do moderatora globalnego Gasewo

Pytania i sugestie do administracji forum. Zgłaszanie błędów technicznych.
Skargi i wnioski.
Awatar użytkownika
GED666
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 28 lut 2012, 16:59
Czym jeżdzę: Sportage 1,6 GDI L Cassa White
Lokalizacja: Warszawa

do moderatora globalnego Gasewo

Postautor: GED666 » 27 sie 2012, 10:17

Szanowny Moderatorze,
Zapewniam Cię, że przed założeniem mojego wątku "nie działa odbieranie telefonu w kierownicy" zapoznałem się ze wszystkimi postami dotyczącymi nawigacji fabrycznych, dedykowanych lub jakichkolwiek innych montowanych przez użytkowników forum w ich autach.
Rzeczywiście wśród dziesiątek odpowiedzi przewija się temat kłopotów z przypisaniem niektórych klawiszy kierownicy. Wbrew temu co napisałeś zamykając mój wątek, niektórym kolegom udało się ten problem rozwiązać w nawigacjach nieoryginalnych. Chciałem, aby oni właśnie podzielili się swoimi doświadczeniami. Po zamknięciu wątku napisałem do nich na PW. Otrzymałem wskazówki (których nie znalazłem na forum), za które jeszcze raz bardzo dziękuję. Będę próbował je wykorzystać. Szkoda tylko, że nie przeczytają o tym inni forumowicze.
Dlatego chciałbym poddać pod rozwagę zasadność:
rozbudowywania wątków ogólnych np. "Navi - uporządkowanie tematu" ponieważ przeczytanie 9 stron postów dotyczących różnych zagadnień, a nie konkretnego problemu, zniechęca (wyszukiwarka nie zawsze pomaga)
zamykania wątków po 1 godzinie od ich założenia ponieważ, jak wynika z otrzymanych od kolegów PW, są osoby, które mogą i chciałyby na ich temat się wypowiedzieć
uważania na słowa jeżeli się nie jest specjalistą w jakiejś dziedzinie lub czegoś się dokładnie nie sprawdziło, bo cierpi na tym autorytet moderatora.
Mam świadomość, że na forum powinien panować porządek. Chylę czoła przed osobami, w tym również przed Tobą szanowny Moderatorze, które poświęcają swój czas, aby nad tym czuwać. Nie chcę, aby moje słowa stały się początkiem licytacji kto ma rację, a kto nie. Zależy mi tylko, aby na naszym forum każdy mógł zadać pytanie i miał szansę uzyskać na nie odpowiedź.
Pozdrawiam,
Andrzej
PS. kwestię odblokowania mojego wątku pozostawiam Twojej decyzji. Być może wszyscy już się na ten temat wypowiedzieli, szkoda tylko, że jak napisałem wyżej, nie wszyscy będą mieli możliwość zapoznania się z tymi odpowiedziami.

Wróć do „ADMINISTRACJA FORUM”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap