Programowanie pilota centralnego zamka

Wszystko o elektryce i elektronice w KIA Sportage II.
mlody_dd3
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 24 sie 2014, 07:53
Czym jeżdzę: kia sportage

Programowanie pilota centralnego zamka

Postautor: mlody_dd3 » 02 lis 2014, 18:50

Witam , mam pytanie jak zaprogramować pilot centralnego zamka gdyż padła bateria w pilocie i po założeniu nowej pilot nie działa . Zostało mi używanie kluczyka . KIA 2.0 crdi 2005 rok pilot ma dwa przyciski . Pozdrawiam

STRUS_1
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 02 lut 2014, 00:06
Czym jeżdzę: 2.0CRDi 140PS 4x4
Lokalizacja: Boguszów-Gorce

Re: Programowanie pilota centralnego zamka

Postautor: STRUS_1 » 02 lis 2014, 21:40

W Oplu miałem tak: -wciśnięty przycisk zamykania i trzykrotne przekręcenie kluczyka...

mlody_dd3
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 24 sie 2014, 07:53
Czym jeżdzę: kia sportage

Re: Programowanie pilota centralnego zamka

Postautor: mlody_dd3 » 03 lis 2014, 19:28

Niestety ale w mojej kijance to nie działa :( dzięki za chęci :P dziś się dowiedziałem że trzeba zmostkować piny na kostce pod maską ale żadnych konkretów które i co dalej zrobić . Pozdrawiam

Witam programowanie samego pilota do centrala chyba jest tajemnicą bo nigdzie i od nikogo nie mogę uzyskać pomocy a serwis ,,zaśpiewał'' 150 złociszów - drogi bajer . Pozdrawiam

Byłem dziś na kompie i okazało się że mój pilot się przy okazji zepsuł bo nie nadaje a dioda świeci . to znaczy komputer go zapisuje w pamięci ale potem central na niego nie reaguje , a tester go nie widzi , Może kto umie go naprawić ?

mlody_dd3
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 24 sie 2014, 07:53
Czym jeżdzę: kia sportage

Re: Programowanie pilota centralnego zamka

Postautor: mlody_dd3 » 10 sty 2015, 16:14

Witam ponownie naprawa pilota się nie powiodła więc zamontowałem sterownik PROXIMA koszt z montażem 200 zł. jest jeden minus - ten sterownik niema wyjścia na syrenę więc teraz mi nie pika po zamknięciu

wyindywidualizowany
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 28 sie 2018, 20:24
Czym jeżdzę: 2.7 wszystkomająca :)

Re: Programowanie pilota centralnego zamka

Postautor: wyindywidualizowany » 11 gru 2018, 19:10

Odświeżam temat i pytanie-czy ktoś wie jak zaprogramować/zakodować pilot do centralnego zamka? Mam 2 klucze ale tylko jednego pilota. Chcę dokupić pilota z elektroniką i zaprogramować sobie samemu. Czy ktoś wie jak?

Awatar użytkownika
Owca007
Kia Masta
Posty: 3387
Rejestracja: 12 sie 2015, 07:35
Czym jeżdzę: A4 B9 Quattro Avant lepsze od kia :D
Lokalizacja: Jaźwina- dolnośląskie

Re: Programowanie pilota centralnego zamka

Postautor: Owca007 » 11 gru 2018, 20:37

Ja mam do tego sprzęt i on ma funkcję kodowania kluczyków pilotów itp. bez tego domowym sposobem z tego co wiem to się nie da to nie brama :).
Kierowca bombOWCA fanatyk przeróbki i modernizacji motoryzacji :)

wyindywidualizowany
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 28 sie 2018, 20:24
Czym jeżdzę: 2.7 wszystkomająca :)

Re: Programowanie pilota centralnego zamka

Postautor: wyindywidualizowany » 12 gru 2018, 21:15

Owca007 pisze:[...] to się nie da to nie brama :).

[zlosnikok] Dobreeee [hihihi]
W Hyjundajcu z tego samego roku (2004) wystarczyło znaleźć centralkę, przestawić guzik na odpowiedni tryb i przez sekwencję przycisków zaprogramować dodatkowego pilota do centralki. Myślałem, że jak marka bliźniacza to i metody podobne. Hmm. Owca, do Ciebie mam za daleko, żeby zaiwaniać tyle drogi. Pewnie pozostaje mi szukać speca na miejscu :evil:

melodycast
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 18 lip 2020, 10:26
Czym jeżdzę: 2.0 CRDI

Re: Programowanie pilota centralnego zamka

Postautor: melodycast » 18 lip 2020, 10:55

Posiadam Kia Sportage II (końcówka 2007r), chciałbym wymienić kluczyk razem z pilotem i zakodować pilot gdyż obecny bardzo szybko czerpie baterie i ma bardzo słaby zasięg (otwiera praktycznie tylko z bliska a po 2 tygodniach od wymiany trzeba otwierać kluczykiem ręcznie ponieważ bateria jest już wyczerpana),
posiadam 2 interfejsy VCDS i Renault Can Clip moje pytanie czy jestem w stanie zakodować do mojego Sportage II inny kluczyk? np ten
https://allegro.pl/oferta/kluczyk-pilot ... 7042622498 )
czy wymaga to czegoś dodatkowego??


Wróć do „ELEKTRYKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap