ULTIMA Zgorzelec

Tu możesz oddać głos negatywny w plebiscycie na najgorsze ASO 2012 roku -pamiętaj, zakładając temat w jego tytule wpisz nazwę ocenianego ASo, nie zakładaj kolejnego tematu jeśli już ktoś założył temat z danym ASO, dopisz po prostu swój głos. W treści możesz ocenić zarówno salon sprzedaży jak i serwis po sprzedażny.
Awatar użytkownika
michal55yh
MODERATOR
Posty: 876
Rejestracja: 17 mar 2012, 18:19
Czym jeżdzę: 1.6 MHEV GT-Line
Lokalizacja: Lubań

ULTIMA Zgorzelec

Postautor: michal55yh » 15 lis 2012, 11:02

Na tym ASO się zawiodłem. Może mechanicy kumaci, ale przyjmujący zamówienie/zgłoszenie mają cię za intruza i za niedouka. Wciskają takie głupoty, że aż jelito wykręca. Z ich poradami mój dieselek przejeździłby może max 80 tys km...
Kia Sportage 1.6 MHEV DCT FWD GT-Line
Skradziona :wmur: Kia Stinger GT-Line :niewiem:
EX Kia Optima 1.7 CRDI AT XL
EX Kia cee'd 1.4 CRDI M
EX KS 1.7 CRDI M

Awatar użytkownika
puder12
MODERATOR
Posty: 2195
Rejestracja: 16 mar 2012, 11:03
Czym jeżdzę: 1.7 CRDI XL
Lokalizacja: 3miasto

Re: ULTIMA Zgorzelec

Postautor: puder12 » 15 lis 2012, 14:35

A jakie to konkretnie głupoty wciskają?

Awatar użytkownika
michal55yh
MODERATOR
Posty: 876
Rejestracja: 17 mar 2012, 18:19
Czym jeżdzę: 1.6 MHEV GT-Line
Lokalizacja: Lubań

Re: ULTIMA Zgorzelec

Postautor: michal55yh » 15 lis 2012, 15:12

Takie, że dieslem trzeba jeździć teraz jak benzyną, czyli bez względu na temperaturę ciągnąć obroty do ok 4 tys. Teraz nowe diesle niczym nie różnią się od benzyn. Przecież to śmiech na sali. Benzyny bez temperatury też nie powinno się ciskać. A jak niczym się nie różnią benzyna od diesla to dlaczego cena auta z dieslem jest o ok 10tys zł wyższa? Po tych argumentach przestałem rozmawiać z nimi.
Kia Sportage 1.6 MHEV DCT FWD GT-Line
Skradziona :wmur: Kia Stinger GT-Line :niewiem:
EX Kia Optima 1.7 CRDI AT XL
EX Kia cee'd 1.4 CRDI M
EX KS 1.7 CRDI M


Wróć do „Zdarta opona 2012”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap