Tryb awaryjny? - pomocy

Baza wiedzy i opinie dotyczące silnika. Raporty awaryjności i spalania.
Mierzwa
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 13 mar 2020, 09:51
Czym jeżdzę: Kia Sportage III 1.6 GDI XL
Lokalizacja: Lublin

Tryb awaryjny? - pomocy

Postautor: Mierzwa » 28 wrz 2020, 21:33

Uprzednio założyłem temat dotyczący spadku mocy przy ruszaniu itd, aso nie było w stanie pomóc, zapłaciłem za diagnostyke mimo że nic nie znaleźli a objawy były nadal. Zgłosiłem się do innego, poleconego warsztatu, auto stało prawie tydzień, okazało się że pompa daje o połowę za niskie ciśnienie, przez co auto przechodziło w tryb awaryjny, bez żadnego błędu itd, max 3000obr/min. Wymieniłem czujnik ciśnienia paliwa na listwie, włożono mi nową pompę paliwa, przez 2dni wszystko było w porządku, dziś znów auto weszło w tryb awaryjny, trzeba zgasić silnik i odpalić ponownie aby wszystko wróciło do normy, oczywiście do kolejnego przejścia w ten tryb. Moja cierpliwość dobiegła końca, nie mam już sił, nie wiem do kogo się zgłosić, potrzebuję pomocy, jestem z Lublina, ale odległość nie gra roli, czy ktoś jest mi w stanie pomóc? Proszę o pomoc. :(

cob2
Bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:25
Czym jeżdzę: Sportage XL 1,7

Re: Tryb awaryjny? - pomocy

Postautor: cob2 » 23 sty 2021, 20:10

Mam podobnie. Zalecalbym najpierw sprawdzenie filtra paliwa w baku. Jest instrukcja jak go wyciągnąć w temacie o szarpaniu silnika

Mierzwa
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 13 mar 2020, 09:51
Czym jeżdzę: Kia Sportage III 1.6 GDI XL
Lokalizacja: Lublin

Re: Tryb awaryjny? - pomocy

Postautor: Mierzwa » 24 sty 2021, 14:44

Dzięki za odpowiedź, w rzeczy samej, była to pompa paliwa, została zamontowana nowa, problem wyeliminowany

Konrad_80
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 02 cze 2020, 11:06
Czym jeżdzę: Tucson 1.6 gdi

Re: Tryb awaryjny? - pomocy

Postautor: Konrad_80 » 24 lut 2021, 08:59

@Mierzwa czy mógłbyś napisać do mnie na priv. Mam kilka pytań ale nie wiem nie mogę Ci wysłać wiadomości bo mam za mało postów na forum.

Zbyniek70
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 sie 2021, 07:17
Czym jeżdzę: Benzyna 1.6 gdi

Re: Tryb awaryjny? - pomocy

Postautor: Zbyniek70 » 17 sie 2021, 07:30

Mierzwa mam pytanie która pompa paliwa została wymieniona ta w zbiorniku czy wysokiego ciśnienia?


Wróć do „SILNIK”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap