najbliższy week Mazury

Informacje i propozycje dotyczące spotów regionalnych i zlotów
Forumowiczów
Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

najbliższy week Mazury

Postautor: kasia_mm » 24 maja 2012, 10:03

Hej, jeśli ktoś z Was ma blisko z racji miejsca zamieszkania lub będzie na week na Mazurach to zapraszam do zasilenia grona sympatyków KIA, który organizuje forum mojaceed.pl w miejscowości Stare Jabłonki koło Olsztyna, w ośrodku Elemis.
Oni tam jada na trzy dni aczkolwiek jeśli macie ochotę zasilić szeregi posiadaczy Kijanek chociaż na kilka godzin - a grono jest zacne i spore - oraz fajnie spędzić parę godzin - bramy ośrodka otwarte:) W planach m.in ognisko i grill, prezentacje Kia Optima i nowego Ceeda II użyczonego na tą okazję z salonu w Olsztynie, do dyspozycji szef działu gwarancji KMP, masa świetnych konkursów (główna nagroda bilety VIP na Euro 2012) no i oczywiście zbiorowe podziwianie swoich autek oraz wymiana doświadczeń.
Jakiś czas temu już pisałam z zaproszeniem na tą imprezę - nikt się nie zgłosił ale w ramach zacieśnienia współpracy z forum mojaceed.pl m.in. w kwestii wspólnych rabatów w ASO i nie tylko - fajnie by było, żeby ktoś się od nas pojawił. Ja będę na 99,9 %, też na parę godzin w sobotę bo na 3 dni nie dałam rady wyrwać się z roboty. Bardzo zachęcam zwłaszcza osoby, które nie mają daleko (Olsztyn, Elbląg etc), żeby przyjechać chociaż na te kilka godzin - pogoda ładna, miejsce świetne a towarzystwo naprawdę fajne:) Proszę o kontakt na PW jeśli by ktoś zechciał zasilić szeregi reprezentantów KS na tym zlocie.

Awatar użytkownika
Zibi70
Expert
Posty: 980
Rejestracja: 08 maja 2012, 13:58
Czym jeżdzę: Sportage 1.6 GDI XL SLS
Lokalizacja: Warszawa / Tarnowskie Góry (ale słoikiem nie jestem) ;-)

Re: najbliższy week Mazury

Postautor: Zibi70 » 24 maja 2012, 17:23

Fajna impreza! :)

Niestety - będę w Gdańsku - ale najdalej po wakacjach na 99,9% biorę udział już jako pełnoprawny Kiowicz :)
Kiedyś miałem ładny podpis, ale dawno mnie nie było i se poszedł... pojechał. [zdziwko]

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: najbliższy week Mazury

Postautor: kasia_mm » 24 maja 2012, 22:01

moim marzeniem jest chociaż jeden taki zlot Sportage'ów ..... Ceedowcy od lat przyjeżdzają raz w roku z całej, dosłownie całej Polski, znają się, bawią świetnie, szykują całymi rodzinami na taki trzydniowy wyjazd... Jak widzicie potrafią zorganizować i nagrody i gości i auta pokazowe.... Nie widzę powodu, żebyśmy i nie mogli takich imprez organizować. Oczywiście jeśli wola w narodzie jest?? Jest??

REROMEK
Bywalec
Posty: 100
Rejestracja: 30 sty 2012, 20:49
Czym jeżdzę: sportage 1.7 crdi xl
Lokalizacja: Sztum, na Powiślu

Re: najbliższy week Mazury

Postautor: REROMEK » 25 maja 2012, 12:20

wola może i jest ale brak odwagi... umiejętności organizacyjnych... czasu... kasy... i jeszcze czego to można chyba długo wyliczać.. :złosliwy:
lubię jeździć... kia sportage 1.7 crdi xl sand track + skóra , ta jaśniejsza

desto
Uzależniony
Posty: 169
Rejestracja: 02 lut 2011, 00:10
Czym jeżdzę: 1.7 crdi orange Horst
Lokalizacja: Wrocław

Re: najbliższy week Mazury

Postautor: desto » 25 maja 2012, 20:20

[quote="kasia_mm"] do dyspozycji szef działu gwarancji KMP,
Szacun za odwagę dla goście [zlosnik2]
Techno Orange 1.7 crdi

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: najbliższy week Mazury

Postautor: kasia_mm » 25 maja 2012, 22:35

heheh przywieze ze soba bilety VIP na Euro to moze mysli ze ma ze soba mega argumenty zeby go nie napadac hihih ;)

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: najbliższy week Mazury

Postautor: kasia_mm » 27 maja 2012, 16:18

Byłam na zlocie Ceed w sobotę. Muszę Wam powiedzieć, że takiej organizacji zlotu, takiego zgrania zespołu, tylu atrakcji przygotowanych przez chłopaków - tylko im pozazdrościć! Ja już nie mówię, ze pogoda dopisała, że miejsce piękne, ośrodek cały prawie usiany forumowiczami - ale po prostu taka atmosfera i to wśród ludzi którzy znają się tylko z forum - że szczęka opada. Parę osób znało się z ubiegłego roku ale było sporo nowicjuszy w zlotowaniu a mimo to wszyscy jakby się znali od lat.
Pojeździłam sobie Optimą przywiezioną z olsztyńskiego salonu, była też do dyspozycji wypaśna wersja nowej Ceed (nota bene kosztującej jak niejeden nasz Sportek). KMP w osobie Michała szefa gwarancji obdarowła wszystkich uczestników gadzetami KIA-EURO2012 a szczęśliwcy wylosowali bilety na mecze. Atrakcji było taką masę, że długo by opisywać...

Awatar użytkownika
Zibi70
Expert
Posty: 980
Rejestracja: 08 maja 2012, 13:58
Czym jeżdzę: Sportage 1.6 GDI XL SLS
Lokalizacja: Warszawa / Tarnowskie Góry (ale słoikiem nie jestem) ;-)

Re: najbliższy week Mazury

Postautor: Zibi70 » 27 maja 2012, 16:59

Może jakieś fotki z ich zlotu narobią nam tyle apetytu, że i nam się uda - może w przyszłym roku?
Kiedyś miałem ładny podpis, ale dawno mnie nie było i se poszedł... pojechał. [zdziwko]

desto
Uzależniony
Posty: 169
Rejestracja: 02 lut 2011, 00:10
Czym jeżdzę: 1.7 crdi orange Horst
Lokalizacja: Wrocław

Re: najbliższy week Mazury

Postautor: desto » 27 maja 2012, 19:33

Dlaczego dopiero w przyszłym roku? Może wrzesień? Jest jeszcze ciepło, fakt biletów na EURO i na Londyn już nie będzie. Uczestniczyłem w zlotach robionych we wrześniu przez miłośników astronomii. Super impresa (w Jodłowie). Kwestia chęcia udziału w imprezie i organizacji. Namaszczcie mnie na organizatora i jedziemy. Miejsce w centralnej Polsce, aby wszyscy mieli mniej więcej po równo.
Techno Orange 1.7 crdi

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: najbliższy week Mazury

Postautor: kasia_mm » 27 maja 2012, 20:05

Ja nie widzę przeciwwskazań żeby coś u nas zrobić w tym roku - zaczyna się lato i znaleźć week gdzie można się spotkać - nie jest to takie trudne. Trzeba tylko chcieć, naprawdę. KMP jest teraz bardzo otwarta na kontakty z klientami - w końcu po jednym mailu przyjechał Michał z centrali i myślę, ze bez problemu by to powtórzył a znaleźć lokalny ASO który zrobi prezentacje np Optimy - to też nie jest trudne. Oczywiście idzie okres urlopowy i zaraz będzie milion narzekań, ze ja na urlop ja nie mam urlopu i nie mam czasu - ale przecież na 100% frekwencję nie ma i tak co liczyć. Od czegoś trzeba zacząć po prostu... Faktycznie centralna Polska - ja bym tak celowała w łódzkie województwo bo to chyba idealny środek naszego kraju?

Zdjęcia ze zlotu ceedowego jak tylko pojawią się na serwerze tzn jak chłopaki dojadę do domów i ochłoną - oraz dadzą ok na udostępnienie - wrzucę i u nas.
.... ehh...serce po prostu rosło jak się widziało kilkanaście zaparkowanych koło siebie aut (reszta stała rozsiana po ośrodku przy domkach a parking by ich nie pomieścił) i każdy z flagą (często dwoma!) z logiem mojaceed.pl, z naklejkami forumowymi, ramkami etc etc. Moja rodzina W KOŃCU po latach śmiania się cichego ze mnie, że "jakieś tam forum" przyznała, że czegoś takiego się nie spodziewali i słowami córki "szacun" za taką imprezę.

No to co panie, panowie? Robimy coś? :idea:

desto
Uzależniony
Posty: 169
Rejestracja: 02 lut 2011, 00:10
Czym jeżdzę: 1.7 crdi orange Horst
Lokalizacja: Wrocław

Re: najbliższy week Mazury

Postautor: desto » 27 maja 2012, 21:01

Robimy, Kasia, yes we can :-)
Techno Orange 1.7 crdi

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: najbliższy week Mazury

Postautor: kasia_mm » 27 maja 2012, 21:11

Wiadomość z ostatniej chwili - za rok KMP jesli się zbierzemy do kupy z Ceedami i jesli będziemy po samodzielnym ogólnopolskim zlocie jak Ceedy - moze być współorganizatorem oficjalnym zlotu. Mam kontakt do KMP w tej sprawie :)

Dla większej zachęty do ruszenia naszych Sportaegowych tyłków - dzięki uprzejmości kolegów z mojaceed.pl wrzucam parę fotek. Naprawdę pare bo po pierwsze nie wszystkie cenzura przepuściła :oops: po drugie jest ich tyle, ze cięzko wybierać.

Do dzieła panie i panowie, do dzieła!
Załączniki
P5270088.JPG
nowy Ceed którym przyjechał przedstawiciel KMP Michał :)
P5270087.JPG
bilet na Euro:)
P5260075.JPG
ognisko było a owszem!
P5260039.JPG
dyskusja nieskończona :)
P5260022.JPG
rejsik po jeziorach mazurskich
P5260010.JPG
parking zapchany - więc parkujemy pod domkami :)

desto
Uzależniony
Posty: 169
Rejestracja: 02 lut 2011, 00:10
Czym jeżdzę: 1.7 crdi orange Horst
Lokalizacja: Wrocław

Re: najbliższy week Mazury

Postautor: desto » 27 maja 2012, 21:44

OK, zacznijmy od ustalenia miejsca. Okolice Łodzi, ale nie samo miasto. Zlot powinien być na uboczu miasta. Doświadczenie mi to podpowiada i fotki. Koledzy od ceeda nie parkowali na podziemnym hotelu :-)
Techno Orange 1.7 crdi

Awatar użytkownika
Zibi70
Expert
Posty: 980
Rejestracja: 08 maja 2012, 13:58
Czym jeżdzę: Sportage 1.6 GDI XL SLS
Lokalizacja: Warszawa / Tarnowskie Góry (ale słoikiem nie jestem) ;-)

Re: najbliższy week Mazury

Postautor: Zibi70 » 27 maja 2012, 21:54

Gdyby to był wrzesień, to mam szansę pojawić się już ze Sportkiem :D
Kiedyś miałem ładny podpis, ale dawno mnie nie było i se poszedł... pojechał. [zdziwko]

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: najbliższy week Mazury

Postautor: kasia_mm » 27 maja 2012, 22:28

Desto mówisz i masz:

http://www.borki.pl/

http://www.osirvictoria.oit.pl/

http://www.wodnikbronislawow.pl/wodnik/ ... &Itemid=53

http://www.stary-mlyn.pl/o_nas.html

http://www.obiektyturystyczne.pl/najlep ... 0:0:0:0:0/


jest tego cała masa, do wyboru do koloru :)

Zibi - nie musisz mieć KS żeby być na zlocie KS :) tam są ważne stosunki międyludzkie :pijak: a nie kluczyki od KS w kieszeni ;)

Awatar użytkownika
Zibi70
Expert
Posty: 980
Rejestracja: 08 maja 2012, 13:58
Czym jeżdzę: Sportage 1.6 GDI XL SLS
Lokalizacja: Warszawa / Tarnowskie Góry (ale słoikiem nie jestem) ;-)

Re: najbliższy week Mazury

Postautor: Zibi70 » 27 maja 2012, 23:14

Ciiii...
Bo jak moja żona zobaczy, że tam o stosunki chodzi, to mnie nie puści :killer:
:P
Kiedyś miałem ładny podpis, ale dawno mnie nie było i se poszedł... pojechał. [zdziwko]

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: najbliższy week Mazury

Postautor: kasia_mm » 27 maja 2012, 23:29

międzyludzkie :) poza tym z żoną się wybierzesz więc będzie Cię pilnować :)
na zlocie Ceed praktycznie wszyscy byli z "ogonami" w postaci żon, dzieci jak i zwierząt domowych :) i dlatego też było tak fajnie

Awatar użytkownika
agi
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 18 gru 2011, 12:09
Czym jeżdzę: Sportage 2.0 DOHC XL, AWD, Automat, Sirius Silver Metalic
Lokalizacja: Lublin

Re: najbliższy week Mazury

Postautor: agi » 28 maja 2012, 14:50

Zaczyna mi się ten pomysł podobać :oki: :kierownik:
Kia Sportage "XL" 2.0 DOHC Sirius Silver
Zamówiona: 28.12.2011, opuściła fabrykę: 26.04.2012, u dealera: 08.05.2012
Odebrana 18.05.2012


Wróć do „SPOTY I ZLOTY”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap