zakup Kia Sportage USA

Baza wiedzy i opinie dotyczące silnika. Raporty awaryjności i spalania.
Ab4rth
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2018, 18:11
Czym jeżdzę: Ford Fusion 2015 2.5 TITANIUM

zakup Kia Sportage USA

Postautor: Ab4rth » 11 lip 2018, 18:24

Cześć, jestem tu nowy dlatego nie wiem czy piszę w dobrym dziale. Jeśli nie to proszę o przeniesienie tematu w odpowiednie miejsce.
Szukam auta dla taty, coś wyższego jak właśnie Kia Sportage. Sam użytkuję auto z USA, mam tam znajomego więc pomyślałem że może warto się tam rozejrzeć. Chodzi mi o rocznik 2015-2016, silnik benzyna 2.0 bądź 2.4 w automacie, najlepiej z napędem na 1 oś. Mam w związku z tym kilka pytań, czym różni się wersja USA od Europy? Jak z lampami i pozostałymi elementami do "przystosowania" auta pod europę? W końcu co to za silniki? Takie same jak w EU? Widziałem że u nas są dostępne silniki 2.0 albo 1.6. Jakie wtryski mają silniki na rynek amerykański(mpi czy bezpośredni)?
Ogólnie im więcej informacji tym lepiej. A może ktoś z forum takie auto użytkuje i może się jeszcze wypowiedzieć? W grę wchodzi jeszcze KUGA(Escape) i tu plusem jest to że mam na miejscu sporego "dealera" części używanych :).
z góry dziękuję za wszelkie opinie. pozdrawiam. Piotr

Wróć do „SILNIK”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap