Ankieta TNS OBOP

O wszystkim i o niczym. Wydarzenia z kraju i ze świata. Komentarze i opinie na tematy, które nie są związane z forum.
dealer
Uzależniony
Posty: 236
Rejestracja: 06 paź 2010, 15:24
Czym jeżdzę: sportage 1,7 CRDi
Lokalizacja:

Re: Ankieta TNS OBOP

Postautor: dealer » 20 lis 2013, 21:44

do mnie dzwonili po jakiejś naprawie gwarancyjnej.
Zgodnie z prawdą przyznałem, że nie umyli mi samochodu (nie wyrobili się a nie był przesadnie brudny), następnym razem na przeglądzie zrobili komplet mycie + odkurzanko
więc albo coś te telefony dają albo miałem za duży syf i wrażliwość serwisu nie pozwoliła tego tak zostawić :D
jeżdżę Sportage 1,7 CRDi

Awatar użytkownika
michal55yh
MODERATOR
Posty: 887
Rejestracja: 17 mar 2012, 18:19
Czym jeżdzę: 1.6 MHEV GT-Line
Lokalizacja: Lubań

Re: Ankieta TNS OBOP

Postautor: michal55yh » 21 lis 2013, 08:48

Do mnie także dzwonili ale że byłem w Szwajcarii gdzie drogo płaci się za rozmowy powiedziałem aby zadzwonili za jakiś czas (dokładną datę powiedziałem). Mija już ~6 tydzień i nie dzwonią. Może to i dobrze? [hihihi]
Kia Sportage 1.6 MHEV DCT FWD GT-Line
Skradziona :wmur: Kia Stinger GT-Line :niewiem:
EX Kia Optima 1.7 CRDI AT XL
EX Kia cee'd 1.4 CRDI M
EX KS 1.7 CRDI M

morfeusz
Uzależniony
Posty: 206
Rejestracja: 05 mar 2013, 00:31
Czym jeżdzę: 1.6 XL

Re: Ankieta TNS OBOP

Postautor: morfeusz » 23 gru 2013, 15:42

Ja miałem ankietę papierową (x2 - identyczne) jak również telefon po zakupie i wizycie w serwisie. W sprawie ankiety "posprzedażowej" za pierwszym razem nie mogłem rozmawiać i poprosiłem o telefon w innym terminie i..... zadzwonili ;)
W ankiecie poserwisowej odbyło się na 1 podejściu, nie pożaliłem się że mi auta nie umyli [angry] ,nie wiem czy na podciągnięcie ręcznego taka "usługa" przysługuje - swoją drogą nie miałem czasu, ale przeglądzik się zbliża to zobaczę wtedy. I jak mi "panie w bikini" auta nie umyją to też się pożalę jak będzie telefon :D


Wróć do „HYDE PARK”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap