Przedstaw się

Tutaj się witamy. Zanim napiszesz pierwszego posta koniecznie przywitaj się z Forumowiczami. Napisz krótko coś o sobie, daj się poznać. Na tematy niezwiązane z powitaniami dyskutujemy w pozostałych wątkach.
Mateuszek87
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 lis 2025, 20:53
Czym jeżdzę: KIA sportage III 1,6 Gdi

Re: Przedstaw się

Postautor: Mateuszek87 » 22 lis 2025, 19:40

Dziń Dybry
Posiadacz Kijanki Sportage III rocznik 2011 wersja Bida-edyszyn :P
Silnik 1,6
Co prawda autko żony ale to ja przy nim grzebię :P
Parę udogodnień już zainstalowałem, i nie mam n myśli dywaniki czy jakiś pasek led na pulpicie xD


AAAA P.S
Umieściłem już post w temacie Halogeny, pomoc jednego Pana nieoceniona:P choć nawet go nie było na forum od paru lat xD

Marcin NQ5 hev
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2025, 16:01
Czym jeżdzę: Sportage V 1.6T GDI hev active bussines

Re: Przedstaw się

Postautor: Marcin NQ5 hev » 23 lis 2025, 16:09

Witam wszystkich, mam na imię Marcin i jestem posiadaczem Sportage V 1.6T GDI hev z końca roku 2022, samochód został sprowadzony z Francji, wersja francuska wyposażenia to active bussines. Nie posiadam na niego gwarancji producenta, z kilkoma tematami będę musiał zmierzyć się sam dlatego liczę na pomoc bardziej doświadczonych kolegów/ koleżanek.

Pipek1
Nowy
Posty: 20
Rejestracja: 06 paź 2025, 16:53
Czym jeżdzę: 1.6 T-GDI GTLine

Re: Przedstaw się

Postautor: Pipek1 » 14 gru 2025, 09:49

Witam wszystkich Użytkowników forum.
Jestem posiadaczem Sportage GTline.
Pozdrawiam.

kyanka
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2017, 14:37
Czym jeżdzę: Sportage IV FL 132 KM

Re: Przedstaw się

Postautor: kyanka » 22 sty 2026, 19:03

Witam, witam i o zdrowie pytam.

Jestem posiadaczem Kii Sportage IV FL z potężnym silnikiem 1,6 132 KM. Auto na razie użytkuje żona, bo jej Skoda nie chciała odpalać po dwóch dniach mrozow, drzwi przestały się zamykać, ruda progi już brała więc poszła w nowe ręce.
-

pawel2611
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2013, 23:02
Czym jeżdzę: Sportage 2.0 CRDi

Re: Przedstaw się

Postautor: pawel2611 » 03 lut 2026, 09:55

Witam wszystkich ze Szczecina

Pawel1980
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2026, 21:50
Czym jeżdzę: Sportage 3 1,6gdi

Re: Przedstaw się

Postautor: Pawel1980 » 24 lut 2026, 21:56

Cześć wszystkim
Kolejny samochód w stajni to czarny Sportage 3
Pozdrawiam

Jaromoto
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2026, 00:35
Czym jeżdzę: Kia sportage benz 16 GDI 2019

Re: Przedstaw się

Postautor: Jaromoto » 20 maja 2026, 01:23

Siemka tu Jaro kupiłem kia sportage 16Benz z2019 i jestem zadowolony. Tylko martwię się bo słyszałem ze w nich wypalają się katalizatory. Mam 96tys przebiegu

Awatar użytkownika
michal55yh
MODERATOR
Posty: 1021
Rejestracja: 17 mar 2012, 18:19
Czym jeżdzę: 1.6 MHEV GT-Line
Lokalizacja: Lubań

Re: Przedstaw się

Postautor: michal55yh » 21 maja 2026, 19:36

Jaromoto pisze:słyszałem ze w nich wypalają się katalizatory


Warto trochę bardziej zgłębić temat zamiast opierać wiedzę na filmikach mechanika z brudnymi paznokciami na TikToku - wtedy wiele obaw samo zniknie.
Kia Sportage V 1.6 MHEV DCT FWD GT-Line
Skradziona :wmur: Kia Stinger GT-Line :niewiem:
EX Kia Optima 1.7 CRDI AT XL
EX Kia cee'd 1.4 CRDI M
EX KS III 1.7 CRDI M

dna444
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2023, 14:26
Czym jeżdzę: 2.0 crdi 185km awd Gt line

Re: Przedstaw się

Postautor: dna444 » 04 cze 2026, 06:47

Witam Wszystkich
Od prawie trzech lat jestem użytkownikiem Kia Sportage '16, 2.0crdi 4x4 Gtline . Mam na imię Łukasz i miło mi Wszystkich poznać.


Wróć do „POWITALNIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap