależniony
Posty: 373
Rejestracja: 04 kwie 2013, 18:35
Czym jeżdzę: 1.6 T-GDi GT Line 7DCT+ MAX | Orange
Lokalizacja: Nadarzyn

Re: Jak poznaliście waszą ukochaną? ;) Czyli dlaczego wybraliście akurat KS IV?

Postautor: Przemek1472 » 11 sty 2020, 00:54

No to się doczekałem.

Od 4 dni poznaję i nową wersję KS. Na razie oczywiście szukam okazji, aby gdzieś pojechać :). Naturalnie jeżdżąc "wokół komina" komputer pokazuje 11 l / 100 km, ale się nie dziwię, bo siedzę na odpalonym silniku i "majdruję w menu". Adaptacyjny tempomat z Stop & Go i DCT jest zajebisty. Małżowina lekko narzeka na "sprężystość" zawieszenia, ale chyba nie do końca wie, że GT Line nie tylko polega na dwóch rurach i ściętej kierownicy :).

Felgi i opony letnie na 19 calach leżą centralnie w dużym pokoju, bo rzekomo skończyło mi się miejsce w magazynku bo stoi tam 8 rowerów ...

Każdy inny kolor niż biały, sprawia wrażenie "nieco mniejszego". Skóra jest spoko, fotele potęgują twardość całości, ale co mi tam...

Nawigacja Tom Tom jest nie końca aktualna ( na google maps jest od roku droga do mnie , której tu jeszcze nie ma ). Audio może nie jest Hi End, ale nic więcej nie jest mi do szczęścia potrzebne, zwłaszcza, że w samochodach za więcej niż 400 tys wcale nie jest 3 x lepsze ( no może tak z 1,5 ....).

Dodałem sobie podświetlenie nóg z przodu, chyba dam jeszcze z tyłu ... i może uda się wyrównać kolor świecenia świateł wewnętrznych w kabinie na led, nie wiem czy ktoś to robił ...

No normalnie sobie zazdraszczam i wam też :D :D :D
Powaga jest zwykle strojem głupców

Awatar użytkownika
automaciek
Kia Masta
Posty: 1513
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:50
Czym jeżdzę: KIA Rio IV XL, w drodze Sportek 1.6 T-GDI 7DCT BL+

Re: Jak poznaliście waszą ukochaną? ;) Czyli dlaczego wybraliście akurat KS IV?

Postautor: automaciek » 11 sty 2020, 08:31

Gratulacje, GT-Line smaczmy kąsek :)


Wróć do „MODEL SPORTAGE IV OD 2015 roku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap