Link w nowym oknie

Pytania i sugestie do administracji forum. Zgłaszanie błędów technicznych.
Skargi i wnioski.
Awatar użytkownika
RobaL
Uzależniony
Posty: 284
Rejestracja: 23 lut 2011, 23:44
Czym jeżdzę: .

Link w nowym oknie

Postautor: RobaL » 28 mar 2011, 21:55

Przegladnalem usawienia swojego profilu i nigdzie nie widze ustawien otwierania linka. Albo cos przeoczylem albo to sie ustawia generalnie dla calego forum. Nie wiem, nie znam sie ;) Chodzi mi o to, zeby link otwieral sie w nowym oknie (nawet nie w nowej zakladce), bo czesto po ogladnieciu jakiegos filmiku zamykam z przyzwyczajenia przegladarke zamiast kliknac wstecz i wrocic do forum. Wolalbym, zeby linki otwieraly sie w nowym oknie, bo wowczas nawet moze leciec jakis polecany filmik czy cos innega i moge jednym okiec czytac dalej forum a w drugim oknie bym patrzyl na filmik. Nie wiem czy tylko mnie to denerwuje ;) Jesli tylko mnie to sie przyzwyczaje :wmur: Wiem, ze moge kliknac z shiftem, ale tez trzeba o tym pamietac. Na innych forach mi sie otwiera w nowym oknie i to chyba wygodniejsze...

Awatar użytkownika
soul
Administrator
Posty: 1224
Rejestracja: 04 kwie 2010, 22:00

Re: Link w nowym oknie

Postautor: soul » 28 mar 2011, 22:07

Mod o którym piszesz rozwala troszkę forum.
Nie znalazłem jak na razie innego.
Obrazek

Awatar użytkownika
RobaL
Uzależniony
Posty: 284
Rejestracja: 23 lut 2011, 23:44
Czym jeżdzę: .

Re: Link w nowym oknie

Postautor: RobaL » 28 mar 2011, 22:55

Trudno. Trzeba sie bedzie przyzwyczaic.

Awatar użytkownika
gulsoon
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 22 gru 2011, 19:55
Czym jeżdzę: 2.0 CRDi 4WD, AT, 1K, XL + SLS, AW8, SRK
Lokalizacja: Warszawa

Re: Link w nowym oknie

Postautor: gulsoon » 17 lip 2013, 21:49

Odświeżam temat jeśli można. :) To chyba jedyne miejsce gdzie linki otwierają się w tej samej zakładce. Co skutkuje zamknięciem forum. Naprawdę nie można tego zmienić??? Administracjo?


Wróć do „ADMINISTRACJA FORUM”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap