Demontaż obudowy hamulca ręcznego?

Wszystko co dotyczy NEW KIA SPORTAGE od roku produkcji 2015
ganz
Nowy
Posty: 16
Rejestracja: 21 lis 2016, 00:20
Czym jeżdzę: KS IV 1.6GDI L

Demontaż obudowy hamulca ręcznego?

Postautor: ganz » 17 sie 2017, 07:46

Wczoraj rano wjeżdżałem na parking, otworzyłem normalnie szlaban kartą dostępową, chcę wyjeżdżać wieczorem - nie ma - zniknęła [hihihi]
Przeszukałem cały samochód, nic :wmur:
Odkładam ją zawsze w miejsce na kubki, najczęściej nie patrzę. Wydaje mi się, że mogłem ją przypadkowo odłożyć obok ręcznego i wsunęła się pod obudowę, jest tam taka szpara.
Pytanie do Was - czy jestem w stanie sam jakoś zajrzeć pod tę obudowę, czy mam się uśmiechnąć przy najbliższej wizycie w serwisie?

Awatar użytkownika
Ziomus
Nowy
Posty: 15
Rejestracja: 12 lip 2017, 11:30
Czym jeżdzę: KIA Sportage 1.6 T-GDI 4x4 Manual

Re: Demontaż obudowy hamulca ręcznego?

Postautor: Ziomus » 17 sie 2017, 14:10

Pojechać na serwis, uśmiechnąć się i poprosić o podpowiedź jak zacząć :D
Obrazek

henryk_kania
Uzależniony
Posty: 269
Rejestracja: 20 paź 2013, 23:07
Czym jeżdzę: Sportage II 2.0 16V 4WD 2006 + LPG

Re: Demontaż obudowy hamulca ręcznego?

Postautor: henryk_kania » 19 sie 2017, 22:35

Nie wiem jak w IV, ale po zdjęciach wnętrza sądzę, że może być podobnie - sprawdź, czy w podłokietniku dno nie jest ściągane (szukaj wycięcia małego, podważ spinaczem, itp) - jeśli jest podobnie jak w KS II - będziesz miał dostęp do wszystkiego i obejdzie się bez ściągania.

ganz
Nowy
Posty: 16
Rejestracja: 21 lis 2016, 00:20
Czym jeżdzę: KS IV 1.6GDI L

Re: Demontaż obudowy hamulca ręcznego?

Postautor: ganz » 20 sie 2017, 21:54

Dzięki za pomysł, sprawdziłem, ale w pod tym dnem u mnie są są śruby i plastik. W piątek będę w serwisie przy innej okazji, jeszcze KS4 nie rozbierali w tym miejscu, ale mają sprawdzić co da się zrobić.

ganz
Nowy
Posty: 16
Rejestracja: 21 lis 2016, 00:20
Czym jeżdzę: KS IV 1.6GDI L

Re: Demontaż obudowy hamulca ręcznego?

Postautor: ganz » 26 sie 2017, 15:05

Karta odzyskana, wyjęli bez problemu, zajęło to chwilę (nie widziałem, wyczepili jakoś całość, bez rozkręcania ponoć). Więc jak komuś coś ważnego wpadnie, to nie ma dramatu :)

Pozdrawiam


Wróć do „MODEL SPORTAGE IV OD 2015 roku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap