Naprawa kamery cofania

Masz pomysł na ulepszenie czegokolwiek w aucie, sam zabrałeś się do naprawy? Podziel się z innymi swoimi doświadczeniami i zamieść manual z naprawy.
danek75
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2024, 10:18
Czym jeżdzę: KIA CEED, 1.4 CVVT, 2011

Re: Naprawa kamery cofania

Postautor: danek75 » 16 kwie 2024, 10:54

Po 2 tygodniach u elektryka i "utopieniu" czterocyfrowej kwoty na reanimację radia i paru innych pierdółek elektrycznych - została już tylko kamera cofania, która prawdopodobnie umarła. Po wrzuceniu wstecznego, słychać piknięcie za radiem (nawet jak było wyjęte, to pikniecie przy włączeniu wstecznego - było (więc to nie radio generuje ten sygnał :) ). Z tego co wiem, to napięcie 6V na końcu wtyczki - jest, czujniki parkowania działają, światła cofania świecą, czyli bezpiecznik sprawny, czujnik biegu wstecznego - sprawny, radio i panel dotykowy = działa, radio nie przełącza się w tryb cofania (zostaje w trybie RADIO), więc została kamera. Przewertowałem tematy z kamerą na dwóch forach i co by nie ryzykować z kamerami typu NO NAME, chciałbym reanimować swoją. Tak więc czy kolega Tomaster mógłby na PRIV się odezwać? Bo jak ja wchodzę na jego profil, to jakoś nie widzę abym mógł podjąć próbę kontaktu :(

Awatar użytkownika
Thomaster
Expert
Posty: 1470
Rejestracja: 21 sty 2015, 01:25
Czym jeżdzę: 1,6 GDI, 2012, XXL - very limited ;)
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Naprawa kamery cofania

Postautor: Thomaster » 16 kwie 2024, 22:59

Jeżeli tak jak piszesz przewertowałeś ten temat to z pewnością natknąłeś się na mój numer telefonu.

danek75
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2024, 10:18
Czym jeżdzę: KIA CEED, 1.4 CVVT, 2011

Re: Naprawa kamery cofania

Postautor: danek75 » 17 kwie 2024, 09:30

Uuups .... Skupiłem sie na usterce i telefonu nie zauważyłem.


Wróć do „ZRÓB TO SAM- BĄDŹ JAK ADAM SŁODOWY”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap