Spot Sportage [grupa Śląsk]

Informacje i propozycje dotyczące spotów regionalnych i zlotów
Forumowiczów
Awatar użytkownika
Trnc
Uzależniony
Posty: 197
Rejestracja: 19 kwie 2018, 17:49
Czym jeżdzę: 2.0 DOHC LPG
Lokalizacja: Śląskie

Spot Sportage [grupa Śląsk]

Postautor: Trnc » 04 cze 2018, 00:24

Witam wszystkich ze Śląska i okolic! :oki:
Ponieważ jeszcze nie było takiego tematu to postanowiłem założyć bo model jest już sporo lat na rynku i myśle że sporo użytkowników znalazło by sie ze Śląska wiec można by sie spotkać.
Jestem od nie dawna nowym użytkownikiem Kianki i fajnie by było sie wymienić doświadczeniami na temat tego modelu. Kumpel też ma Sporteka ale 2 wersje i też go chce namówić. Mam w planach kilka modów i chetnie poslucham waszych opini, porad, poogladam wasze wersje bo ja mam akurat niemiecką wiec troche sie różni wyposażeniem.

Takie spotkania kiedyś praktykowałem na innej grupie samochodów i dośc fajnie sie to sprawdzalo, bo to nie to samo co pisanie na forum.
Można by takie spotkania organizować raz albo 2 razy w miesiacu chyba ze bedzie wieksze zainteresowanie to czesciej bo wiadomo nie wszystkim zawsze bedzie pasowało. Kwestia dogadania po prostu.

Myśle że Katowice by były ok na początek. Przyszłą niedziele mamy bez handlu wiec parkingi marketów bedą wolne. Zrobić takie spotkanie np. na górnym parkingu IKEA. Moja propozycja godzina np. 20:00
Kto był by chetny?

Rob39
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 20 sie 2019, 22:00
Czym jeżdzę: Sportage II 2.0 DOHC 16V 2WD 2007 + LPG
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Spot Sportage [grupa Śląsk]

Postautor: Rob39 » 21 sie 2019, 23:05

Witam. Przepraszam, że nie na temat, ale nie mogę wysłać prywatnej wiadomości. Możesz zapodać jaką masz instalację lpg do swojej Sportage z silnikiem 2.0 DOHC. Z tego co zauważyłem masz Sportage II może się mylę. Kupiłem niedawno Kia Sportage II i szykuję się do założenia lpg. Jak się auto spisuje do tego czasu i gdzie gazowałeś?

mich_biel
Bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 14 mar 2018, 21:25
Czym jeżdzę: SPORTAGE 1.6 T-GDI GT Line
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Spot Sportage [grupa Śląsk]

Postautor: mich_biel » 22 sie 2019, 07:33

Ja się piszę na takie spotkanie czyli w niedzielę 1 września tylko myślę że godz. 18 była lepsza

Awatar użytkownika
Trnc
Uzależniony
Posty: 197
Rejestracja: 19 kwie 2018, 17:49
Czym jeżdzę: 2.0 DOHC LPG
Lokalizacja: Śląskie

Re: RE: Re: Spot Sportage [grupa Śląsk]

Postautor: Trnc » 23 sie 2019, 10:48

[Rob39] Wszystko jest napisane w dziale motoryzacja> modele 2004-2010> silnik
Ja mam sportage 3. Mi gaz się sprawuje bezawarynie
mich_biel pisze:Ja się piszę na takie spotkanie czyli w niedzielę 1 września tylko myślę że godz. 18 była lepsza
Ten temat był pisany rok temu hehe. :) Ja w ta niedzielę chyba nie dam rady, ale oczywiście jestem otwarty na nowe terminy ;)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

spiryt4
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 15 wrz 2019, 23:00
Czym jeżdzę: Opel Insignia 2.0 CDTI
Skoda Fabia . HTP

Re: Spot Sportage [grupa Śląsk]

Postautor: spiryt4 » 18 wrz 2019, 20:57

Ciekawa propozycja.
Jeśli tylko zrealizuję swoje plany odnośnie kupna Kijanki to chętnie dołączę do waszej ekipy.


Wróć do „SPOTY I ZLOTY”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap