Dowcip zagadka

Wszystko to co śmieszne. Zdjęcia, filmy, dowcipy.
Awatar użytkownika
bartdobr
Uzależniony
Posty: 172
Rejestracja: 04 lis 2010, 21:35
Czym jeżdzę: KS3 1.7CRDI biała M
Lokalizacja: Łódzkie

Dowcip zagadka

Postautor: bartdobr » 16 maja 2011, 13:35

ZAGADKA!!!

Był sobie idealny mężczyzna I idealna kobieta. Pewnego dnia spotkali się I zostali parą, a że ich związek był idealny, pobrali się.


Ślub był oczywiście idealny. A ich wspólne życie było naturalnie tak samo idealne.W zaśnieżony, wietrzny wieczór Wigilijny, ta idealna para jechała Kia Sportage III po krętej drodze, gdy nagle zauważyła kogoś na poboczu, kto prawdopodobnie złapał gumę.



W związku z tym, że byli idealną parą, zatrzymali się, żeby pomóc. To był Mikołaj z ogromnym worem prezentów. Nie chcąc rozczarować dzieci oczekujących na prezenty, idealna para zaprosiła Mikołaja, z ogromnym worem prezentów do swojej Kii Sportage III i szybko zajęli się rozwożeniem upominków.



Na nieszczęście coraz bardziej pogarszały się (I tak już ciężkie) warunki drogowe I niestety doszło do wypadku.

Tylko jedna z tych trzech osób przeżyła. Kto? Zastanów się najpierw, a dopiero potem przeczytaj kolejny post niżej....
Ostatnio zmieniony 16 maja 2011, 13:39 przez bartdobr, łącznie zmieniany 1 raz.
Tak długo czekałem na 1.6 że się doczekałem 1.7

Awatar użytkownika
bartdobr
Uzależniony
Posty: 172
Rejestracja: 04 lis 2010, 21:35
Czym jeżdzę: KS3 1.7CRDI biała M
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Dowcip zagadka

Postautor: bartdobr » 16 maja 2011, 13:37

Przeżyła idealna kobieta. Ona była jedyną osobą, która naprawdę istnieje. Każdy wie, że Mikołaja nie ma, a idealnego mężczyzny tym bardziej.

Dla kobiet tekst TU się kończy!!!

Panowie proszę czytać dalej.




Jeśli Mikołaj nie istnieje I idealny mężczyzna też nie, to za kierownicą Kii Sportage musiała siedzieć idealna kobieta, co wyjaśnia, dlaczego doszło do wypadku.

A tak w ogóle jeśli jesteś kobietą I właśnie to czytasz (pomimo, że miałaś skończyć parę linijek wyżej), udowodniłaś coś jeszcze:

KOBIETY NIGDY NIE ROBIĄ TEGO, CO IM SIĘ POWIE!!!
Tak długo czekałem na 1.6 że się doczekałem 1.7

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dowcip zagadka

Postautor: kasia_mm » 16 maja 2011, 14:32

puenta zgodna z rzeczywistością w 1000% :) ja też nie słuchałam męża jak mówił że pojeździmy Ceedem jeszcze -tylko się uparłam że KS no i mam!:)

nemezis
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 31 mar 2011, 22:53
Czym jeżdzę: opel astra

Re: Dowcip zagadka

Postautor: nemezis » 16 maja 2011, 16:04

Dowcip zagadka.Przychodzi starowinka do salonu samochodowego i mówi cichutko: "rezygnuję Paniedziejku z czekania na Łowcę Jeleni, mąż umarł ze starości bidulek wiosnę temu nazad a ja prawa jazdy nie posiadam aliści.
O jaki samochód chodzi? Nagroda: wirtualny rabat którego nie ma.

saber
MODERATOR
Posty: 501
Rejestracja: 13 paź 2010, 13:58
Czym jeżdzę: Sportage 2.0 crdi 184KM, AT, 4WD
Lokalizacja: Kraków

Re: Dowcip zagadka

Postautor: saber » 17 maja 2011, 01:19

bartdobr - zapomniałeś o jednej ważnej kwestii w tej zagadce - owszem może i Mikołaj nie istnieje, podobnie jak idealny mężczyzna, ale dla wielu z nas jeszcze jedno w tej zagadce się nie zgadza - skąd Sportage ?? No chyba, że idealna para zamówiła w idealnym salonie, a idealny importer dotrzymał terminu dostawy! No ale to już się robi bardziej dowcip niż zagadka :)


Wróć do „HUMOR”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap