ASPOL - Tomaszów Mazowiecki

Tu możesz oddać głos pozytywny w plebiscycie na najlepsze ASO 2012 roku -pamiętaj, zakładając temat w jego tytule wpisz nazwę ocenianego ASo, nie zakładaj kolejnego tematu jeśli już ktoś założył temat z danym ASO. W treści możesz ocenić zarówno salon sprzedaży jak i serwis po sprzedażny.
mrshadow
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 18 lis 2010, 12:31
Czym jeżdzę: Kia Sportage 2.0 CRDi 4WD

ASPOL - Tomaszów Mazowiecki

Postautor: mrshadow » 15 lis 2012, 21:35

Z ASO Aspol znamy się od 1999 roku, kiedy zakupiłem tam swojego Lanosa.
Później było kilka firmowych Lublinów na koniec moja Sportage 2.0 CRDi 4WD zakupiona na początku 2008r.
Salon KIA, serwis, stacja diagnostyki i sklep motoryzacyjny w jednym :)
Jedyny serwis jaki znam ( a bywałem już w serwisach Peugeota, Forda i Mitsubishi) gdzie przez cały czas naprawy/przeglądu auta mogę stać przy samochodzie i zaglądać mechanikom przez ramię i zadawać nieprofesjonalne pytania ;)
Bez problemu otrzymałem też kilkakrotnie samochód zastępczy, zupełnie bezpłatnie.
ASPOL zajmuje się też naprawami blacharskimi, współpracuje z kilkom tow. ubezpieczeniowymi.
Generalnie serdecznie polecam.

Awatar użytkownika
yacki
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 05 kwie 2012, 23:22
Czym jeżdzę: 2,0 DOHC wersja L
Lokalizacja: Celestynów

Re: ASPOL - Tomaszów Mazowiecki

Postautor: yacki » 26 lis 2012, 01:49

Swoje auto Kia Sportage 2,0 4X4 zakupiłem w lipcu b.r. w ASPOL-u w Tomaszowie Mazowieckim. Termin oczekiwania na auto został znacząco skrócony. Obsługa salonu niezwykle sympatyczna i kompetentna. Klient nie czuje się intruzem. Zostałem zaproszony do serwisowania auta w przyszłości. I będę z tego zaproszenia korzystał mimo, że mieszkam pod Warszawą. Bo jakość wykonania, obsługa klienta oraz ceny czynią ASO ASPOL atrakcyjną dla klienta i dla auta. :)
edi

Awatar użytkownika
chiller
Bywalec
Posty: 94
Rejestracja: 17 wrz 2012, 11:54
Czym jeżdzę: Sportage IV FL 1.6 GDI 132 KM 6 MT 2WD "M + SMART"
Lokalizacja: Warszawa

Re: ASPOL - Tomaszów Mazowiecki

Postautor: chiller » 27 lut 2013, 16:14

Polacam AS-POL! Póki co miałem z nimi kontakt przy zakupie auta i było w 100% profesjonalnie (i oczywiście konkurencyjnie cenowo:) Gdyby nie fakt, że z Tomaszowa Mazowieckiego do Warszawy jest ok. 100 km, w ogóle nie zastanawiałbym się nad tym, gdzie serwisować auto. Ale kto wie, kto wie...
Zapraszam serdecznie do obejrzenia mojej GALERII

Awatar użytkownika
maciej_pk
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 12 paź 2012, 18:28
Czym jeżdzę: 1.6 GDI Biała L
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: ASPOL - Tomaszów Mazowiecki

Postautor: maciej_pk » 02 kwie 2013, 17:04

Duży pozytyw. Miła i profesjonalna obsługa. Polecam!!!
Maciej


Wróć do „Złota felga 2012”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap