Polerka maszyna

Masz pomysł na ulepszenie czegokolwiek w aucie, sam zabrałeś się do naprawy? Podziel się z innymi swoimi doświadczeniami i zamieść manual z naprawy.
Awatar użytkownika
Tom16v
Nasz Człowiek
Posty: 673
Rejestracja: 12 cze 2016, 09:50
Czym jeżdzę: KS V 1.6 T- GDI 6AT FWD L HEV

Polerka maszyna

Postautor: Tom16v » 05 gru 2022, 21:47

Chciałbym zakupić niedroga polerkę do samochodu aby przepolerować nowe auto przed położeniem ceramiki.
Co polecacie? Jaka maszyna tania dla amatora, jaka pasta, jaki baranek itp.
Będę wdzięczny za poradę czym to zrobić dobrze, a nie zepsuć.

Awatar użytkownika
adams20go
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 06 kwie 2019, 10:06
Czym jeżdzę: 1.6 T-GDI BL + FN1

Re: Polerka maszyna

Postautor: adams20go » 06 gru 2022, 23:17

W mojej ocenie ryzykowna zagrywka nie mając doświadczenia. U mnie polerka przed była w zakresie nakładania ceramiki (też nowe auto).

Awatar użytkownika
kenez1
Uzależniony
Posty: 168
Rejestracja: 23 sie 2019, 01:31
Czym jeżdzę: kia sportage 1.7 d 2012
Lokalizacja: southampton UK

Re: Polerka maszyna

Postautor: kenez1 » 14 gru 2022, 00:39

Proponuje polerkę dual action.Regulowane obroty,delikatny start i tym nie zrobisz sobie krzywdy.Sam podchodziłem do zakupu przez 6 miesięcy.Ze strachem w oczach pierwsze podejście i teraz to już fachura jestem.Jedna maszyna pojechała do polski,a ja mam drugą.W komplecie były 3 gąbki.Twarda,średnia i mięka.Paste dobierasz w miare potrzeb.Ja jako laik nic nie spaprałem to i Tobie się uda.W pracy mam zamówienia na polerke aut,ale działam na swoim aucie i znajomym czasami polerke zrobie.Zerknij na you tube,tam masz wszystko na tacy podane.
powodzenia


Wróć do „ZRÓB TO SAM- BĄDŹ JAK ADAM SŁODOWY”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap