Polmotor Sp. z o.o. Szczecin

Tu możesz oddać głos pozytywny w plebiscycie na najlepsze ASO 2012 roku -pamiętaj, zakładając temat w jego tytule wpisz nazwę ocenianego ASo, nie zakładaj kolejnego tematu jeśli już ktoś założył temat z danym ASO. W treści możesz ocenić zarówno salon sprzedaży jak i serwis po sprzedażny.
Awatar użytkownika
pawhec
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2012, 18:16
Czym jeżdzę: Sportage III 2,0 DOHC, XL
Lokalizacja: Myślibórz

Polmotor Sp. z o.o. Szczecin

Postautor: pawhec » 15 lis 2012, 22:10

Witam serdecznie. Oczywiście oddaję POZYTYWNY głos na firmę Polmotor. Bardzo duże wyrazy uznania za pełen profesjonalizm, cierpliwość i pomoc w wyborze wyposażenia autka - Pan Adam [papa] . Jak dotychczas z ASO korzystałem 3 razy - 1 raz awaria xenona (załatwiona super) i 2 razy wymagania gwarancyjne. Rzetelność, elastyczność terminów, profesjonalizm, miła obsługa, nieprzekraczanie czasu naprawy-przegladu (nigdy nie musiałem czekać dłużej) i fachowość usług na najwyższym poziomie to wszystko zapewnia Polmotor i tak jest naprawdę - a to wszystko dzięki Panu Sebastianowi i "jego ekipie" [papa] . Dodam że bliżej mam salon i serwis w Gorzowie Wlkp. ale moja "kijanka" i ja wolimy Szczecin. Jeszcze raz OGROMNY POZYTYW dla Polmotor-u.

Awatar użytkownika
bercik201
Bywalec
Posty: 97
Rejestracja: 12 gru 2010, 13:51
Czym jeżdzę: Sportage L 1.6GDI. Orange, RSW, CP1, SRN
Gadu Gadu: 4474870
Lokalizacja: Szczecin

Re: Polmotor Sp. z o.o. Szczecin

Postautor: bercik201 » 18 sty 2013, 00:21

Dorzucam i swojego pozytywa na POLMOTOR. O obsłudze i tym jak jako klient jestem traktowany mógłbym ponownie pisać ale większość tych którzy tam zawitali powiedzą to samo. Potwierdzam też to co napisał przedmówca :D
I siódmego dnia ...... stworzono Sportage :-)

krzysiek
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 01 gru 2010, 20:24
Czym jeżdzę: KIA SPORTAGE 1,6i M

Re: Polmotor Sp. z o.o. Szczecin

Postautor: krzysiek » 30 mar 2013, 15:16

Sewis, bez jakichkolwiek uwag. Wszystko to co napisali poprzednicy to prawda :-)

zenek1749
Uzależniony
Posty: 173
Rejestracja: 13 cze 2013, 20:19
Czym jeżdzę: 1.6 GDI L
Gadu Gadu: 6858024

Re: Polmotor Sp. z o.o. Szczecin

Postautor: zenek1749 » 06 lip 2013, 14:36

Witam :)

Rowniez podpisuje sie pod tym co napisali poprzednicy, polmotor zasluguje na pozytyw i wielki plus za to ze maja tak wspanialych profesjonalnych pracownikow.pozdrawiam :aha: :aha:


Wróć do „Złota felga 2012”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap