Ceramika jako zabezpieczenie nowego lakieru

Dział forum poświęcony szeroko pojętej kulturze dbania o auto z zewnątrz jak i wewnątrz. Dział prowadzi dealer firmy Meguiar's producenta środków do pielegnacji, które są sprzedawane sieciach sprzedaży marki np.MERCEDES BENZ jako własne produkty. Dzisiejsze zaawansowane lakiery wymagają kompletnej redukacji w temacie utrzymania lakieru na najwyższym poziomie
Zapoznaj się z felietonami , skorzystaj z rad i zrób udane zakupy. Detailing dla Twojego samochodu.
Adi
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 13 mar 2017, 22:48
Czym jeżdzę: Sportage MY17, GTline, 1.6 T-GDI 7DCT 4WD (Dark Gun Metal)
Lokalizacja: Warszawa

Ceramika jako zabezpieczenie nowego lakieru

Postautor: Adi » 13 mar 2017, 23:12

Witam,
pare dni temu odebrałem z salonu Sportage i chciałbym od razu zabezpieczyć lakier przed odpryskami kamieni, muszek, chemii oraz wydobyć z niego max głębie koloru, błysk, koloryt...
Czy jest to możliwe, by wydobyć z niego większy blask oraz zabezpieczyć kilkoma warstwami powłoki ceramicznej 9h?
Jest to mój pierwszy nowy samochód, stąd taka moja dbałość i o stan lakieru jak i wizualność.
Poczytałem na rożnych forach o sposobach zabezpieczenia i wyeksponowania lakieru. Myślałem rownież o zabezpieczeniu felg oraz pokrycia szyb powłoką hydrofobową.
Czy znacie firmy w Wawie, które realizują takie usługi dobrymi i polecanymi środkami oraz w miarę dosadnej cenie?
Jesli chodzi o folie bezbarwne, to spory koszt, by łączyć z ceramiką.
Bede wdzięczny za wszelkie sugestie.
:kierownik:

geegles
Nasz Człowiek
Posty: 457
Rejestracja: 30 paź 2014, 12:56
Czym jeżdzę: Kia Proceed GT 1.6T 204 KM Full :|
Gadu Gadu: 2382783

Re: Ceramika jako zabezpieczenie nowego lakieru

Postautor: geegles » 13 mar 2017, 23:41

Kolega z forum zaplacil za takie cudo 2500zl.

Proponuje dobra lekture przed snem, a nastepnego dnia czteropak piwa i do dziela (jesli wybierzesz Tenzi to koniecznie poloz 3 warstwy).
Jest: Kia Proceed 1.6T 204 KM FULL
Było: Kia Stinger 2.0 T-GDI 245KM GT-Line + ECS + RED + TEC + SRF
Było: Kia Sportage 1.6 T-GDI GT-Line
Było: Kia Cee'd JD 2014 1.6 CRDI
Było: Kia ProCee'd 2010 1.4 Pb
Było: Kia Sportage 2014 1.7 CRDI


Wróć do „Detailing”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap