Pilot centralnego zamka

Wszystko o elektryce i elektronice w KIA Sportage II.
tom266
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 maja 2019, 12:29
Czym jeżdzę: 2.0 CRDI x4

Pilot centralnego zamka

Postautor: tom266 » 13 maja 2019, 12:43

Witam , chciałbym zapytać posiadaczy KIA Sportage 2 2005r czy dany pilot jest oryginalny i czy jest gdzieś opcja dokupienia samej obudowy jak na zdjęciu oraz do czego służy przycisk ze śnieżką ( u mnie tylko mrugną kierunki jak przy otwieraniu centralnego )
Załączniki
20190513_125354.jpg

henryk_kania
Uzależniony
Posty: 269
Rejestracja: 20 paź 2013, 23:07
Czym jeżdzę: Sportage II 2.0 16V 4WD 2006 + LPG

Re: Pilot centralnego zamka

Postautor: henryk_kania » 16 maja 2019, 09:47

Ja sam nie mam pewności czy jest oryginalny, ale wygląda jednak na nieoryginalny. Ja kupiłem używanego Sportka z pilotem wyglądającym mniej-więcej tak: https://www.tlkeys.com/wp-content/uploa ... f260-1.jpg .
I jak szukałem potem obudowy nowej to w szukajkach takie właśnie wyskakiwały (stąd moje założenie że tak oryginały wyglądały). Swoją drogą zamienniki są słabawe - ściera się nadruk na przyciskach, a na mrozie ciężko wcisnąć guziki (dupiata guma).

wyindywidualizowany
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 28 sie 2018, 20:24
Czym jeżdzę: 2.7 wszystkomająca :)

Re: Pilot centralnego zamka

Postautor: wyindywidualizowany » 08 lip 2019, 20:11

Potwierdzam-oryginalny pilot KIA wygląda jak z linku henryk_kania. Przyzwoitą podróbkę obudowy albo obudowę z płytką do adaptacji kupisz bez problemu na portalu aukcyjnym,ale zakodowanie nie jest najtańsze.Można też kupić w sklepach dorabiających klucze przy hipermarketach, w centrach handlowych itp. ale tam drogo jak.... Zaoszczędzisz dużo kupując pilot na azjatyckim portalu-koszt 6 zł za obudowę, ok 40 zł za cały pilot.


Wróć do „ELEKTRYKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap