Temat przeniesiony z Ranking- rzecz o zlotach na luźno.....

Informacje i propozycje dotyczące spotów regionalnych i zlotów
Forumowiczów
Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Temat przeniesiony z Ranking- rzecz o zlotach na luźno.....

Postautor: kasia_mm » 23 maja 2011, 22:16

Panie, Panowie a moze jakiś mini zlocik, choćby lokalny?? z tego co widzę mamy łącznie zgłoszonych w rankingu 62 posiadaczy, pewnie sporo też takich co ten wątek ominęli i się nie dopisali.... Pogoda cudo, aż się chce gdzieś śmignąć nad jeziorko jakieś - grill etc, może z noclegiem, może nie - w ostatni week był taki zlocik Cedziaków - może masy aut nie było ale atmosfera była zajebiaszcza i kontakt wyłącznie netowy stał się już fizyczny (jakby to nie zabrzmiało hue hue...). Ktoś chętny???

Awatar użytkownika
AldenteSaba
Uzależniony
Posty: 299
Rejestracja: 16 gru 2010, 10:12
Czym jeżdzę: Cosmo Blue 1,6 t-gdi 7 dct AWD GT-Line, Yamaha FJ1200
Lokalizacja: Opole

Re: RANKING - jak już się przywitasz to zajrzyj tutaj!

Postautor: AldenteSaba » 23 maja 2011, 22:24

Ja bym tam nie miał nic przeciwko, ale trochę żle liczysz uczestników Kasiu. Ten ranking według tematu obejmuje zarówno obecnych ale i niestety przyszłych "szczęśliwców". Jak odbiorę to się oczywiście piszę.

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: RANKING - jak już się przywitasz to zajrzyj tutaj!

Postautor: kasia_mm » 23 maja 2011, 22:28

a no faktycznie - policzyłam po rodzajach silników ale nie wziełam pod uwagę, że wpisują się jeszcze Ci mniej szczęsliwi - w oczekiwaniu... tak czy siak jednak trochę już nas jest! odbiory 1,6 się widzę sypnęły trochę - mam nadzieję, że do końca czerwca to już nas będzie hohohooo:) kwestia czy wogóle ktoś byłby zainteresowany takim zlotem czy tylko ja mam takie wizje:)

saber
MODERATOR
Posty: 501
Rejestracja: 13 paź 2010, 13:58
Czym jeżdzę: Sportage 2.0 crdi 184KM, AT, 4WD
Lokalizacja: Kraków

RANKING - jak już się przywitasz to zajrzyj tutaj!

Postautor: saber » 23 maja 2011, 23:21

Kasiu, widzę, że zapał uczestników do spotkania w realu dorównuje temu z okresu kiedy zbierałem ludzi do reportażu w TVN - przy taki odzewie to najwyżej na piwo w 3 osoby można pójść :)

A serio, to myślę, że przede wszystkim w interesie Soula byłoby taki zlot zainicjować i uskutecznić aby społeczność zintegrować. Może rzeczywiście jeszcze poczekać chwilkę, żeby dać czas na spełnienie zapowiedzi P.Szyszko (realizacja zaległych zamówień do końca czerwca) - może wówczas kilku chętnych by się znalazło ...

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: RANKING - jak już się przywitasz to zajrzyj tutaj!

Postautor: kasia_mm » 24 maja 2011, 07:22

Saber oczywiście - przecież nie mówię, zeby zlot był w najbliższy week :) ale póki ciepło to by się przydało spotkać bo potem ciężej tyłki ruszyć....
a odzew - no cóż - napisałam propozycję wczoraj wieczorem, może dzisiaj ktoś się odezwie? na forum mojaceed chłopaki nie mają nic przeciwko żebyśmy razem się pozlotowali - a to chyba niegłupi pomysł bo to grupa mająca już kilkuletnie doświadczenie z Kijankami, przeszli (w tym niestety ja) takie akcje jak łuszczenie lakieru więc trochę do powiedzenia w sprawie kontaktów z KMP mają....

Awatar użytkownika
soul
Administrator
Posty: 1224
Rejestracja: 04 kwie 2010, 22:00

Re: RANKING - jak już się przywitasz to zajrzyj tutaj!

Postautor: soul » 24 maja 2011, 09:44

Katarzyno taka propozycja szerszej współpracy padła już dawno, niestety Administracja mojaceed nie wyraziła chęci a wręcz przeciwnie. Stwierdzono, że mają inne plany.
Następnie pojawiły się dziwne wpisy na tym forum autorstwa admina z mojaceed drące łacha z tego forum i zachęcające do wejscia na inne.
Zostało założone forum tematyczne o sportage które jak tłumaczył miało niby w czymś pomóc ale komu i w czym to nie mam pojęcia.
Niby przeprosił ale niesmak dziecinnych zagrywek pozostał.
Obrazek

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

RANKING - jak już się przywitasz to zajrzyj tutaj!

Postautor: kasia_mm » 24 maja 2011, 10:03

wiesz Soul ja tam gadam z takimi samymi forumowiczami jak tu - tymi którzy uczestniczą w zlotach - jakos oni nie mają nic przeciwko, co więcej kiedy miałam jechac na zlot Ceeda w miniony week - wszyscy domagali się żebym jechała Sportagem:) od dawna chłopaki tam wiedzą że jeżdzę już KS i jakoś nie miałam z tego powodu nieprzyjemności.... nie wiem czy z calym szacunkiem - spięcia między adminami musza powodować, że nie możemy się integrować - zwłaszcza, że jak pisałam Cedziaki mają spore doświadczenie z marką.... no jak chcecie - generalnie to u nas nie widzę huraoptymizmu na taki zlocik więc pewnie i tak się na niczym skończy:(

Awatar użytkownika
soul
Administrator
Posty: 1224
Rejestracja: 04 kwie 2010, 22:00

Re: Temat przeniesiony z Ranking- rzecz o zlotach na luźno..

Postautor: soul » 24 maja 2011, 10:10

Z mojej strony nie ma spięcia i nie było.
Dziwi mnie tylko takie niepoważne zachowanie.
Obrazek

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: Temat przeniesiony z Ranking- rzecz o zlotach na luźno..

Postautor: kasia_mm » 24 maja 2011, 10:16

a to już chyba było dawno i "nieprawda";) nie ma co rozpamiętywać moim zdaniem - było minęło:) tak sobie myślę, ze na taki mini zlocik może chętnie by też przyjechali Ci co czekają - sama dostaję sporo maili z prośbami o przysłanie zdjęc jak wygląda np. jasna skóra - sporo osób chce się przejechać benzyną a takich w salonach nie uświadczysz.... no nie wiem - ludzie odezwijcie się czy coś skręcamy w tym temacie czy nie; ja organizacyjnie mogę wiele pomóc - siędzę od 2 miesięcy w domu bo nie mam pracy więc aż mnie nosi, żeby coś w końcu porobić:):)

Awatar użytkownika
soul
Administrator
Posty: 1224
Rejestracja: 04 kwie 2010, 22:00

Re: Temat przeniesiony z Ranking- rzecz o zlotach na luźno..

Postautor: soul » 24 maja 2011, 10:20

To do dzieła , zakładaj nowy temat spot dla warszawy i okolic.
Żeby było poważniej zaraz dostaniesz moda.
Obrazek

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: Temat przeniesiony z Ranking- rzecz o zlotach na luźno..

Postautor: kasia_mm » 24 maja 2011, 10:35

a nie ma problemu:) dzięki:)

Awatar użytkownika
preziu
Nowy
Posty: 22
Rejestracja: 14 kwie 2011, 22:36
Czym jeżdzę: 2.0 CRDI/4x4/Active/2009/Black Pearl

Re: Temat przeniesiony z Ranking- rzecz o zlotach na luźno..

Postautor: preziu » 24 maja 2011, 12:59

Nie wiem jak jest tutaj, ale na forum.vw-passat.pl gdzie jestem opiekunem mazowieckiego mamy mozliwosc wysylki mass PW.
Moze by zrobic ankiete "czy chcialbys uczestniczyc w spocie" i wyslac mass PW do ludzi.
Moze to by troche pomoglo ??
byl: VW Passat B5 1.9 TDI, VW Scirocco 2.0 TFSI
jest: Czolg FL 2.0 CRDI/4x4/Active/2009/Black Pearl :devil:

rafal760
Nowy
Posty: 21
Rejestracja: 10 kwie 2011, 22:11
Czym jeżdzę: SPORTAGE 1.7 CRDI L
Gadu Gadu: 4762913

Re: Temat przeniesiony z Ranking- rzecz o zlotach na luźno..

Postautor: rafal760 » 25 sie 2011, 14:36

Dobrze by było coś zorganizować ;)

justi_h
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 21 sie 2011, 10:39
Czym jeżdzę: 1.7 CRDI XL Biały
Lokalizacja: Warszawa

Re: Temat przeniesiony z Ranking- rzecz o zlotach na luźno..

Postautor: justi_h » 27 sie 2011, 10:53

witam.......ja jestem za spotkaniem i jeśli tylko czas będzie odpowiedni to na pewno przyjadę


Wróć do „SPOTY I ZLOTY”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap