kierunkowskaz / migacz w KIA SPORTAGE 04-09

Wszystko o elektryce i elektronice w KIA Sportage II.
megiddo
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2014, 15:45
Czym jeżdzę: Kia Sportage 2.7 4WD

kierunkowskaz / migacz w KIA SPORTAGE 04-09

Postautor: megiddo » 15 paź 2014, 13:31

Witam Serdecznie,

Chciałbym zrobić mały tuning swojej KIA i potrzebuje od Was paru rad jeśli byłby uprzejmy ich udzielić.

Jestem właścicielem KIA SPORTAGE 2006 2.7 4WD WERSJA USA. Jak zapewnie wiecie w tym modelu migacz jest w lampach przednich (poczarańczowy pasek pod żarówką). Chciałbym do mojego modelu po drobnych balacharskich przeróbkach wstawić przednie lampy ze SPORTAGA po liftingu (chyba to roczniki 08-09).

Zastanawiam się czy w tych lampach również będą migacze, gdyż na zdjęciach wiadć w rogach lamp pomarańczowe pola, ale nie wiem czy to ozdoba czy prawdziwy migacz, jeśli tak wówczas będę mówł taką zaminę zrobić. W przeciwnym wypadku - jeśli to nie migacz - nie będę mógł zrobić gdyż jak wiecie amerykańskie wersje nie mają migaczy na błotnikach - tylko w lapach przednich.

Jeśli coś nieprecezyjnie wyjaśniłem bądż popełniłem jakiś błąd - z góry przepraszam - jestem nowicujesz.

Pozdrawiam
Piotrek

edarek
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 23 lis 2014, 23:51
Czym jeżdzę: Sportage II 7/2010, 2.0 CRDI 150KM 2WD
Honda VT 1100
Lokalizacja: Police

Re: kierunkowskaz / migacz w KIA SPORTAGE 04-09

Postautor: edarek » 11 sie 2015, 23:14

Witam.
Szukając czegoś o kierunkach natknąłem się na ten temat.
Sporo czasu minęło od umieszczenia posta, ale nie mam kiedy tu zaglądać. To pomarańczowe w kloszu, to atrapa, jednak kierunki są w lampach. Być może wersje amerykańskie mają tam światła obrysowe, które u nas nie są dopuszczone.
________
Obrazek


Wróć do „ELEKTRYKA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap