Demontaż deski rozdzielczej + Wymian Radia + Instalacja GPS TRACKER

Wszystko co dotyczy NEW KIA SPORTAGE od roku produkcji 2015
Awatar użytkownika
Ziomus
Nowy
Posty: 15
Rejestracja: 12 lip 2017, 11:30
Czym jeżdzę: KIA Sportage 1.6 T-GDI 4x4 Manual

Demontaż deski rozdzielczej + Wymian Radia + Instalacja GPS TRACKER

Postautor: Ziomus » 11 sie 2017, 10:34

Hej postanowiłem dodać Temat powiązany zasadniczo z dwoma kwestiami które możemy zrobić już po dobraniu się pod dechę Naszego robaczka a co 8-)

KTO WIE CO WIE niech się wypowiada, doda jakieś linki lub filmy... Jak sprawić by deska nam na chwilę wyparowała :D i powróciła z powrotem na łono swojego przeznaczenia już z ciekawym osprzętem :P
Poszukuje filmów na YT lecz ani słuchu ani kuku odnośnie od czego i jak zacząć żeby samemu zdjąć te części :(

Wczoraj byłem na serwisie pokazałem radio, link do foty w tym wpisie (viewtopic.php?f=4&t=5130#p60634) i technik wraz z serwisantem ...oczywiście zaczeli straszyć... "a bo pan straci gwarancje, bo wiązka i wie pan no, no i no..." chyba już nie jednego z was spotkało ;) (nie ingeruj bo ci potem nie naprawimy) hehe.
Po chwilowej dyskusji Jaki to Ja jestem nieodpowiedzialny :roll: Ms Technik podpowiedział mi gdzie trzeba grzebnąć, co ściągnąć i tak doszedłem do wniosku iż pozostaje mi tym się zając gdzieś za... 2 tygodnie, jadę w trasę niestety (setety) [zlosnik2]
Oczywiście zdam relacje itp ale przed tym postanowiłem ...a ZAPYTAM WAS doświadczeńce co wiecie i umiecie na rzecz nieuszkodzenia Białej Strzały (aż tak bardzo) :galy:

Poza tym GPS, TAK instaluje (Firma ORLLO) Polska nasza rodowita, model-STO3G godny polecenia, faktycznie czytałem, mam, czeka na instalacje ...kiedy to dorwe się do wnętrzności Sportydża :swieca:, Ktoś z was już instalował takie cacko ma też i w tym doświadczenie? Piszcie! :klutnia: każda rada będzie istotna przed operacją :faja:

Obrazek

:strzelac: :strzelac: :strzelac: BĘDZIE SIĘ DZIAO :strzelac: :strzelac: :strzelac:
Obrazek

mint
Nasz Człowiek
Posty: 898
Rejestracja: 05 kwie 2011, 17:56
Czym jeżdzę: Sportek 1.6 Biała xl
Lokalizacja: wawa

Re: Demontaż deski rozdzielczej + Wymian Radia + Instalacja GPS TRACKER

Postautor: mint » 12 sie 2017, 12:40

Naprawdę wierzysz w to że ukradną Ci to cacko? No chyba że zgubisz go gdzieś w lesie podczas grzybobrania.
Zamówiona 12 marca 1.6 xl biała a odebrana 07 listopada.


Wróć do „MODEL SPORTAGE IV OD 2015 roku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap