Radio 2 din

Wszystko o car audio w KIA Sportage II i elektryce. Porady,awarie, itd.
Szramasek
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 mar 2023, 17:02
Czym jeżdzę: Kia Sportage II 2.0 CRDi 112 KM

Radio 2 din

Postautor: Szramasek » 08 mar 2023, 17:07

Zastanawiam się czy radio 2din będzie pasować do Kii Sportage II. Mam ją od niedawna, brat z bliźniaczym Tucsonem, twierdził, że wyjęcie dolnej kieszeni spod radia 1din niezupełnie zapewni włożenie 2dinowego radia. Możecie mi przedstawić jak to wygląda u Was? Jakie radia posiadacie u siebie? Czy potrzebna jest jakaś specjalna ramka, albo specjalnych rozmiarów radio? Zależy mi na kamerze cofania i połączeniu telefonu z BT, a wszystkie 1dinowce z wysuwanym ekranem dobrej jakości kosztują krocie.

Lunar GT
Bywalec
Posty: 115
Rejestracja: 01 sie 2022, 19:38
Czym jeżdzę: Sportage V HEV GT 4WD + wszystko (prócz dziury w dachu).
Lokalizacja: Śląsk

Re: Radio 2 din

Postautor: Lunar GT » 08 mar 2023, 20:11

Szramasek pisze: a wszystkie 1dinowce z wysuwanym ekranem dobrej jakości kosztują krocie.

Wusuwany ekran to zło, dobre 2 din też nie jest za darmo, są 1din z dużym ekranem stałym
https://allegro.pl/kategoria/sprzet-car ... 1&order=pd

Szramasek
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 mar 2023, 17:02
Czym jeżdzę: Kia Sportage II 2.0 CRDi 112 KM

Re: Radio 2 din

Postautor: Szramasek » 08 mar 2023, 23:31

Nie zależy mi nawet na nowym radiu, może być używka jak będzie w sensownym stanie, więc cena mam nadzieje, że nie będzie zaporowo. Nie będę świrował, że musi być glanc nówka do 17sto letniego auta. A jak sprawa wygląda z tymi 2dinowymi radiami? Mieszczą się w kieszeń?

Czy te radio ma jakąkolwiek rację bytu?

https://pl.aliexpress.com/item/10050052 ... FXbZsu98uQ

Chodzi mi konkretnie o wersje QT7

No i oczywiście ta wersja ramki zdaje się nie mieć otworów na rolki wywiewów, można je jakoś otworzyć na stałe i zdemontować, albo je przykryć tą ramką?


Wróć do „CAR AUDIO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap