Ciekawy sposób dodatkowego oświetlenia bagażnika :)

Masz pomysł na ulepszenie czegokolwiek w aucie, sam zabrałeś się do naprawy? Podziel się z innymi swoimi doświadczeniami i zamieść manual z naprawy.
TexRan
Bywalec
Posty: 117
Rejestracja: 12 cze 2023, 22:52
Czym jeżdzę: benz 2.0 163KM XL FWD

Re: Ciekawy sposób dodatkowego oświetlenia bagażnika :)

Postautor: TexRan » 14 lis 2023, 23:10

A co tam świeci u Ciebie z boku po prawej stronie? Dużo było roboty z przeciągnięciem kabla do klapy (ciekawy pomysł)?

Awatar użytkownika
Lionel2000
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 16 sie 2022, 20:15
Czym jeżdzę: Kia Sportage IV 1,7 CRDI

Re: Ciekawy sposób dodatkowego oświetlenia bagażnika :)

Postautor: Lionel2000 » 15 lis 2023, 20:36

To są listwy LED jak w tej aukcji https://allegro.pl/oferta/oswietlenie-led-kabiny-paki-bus-listwy-1x-25cm-12v-10239424713
Trzeba się zaopatrzyć dodatkowo w 5m przewodu bo te dołączone do modułów mają tylko dwa metry.
Cała robota zajęła mi około 4h, ale miałem zonka bo wiercąc otwór w pod prawy moduł wkręciło mi się wiertło
w wygłuszenie pod plastikiem i musiałem kombinować.
W KSIV peszle mają jeszcze dużo wolnego miejsca więc kawałek drutu i bez problemu można przeciągnąć przewód.
To co mówisz niech będzie pełne treści. I niech nie wychodzi z twoich ust żadne słowo zawieszone w próżni i pozbawione znaczenia.
Św. Ambroży

TexRan
Bywalec
Posty: 117
Rejestracja: 12 cze 2023, 22:52
Czym jeżdzę: benz 2.0 163KM XL FWD

Re: Ciekawy sposób dodatkowego oświetlenia bagażnika :)

Postautor: TexRan » 15 lis 2023, 23:06

Rozważałem założenie dwóch lampek po obu bokach ale to też jest trochę pracy. Mógłbym założyć coś podobnego co aktualnie mi oświetla tablicę rejestracyjną. Wtedy trzeba by wycinać otwory w boczkach a tak to tylko naklejenie.


Wróć do „ZRÓB TO SAM- BĄDŹ JAK ADAM SŁODOWY”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap