Lokalizacja sterownika centralnego zamka lub CAN

Wszystko o elektryce i elektronice w KIA Sportage II.
Woland
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2017, 13:53
Czym jeżdzę: KIA SPORTAGE 2.0 JE Benzyna

Lokalizacja sterownika centralnego zamka lub CAN

Postautor: Woland » 28 cze 2017, 14:02

Witam
Świeżo zakupiłem Sportage 2.0 benzynę 2WD najprostsze ABC i mam w niej centralny zamek jedynie na kluczyk. No to zabieram się za uprgrade do wersji na pilota i szukam wskazówek. Gdzie szukać modułu CAN czy centralki sterującej zamkiem - czy w drzwiach kierowcy czy w konsoli środkowej?
Z góry dzięki za ukierunkowanie.

Crown
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 03 paź 2015, 22:29
Czym jeżdzę: 2.7 Kia Sportage II

Re: Lokalizacja sterownika centralnego zamka lub CAN

Postautor: Crown » 07 sty 2019, 23:08

Cześć, podepnę się pod temat. Zakupiłem autko kilka lat temu, które miało być wyposażone w alarm i centralny zamek sterowany pilotem. Pilot nie działał. Po trzech latach otwierania kluczykiem (po przekręceniu dwókrotnym otwiera wszystkie drzwi) postanowiłem zaprogramować pilot który dostałem lata temu. Okazało się, że sterownik nie Autopage RF-1055KE nie potrafi dogadać się z guzikami z pilota. Po wygooglowaniu okazało się, że pilot najprawdopodobniej jest od „Megatronixa) i co najwyżej mogłem sobie nim przyświecić podczas uruchamiania procedury programowania pilota. Moje pytanie z racji, że jestem laikiem jest takie. Czy jeżeli kupię uniwersalny sterownik za 50zl z Allegro z dwoma pilotami i podepne go dokładnie pod te same kabelki wizką tych kabli (po prostu podmieniając tylko sterowniki) to czy zacznie to w ogóle dzialac czy puszczę z dymem auto (ironizuje trochę, chociaż może nie). Dzięki za podpowiedzi


Wróć do „ELEKTRYKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap