SONDA TAK/NIE- warto czy nie kupić Sportage -posty przeniesione

O wszystkim i o niczym. Wydarzenia z kraju i ze świata. Komentarze i opinie na tematy, które nie są związane z forum.
Awatar użytkownika
bryndzio
Uzależniony
Posty: 222
Rejestracja: 23 lis 2010, 19:08
Czym jeżdzę: autem, rowerem...

SONDA TAK/NIE - warto czy nie kupić Sportage?!

Postautor: bryndzio » 10 maja 2011, 21:33

zobaczymy zaraz jak bedziesz te tysiące pakował w te auta. buehehhe
Na początku stycznia, lutego,marca, może... będzie SportAge 1.6 czarna elka
ps
Na początku stycznia, lutego,marca,kwietnia, maja, może... będzie SportAge 1.6 czarna elka
... i tak od listopada (czytaj: "i tak do zajebania")

Awatar użytkownika
soul
Administrator
Posty: 1224
Rejestracja: 04 kwie 2010, 22:00

Re: SONDA TAK/NIE - warto czy nie kupić Sportage?!

Postautor: soul » 10 maja 2011, 21:58

Bryndzio nie prowokuj.
Knebel na usta mam pod ręką jakby co :złosliwy:
Obrazek

kaczy
Bywalec
Posty: 116
Rejestracja: 03 gru 2010, 17:24
Czym jeżdzę: Olałem sprawę i już nie czekam :)

SONDA TAK/NIE - warto czy nie kupić Sportage?!

Postautor: kaczy » 11 maja 2011, 18:28

bryndzio pisze:zobaczymy zaraz jak bedziesz te tysiące pakował w te auta. buehehhe

Zobaczymy jak będziesz spędzał tysiące godzin w serwisie KIA [rotfl1] jak ja w tym czasie będę się delektował jazdą w prawdziwym komforcie :fuck2:

ramon
Uzależniony
Posty: 192
Rejestracja: 19 lut 2011, 21:01
Czym jeżdzę: KIA S. V M+Smart 1,6 TGDI 150KM KIA S. III 1,6 GDi 135KM
Lokalizacja: Częstochowa

SONDA TAK/NIE- warto czy nie kupić Sportage -posty przeniesione

Postautor: ramon » 11 maja 2011, 19:38

bez komentarza...
1,6 GDi "L" Techno Orange + pakiet orange + szklany dach

skwiera10
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 02 gru 2010, 22:01
Czym jeżdzę: Kia sportage

Re: SONDA TAK/NIE - warto czy nie kupić Sportage?!

Postautor: skwiera10 » 11 maja 2011, 20:21

hehe komentarz jest chyba zbędny, jednakże chyba frustracja, że ten ktoś się nie doczekał :P

Awatar użytkownika
RobaL
Uzależniony
Posty: 284
Rejestracja: 23 lut 2011, 23:44
Czym jeżdzę: .

Re: SONDA TAK/NIE - warto czy nie kupić Sportage?!

Postautor: RobaL » 11 maja 2011, 20:27

kaczy pisze:Zobaczymy jak będziesz spędzał tysiące godzin w serwisie KIA [rotfl1] jak ja w tym czasie będę się delektował jazdą w prawdziwym komforcie :fuck2:


Obrazek ;)

makuwa21
Bywalec
Posty: 91
Rejestracja: 10 paź 2010, 15:27
Czym jeżdzę: Kia Sorento 2,0 DOHC XL SUNSET RED
Lokalizacja: Pawłowice

Re: SONDA TAK/NIE - warto czy nie kupić Sportage?!

Postautor: makuwa21 » 11 maja 2011, 21:07

Tak ,Kaczy będzie się pławił w komforcie...jak uda Mu się dojechać na zlot zabytkowych BMW. :lol:

Awatar użytkownika
kijaS
MODERATOR
Posty: 438
Rejestracja: 09 sty 2011, 22:39
Czym jeżdzę: Zależy do czego wsiądę

Re: SONDA TAK/NIE - warto czy nie kupić Sportage?!

Postautor: kijaS » 11 maja 2011, 21:34

A ja życzę Ci zadowolenia z obu samochodów. Jednakże prawdopodobieństwo spędzenia kilkuset godzin w serwisie KIA jest mniejsza niż to, że trafisz tam (do serwisu jako takiego) jako pierwszy. W dodatku razy dwa - bo przecież masz teraz dwa samochody. To że padnie np. koło dwumasowe jest równie możliwe w KII po 150kkm jak i w Fordzie czy Beemce, produkuje oba trzy elementy Valeo czy jakiś inny Sachs. Tylko, że Ty masz już zapewne kilka kkm przejechane. Ale nie zmienia to faktu, że zawsze byli, są i będą zwolennicy kupowania nowych i używanych samochodów. I, i jedni, i drudzy bedą mieli swoje racje :aha:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------kijaSPORTAŻ------

kaczy
Bywalec
Posty: 116
Rejestracja: 03 gru 2010, 17:24
Czym jeżdzę: Olałem sprawę i już nie czekam :)

Re: SONDA TAK/NIE - warto czy nie kupić Sportage?!

Postautor: kaczy » 11 maja 2011, 22:03

Jeden mądry !!!
Nie chodzi mi o KIA tylko o Bryndzia, ten to dopiero jest sfrustrowany i to chyba życiem.
Każdy ma prawo do swojego wyboru i ja w to nie wnikam.Czym ktoś chce jeździc to jego biznes.
Siedze w motoryzacji od 15 roku życia,sam wyprowadzam do stanu perfekt klasycznego Mercedes,a co wymaga nie lada gimnastyki i wedzy.
Do mojego zaufanego,świetnie wyposażonego i z zajebistą wiedzą zdobyta w niemieckich serwisach różnych marek mechanika mam 200 metrów.Żniżki na części w inter-carsie 40-50 % więc sami widzicie , że zakup obydwu aut również jest przemyślany i podyktowany ekonomicznym użytkowaniem nowych samochodów których producenci nastawieni są na dojenie klienta.Ja się nie daje.I jestem w stanie zrozumieć , że np. lekarz nie bedzie sie tym przejmował bo za dużo zarabia i nie ma czasu zastanawiać się na dwumasą czy innym badziewiem.Ja dymać sie przez koncerny samochodowe narazie nie daje,choć i tak koncerny mnie dymają np. farmaceutyczne.Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.Pozdrawiam wszystkich :bigok:

Piotr2011
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 14 mar 2011, 19:23
Czym jeżdzę: Camaro 2SS RS

Re: SONDA TAK/NIE - warto czy nie kupić Sportage?!

Postautor: Piotr2011 » 11 maja 2011, 22:06

Jasne, takie bajki na forum to se każdy może pisać.
40 procent to chyba kupujesz aby swoje rozterki zapić
5x Sportage 2.0 CRDI, AWD, BLACK PEARL,SKÓRA, ogólnie full kluczyk itp
2x Sorento full
zamówione 4.01.2011 i są

kaczy
Bywalec
Posty: 116
Rejestracja: 03 gru 2010, 17:24
Czym jeżdzę: Olałem sprawę i już nie czekam :)

Re: SONDA TAK/NIE - warto czy nie kupić Sportage?!

Postautor: kaczy » 11 maja 2011, 22:16

Nie rozumiem ataku ?
Zachowujecie się jak ludzie na blogu o Sportagu.
Tam jak ktoś pisał inaczej niż reszta ogółu to był szykanowany , bo niewychwalał KIA jak inni.
Byłem jedną z osób która życzyła KIA jak najlepiej bo fajnie zaczeli się rozwijać, ale wg.mnie lerzą na całej linji - mierna obsługa, mierny serwis,mierne upusty,itd...itd... i na końcu samochód który nie powtórzył sukcesu Ceeda ! Mam kupić żeby wam sprawić przyjemność ???
P.s.
Do mojego starego, słabego BMW, dwumasa normalnie 2800 zł ,a dla mnie 1700 zł.Oblicz sobie sam procenty.

Piotr2011
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 14 mar 2011, 19:23
Czym jeżdzę: Camaro 2SS RS

Re: SONDA TAK/NIE - warto czy nie kupić Sportage?!

Postautor: Piotr2011 » 11 maja 2011, 22:21

ze szrotu?? taka cena
5x Sportage 2.0 CRDI, AWD, BLACK PEARL,SKÓRA, ogólnie full kluczyk itp
2x Sorento full
zamówione 4.01.2011 i są

skwiera10
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 02 gru 2010, 22:01
Czym jeżdzę: Kia sportage

Re: SONDA TAK/NIE - warto czy nie kupić Sportage?!

Postautor: skwiera10 » 11 maja 2011, 22:23

hehe chyba po regeneracji :P A co do Sportage ? Po co czekałeś jak to taki badziew ;D ? Nikt nie krytykuje Ciebie za sam fakt ,że zrezygnowałes bo to Twoja kasa, ale sam fakt ze kupilem BMW i FORDA nie czyni Ciebie lepszym :P i ponadto zmieniasz szybko poglądy :P Poczatkowo napalenia na KIA a pozniej, ze to szrot:P

kaczy
Bywalec
Posty: 116
Rejestracja: 03 gru 2010, 17:24
Czym jeżdzę: Olałem sprawę i już nie czekam :)

SONDA TAK/NIE - warto czy nie kupić Sportage?!

Postautor: kaczy » 11 maja 2011, 22:30

Piotr2011 pisze:ze szrotu?? taka cena

Nie dla ciebie.Preziu.
Znasz takie powiedzenie ? "Są barany trza je golić "
Soul możesz mnie zbanowac bo nie mam KIA [rotfl1]

Awatar użytkownika
AldenteSaba
Uzależniony
Posty: 299
Rejestracja: 16 gru 2010, 10:12
Czym jeżdzę: Cosmo Blue 1,6 t-gdi 7 dct AWD GT-Line, Yamaha FJ1200
Lokalizacja: Opole

Re: SONDA TAK/NIE - warto czy nie kupić Sportage?!

Postautor: AldenteSaba » 11 maja 2011, 22:40

Dajcież już chłopu spokój. Chcielibyście go na siłę nawrócić i uszczęśliwić. Nie wszystkie nasze decyzje, które nas cieszą (a on się teraz strasznie cieszy), okazują się słuszne, ale o tym przekonujemy się dużo później.
Przypomina mi się bardzo stary kawał o żonie i gorylu w zoo, a puenta jego była taka - jak sam napadł niech się sam broni.

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: SONDA TAK/NIE - warto czy nie kupić Sportage?!

Postautor: kasia_mm » 12 maja 2011, 07:07

co do nr VIN to ja tez mam 811 i auto odebrane w marcu, produkcja 2011 - wiec jednak te oznaczenia są bardziej przypasowane rodzajowi silnika niz wersji modernizowanej lub nie

co do Kaczego - to z jednej strony dajcie mu spokoj - jak ma te 40% rabatu to niech ma, jak sie cieszy swoimi uzywanymi - niech się cieszy:)
aczkolwiek tez to chyba nie jest do konca ok, ze po rezygnacji z auta ktorym my jezdzimy/na nie czekamy nagle prowadzi sie nagonke na KS jakie to zle auto... na pewno nie pomaga to osobom, ktore czekaja i glupieja bo juz nie wiedza co sadzic... skoro miesiac temu X czy Y wychwalal a teraz zrezygnowal i psy wiesza to jednak cos jest nie tak... chyba lepiej sie wzrorowac na opiniach tych co maja i jezdza.....

w kwestii sondy:
u mnie 99% zadowolenia nadal (5,5 tys km zrobione, w tym trasa 1300km), jedyny minus to niedomykajace sie drzwi kierowcy i jedne tylnie - co w aucie za prawie stówę jednak nie powinno miec miejsca.... cala reszta, spalanie, funkcjonalnosc, wyglad, komfort jazdy - rewelaaaaaa:)

Awatar użytkownika
soul
Administrator
Posty: 1224
Rejestracja: 04 kwie 2010, 22:00

Re: SONDA TAK/NIE - warto czy nie kupić Sportage?!

Postautor: soul » 12 maja 2011, 07:47

Proszę o trzymanie się tematu.
Proszę nie prowokować kłótni i zwracać się do siebie w wypowiedziach z szacunkiem.
Bryndzio nas pożegnał na zawsze. Nie wykorzystał danej szansy i nie zmienił retoryki.
Obrazek


Wróć do „HYDE PARK”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap