Przewody paliwowe i podciśnieniowe

Baza wiedzy i opinie dotyczące silnika. Raporty awaryjności i spalania.
Swing3000
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 lut 2020, 21:33
Czym jeżdzę: KIA sportage 1 2.0 4WD

Przewody paliwowe i podciśnieniowe

Postautor: Swing3000 » 13 lip 2020, 15:44

W styczniu tego roku stałem się właścicielem Kia Sportage K00 2.0 4WD z 97r i jestem w trakcie reanimacji tego fajnego pojazdu. Reanimacja polegała na pocerowaniu ramy, wymiany tarczy sprzęgłowej, teraz montuję bak, oczywiście od innego modelu tej firmy, czeka mnie wymiana przewodów paliwowych, sprawdzenie przewodów hamulcowych, uszczelnienie klawiatury i co najważniejsze uruchomienie na benzynie. Auto po zakupie chodziło tylko na gazie i to zupełnie dobrze, a na benzynie niestety nie mogło, bo przewody paliwowe wiszą w komorze silnikowej, rurki podciśnieniowe jedne są, inne wiszą zaślepione a jeszcze innych nie ma. Najciekawsze jest to, że mimo to wszystko działa, nawet klima, w tym 23 letnim aucie. Niestety nie znalazłem nigdzie schematu układu paliwowego i schematu podłączenia tych rurek podciśnieniowych. Mianowicie potrzebuję nawiązać kontakt z właścicielem Kia Sportage K00 takiej jak moja, żeby porobić zdjęcia i podpatrzeć jak i gdzie te przewody paliwowe i podciśnieniowe są podłączone, nie zajmę więcej czasu niż 30min. Proszę więc o kontakt z Krakowa, Wieliczki lub Niepołomic na maila: jazzpuls@gmail.com, sms lub telefonicznie 509 157 299. Jeszce raz witam szanownych Forumowiczów i zapraszam na koncerty w Krakowie, bo właśnie trwa Krakowski Letni Festiwal Jazzowy. Pozdrawiam serdecznie. Janusz

Wróć do „SILNIK”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap