Zmiany, zmiany, zmiany

Pytania i sugestie do administracji forum. Zgłaszanie błędów technicznych.
Skargi i wnioski.
Awatar użytkownika
gasewo
MODERATOR
Posty: 644
Rejestracja: 09 lut 2012, 06:25
Czym jeżdzę: 2.0 T-GDI
Gadu Gadu: 2115437
Lokalizacja: Warszawa

Zmiany, zmiany, zmiany

Postautor: gasewo » 27 mar 2014, 09:16

Witam wszystkich forumowiczów :)

W końcu nastała chwila, o której informowałem wcześniej. Dla nowych userów wyjaśniam, iż z racji nowych obowiązków nie mogłem dłużej zajmować się administrowaniem forum. W związku z powyższym pragnę Was poinformować, iż od wczorajszego popołudnia nasze forum otrzymało nowego administratora :kontrakt: :haker: :ban: :eviladmin: , którym został kolega qbass.

Jestem przekonany, że pod jego skrzydłami nasze forum rozwinie w pełni skrzydła i pokaże na co je stać :D :bigok: Ja oczywiście nie opuszczam naszej społeczności i jako moderator będę wspierał nowego admina w utrzymywaniu porządku na forum :w łeb: :killer: :strzelac:

Pochwały dotyczące administrowania przeze mnie forum przyjmę na pw od dzisiaj 8-) :bajer: :faja: :cfaniak: , natomiast wszelkie uwagi krytyczne proszę kierować do nowego admina [zlosnik2] :rotfl: :devil:

Pozdrawiam
Michał
Between two evils, I always pick the one I never tried before

Awatar użytkownika
puder12
MODERATOR
Posty: 2195
Rejestracja: 16 mar 2012, 11:03
Czym jeżdzę: 1.7 CRDI XL
Lokalizacja: 3miasto

Re: Zmiany, zmiany, zmiany

Postautor: puder12 » 27 mar 2014, 09:33

Dziękujemy gasewo za Twój wkład w działanie forum.
Qbass - życzymy powodzenia w administrowaniu.

Qbass
Administrator
Posty: 84
Rejestracja: 01 sty 2011, 09:51
Czym jeżdzę: Sportage 3, 2.0 DOHC XL, Techno Orange

Re: Zmiany, zmiany, zmiany

Postautor: Qbass » 27 mar 2014, 10:44

Witam!

Na początku chciałem podziękować koledze Gasewo za wkład w rozwój na forum. Mam nadzieję, że we współpracy z moderatorami uda nam się rozwijać forum dalej.
Jeśli ma ktoś pytania/problem proszę pisać.
Mam nadzieję, że wszyscy moderatorzy chcą dalej sprawować swoją rolę?:)

Pozdrawiam
Kuba

Awatar użytkownika
puder12
MODERATOR
Posty: 2195
Rejestracja: 16 mar 2012, 11:03
Czym jeżdzę: 1.7 CRDI XL
Lokalizacja: 3miasto

Re: Zmiany, zmiany, zmiany

Postautor: puder12 » 27 mar 2014, 10:50

Jeśli nie zamierzasz zmieniać załogi to pracujemy dalej.
Może za wcześnie na to pytanie, ale czy planujesz dokonać jakichś zmian, modyfikacji silnika forum, grafiki, etc.?

Qbass
Administrator
Posty: 84
Rejestracja: 01 sty 2011, 09:51
Czym jeżdzę: Sportage 3, 2.0 DOHC XL, Techno Orange

Re: Zmiany, zmiany, zmiany

Postautor: Qbass » 27 mar 2014, 11:34

Silnika forum raczej nie. Jeśli chodzi o grafe to jestem otwarty. W pierwszej kolejności muszę przenieść fourm na mój serwer, bo obecne konto wygasa w czerwcu, domena została już przedłużona na kolejny rok.
Załogi nie mam zamiaru zmieniać ;), bo po co niszczyć coś, co dobrze funkcjonuje.

Awatar użytkownika
puder12
MODERATOR
Posty: 2195
Rejestracja: 16 mar 2012, 11:03
Czym jeżdzę: 1.7 CRDI XL
Lokalizacja: 3miasto

Re: Zmiany, zmiany, zmiany

Postautor: puder12 » 27 mar 2014, 12:34

Pisząc o silniku miałem na myśli uaktualnienie phpBB, jakąś drobną korektę emotek możliwych do stosowania i np. wstawianie odnośników do filmów youtube. (jak jest np. na forum

Qbass
Administrator
Posty: 84
Rejestracja: 01 sty 2011, 09:51
Czym jeżdzę: Sportage 3, 2.0 DOHC XL, Techno Orange

Re: Zmiany, zmiany, zmiany

Postautor: Qbass » 27 mar 2014, 13:15

Takie dodatki to nie problem, wszystko możemy ustalić to zainstaluje, ale najpierw tal jak pisałem muszę przenieść forum.

Kets
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 mar 2014, 11:55
Czym jeżdzę: Soul

Re: Zmiany, zmiany, zmiany

Postautor: Kets » 27 mar 2014, 15:13

Przepraszam za zamieszanie moim wpisem i moim zalogowaniem się na forum. Jestem użytkownikiem SOULa i z przerażeniem stwierdziłem, iż od jakiegoś czasu "moje" forum nie działa. A było to kompendium wiedzy ...
Wiem, że osoby związane z forum MOJASPORTAGE są powiązani również z forum Soula,
czy można liczyć na jakieś info, czy forum wróci, czy też jest to całkowity koniec. Czy można chociaż w jakiś sposób dotrzeć do archiwalnych wpisów? Będę wdzięczny za pomoc i pzdr.

Qbass
Administrator
Posty: 84
Rejestracja: 01 sty 2011, 09:51
Czym jeżdzę: Sportage 3, 2.0 DOHC XL, Techno Orange

Re: Zmiany, zmiany, zmiany

Postautor: Qbass » 27 mar 2014, 18:01

Kets - niestety domena nie została przedłużona, w związku z czym forum nie działa, możliwe, że za jakiś czas zostanie reaktywowane, jednak są potrzebne chętne osoby do jego prowadzenia.

Awatar użytkownika
Kwarcu
Nasz Człowiek
Posty: 747
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:23
Czym jeżdzę: KIA SPORTAGE FL 1.6 GDI LIMITOWANA XL
Lokalizacja: GOTENHAFEN :)

Re: Zmiany, zmiany, zmiany

Postautor: Kwarcu » 27 mar 2014, 18:02

Forum MojaSoul.pl było opłacone do niedawna. Można je oczywiście reaktywować, jeśli znajdzie się ktoś chętny do prowadzenia tego forum. Dostałem taką propozycję, aczkolwiek nie podejmę się tego - sam nie mam aż tyle czasu to pierwsze, drugie że mi się nie chcę, a trzecie że to forum nie miało jakiegokolwiek życia. Wpisy pojawiały się rzadziej niż gole polskiej reprezentacji w piłce kopanej. Stąd w zasadzie nie opłaca się wykładać pieniędzy na utrzymanie tego forum, bo po prostu nie ma dla kogo podtrzymywać tego forum.

Na chwilę obecną forum nie istnieje. Ale myślę, że jesteś jedną z dziesięciu może osób, które się zainteresowały problemem dlaczego mojasoul.pl zniknęło. Także sam widzisz, że potrzeba na istnienie forum była/jest mała.

Awatar użytkownika
michal55yh
MODERATOR
Posty: 876
Rejestracja: 17 mar 2012, 18:19
Czym jeżdzę: 1.6 MHEV GT-Line
Lokalizacja: Lubań

Re: Zmiany, zmiany, zmiany

Postautor: michal55yh » 28 mar 2014, 11:40

Witam nowego admina i żegnam starego!
Ze swojej strony obiecuję, że nadal będę się starał moderować forum w należyty sposób.
Kia Sportage 1.6 MHEV DCT FWD GT-Line
Skradziona :wmur: Kia Stinger GT-Line :niewiem:
EX Kia Optima 1.7 CRDI AT XL
EX Kia cee'd 1.4 CRDI M
EX KS 1.7 CRDI M

Kets
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 mar 2014, 11:55
Czym jeżdzę: Soul

Re: Zmiany, zmiany, zmiany

Postautor: Kets » 28 mar 2014, 18:58

Dzięki za info. Szkoda, że tak się stało ... Mi się wydaje, że warto było zostawić nawet "martwe" forum,
sporo wspólnymi siłami zawarliśmy tam informacji. Tym bardziej, że na horyzoncie nowy model Soula.
Czy byłaby szansa na odtworzenie forum, czy istnieją kopie zapasowe ?
A druga sprawa jakie pieniądze potrzebne są na utrzymanie? Jak sie domyślam opłaty dokonuje się co roku ...
Może coś jeszcze dałoby radę wymysleć ...

Awatar użytkownika
Kwarcu
Nasz Człowiek
Posty: 747
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:23
Czym jeżdzę: KIA SPORTAGE FL 1.6 GDI LIMITOWANA XL
Lokalizacja: GOTENHAFEN :)

Re: Zmiany, zmiany, zmiany

Postautor: Kwarcu » 28 mar 2014, 19:22

Zostawienie martwego forum to jedno, ale znalezienie kogoś kto pilnowałby tam porządku w razie czego to drugie.

Dostałem od Qbass propozycję do przemyślenia przez weekend. Jeśli Tobie Kets też zależy na forum to musiałbyś mi ewentualnie pomagać w prowadzeniu forum. W tej sprawie musimy się dogadać razem z Kubą (Qbass).

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zmiany, zmiany, zmiany

Postautor: kasia_mm » 29 mar 2014, 13:17

w kwestii dalszego moderowania - jestem nadal do dyspozycji:)

w kwestii mojasoul.pl to sprawdzalam na domena.pl i ten adres jest niedostępny - więc ktoś go jednak wykupił/zablokował
za to jest dostępna mojasoul.com.pl - ja mogę ją zablokować i opłacić nie ma problemu - mogę tez poprosić męża o darmowy hosting, pozostaje tylko utrzymanie strony tzn prowadzenie jej, administrowanie etc - jeśli ktoś chętny to proszę o info

Awatar użytkownika
puder12
MODERATOR
Posty: 2195
Rejestracja: 16 mar 2012, 11:03
Czym jeżdzę: 1.7 CRDI XL
Lokalizacja: 3miasto

Re: Zmiany, zmiany, zmiany

Postautor: puder12 » 29 mar 2014, 13:33

Po wygaśnięciu domeny jest ona pod ochroną przez 14 dni (czas do ostatecznego namysłu i jej opłacenia przez dotychczasowego właściciela). Może dlatego jest niewidoczna w wolnych domenach.

Qbass
Administrator
Posty: 84
Rejestracja: 01 sty 2011, 09:51
Czym jeżdzę: Sportage 3, 2.0 DOHC XL, Techno Orange

Re: Zmiany, zmiany, zmiany

Postautor: Qbass » 29 mar 2014, 16:12

Jeśli chętni będą to mojasoul zostanie reaktywowana, miejsce na serwerze mam. Możliwe, że uda się nawet odzyskać domenę, dodałem ją do przechwytywania, bo jak napisał puder12 jest teraz zablokowana na 14 dni.

Kets
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 mar 2014, 11:55
Czym jeżdzę: Soul

Re: Zmiany, zmiany, zmiany

Postautor: Kets » 31 mar 2014, 09:21

Ponawiam pytanie o kopię zapasową Mojasoul, czy ktoś jest w jej posiadaniu?

Dj One-Way
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 04 lip 2012, 12:27
Czym jeżdzę: Kia Soul 1.6 CDRI XL
Gadu Gadu: 1330551

Re: Zmiany, zmiany, zmiany

Postautor: Dj One-Way » 14 lip 2014, 11:10

i co z tym forum, bo widzę temat zamarł?? wie ktoś coś na ten temat?? Brakuje mi MojaSoul, trzeba ratować to forum.

Awatar użytkownika
Kwarcu
Nasz Człowiek
Posty: 747
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:23
Czym jeżdzę: KIA SPORTAGE FL 1.6 GDI LIMITOWANA XL
Lokalizacja: GOTENHAFEN :)

Re: Zmiany, zmiany, zmiany

Postautor: Kwarcu » 14 lip 2014, 13:00

@up napisz PW do Qbass, jeśli jesteś zainteresowany adminowaniem na mojasoul.pl i tym samym podtrzymaniem tego forum przy życiu.


Wróć do „ADMINISTRACJA FORUM”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap