Stacja multimedialna Eresin ES7677M poprawne działanie

Wszystko o car audio w KIA Sportage II i elektryce. Porady,awarie, itd.
Bartek308
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 gru 2014, 17:14
Czym jeżdzę: 2,0i
active

Stacja multimedialna Eresin ES7677M poprawne działanie

Postautor: Bartek308 » 07 lis 2015, 11:32

Zamontowałem w Kia Sportage II (2004-2009) dedykowaną stację multimedialną Eresin ES7677M . Na razie upewniłem się ,że porawnie działa radio i nawigacja. Po podłączeniu przez załączony kabel USB - modemu 3G/4G Huawei E3372 - stwierdziłem zapalenie się diody na modemie - która sygnalizuje że do modemu dochodzi sygnał połączenia internetowego - a na ekranie stacji brak możliwości połączenia. Pytanie moje jest następujace: Czy coś przeoczyłem próbując połączyć się z internetem , a może trzeba zakupić dedykowany do tej stacji modem , ewentualnie inne rozwiązania.
Nie wiem jeszcze czy działają poprawnie inne funkcje - bo nie sprawdzałem np.takie jak: bluetooth , czy napęd dvd.
Ale tymi czynnościami chciałbym się zająć w następnej kolejności - jak poradzę sobie z odbiorem internetu w/w stacji.
Z góry dziękuję za ewentualne informacje
Pozdrawiam

P.S. Załączona instrukcja jest dla mnie mało czytelna. Myślę ,że lepiej wymienić informacje z osobą która miała juz do czynienia z tym modelem stacji lub podobnym.

Wróć do „CAR AUDIO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap